Bilgiye ulaşmanın yepyeni bir yolu

aposto-app-previewaposto-devices-preview
aposto-device-preview

21. yüzyılın gazete ve dergileri.

Aposto, yeni nesil gazete ve dergiler için bir çatı. Haberleri, röportajları, önerileri, analizleri ve Türkiye’deki en özgün yazılı içerikleri barındıran bir dijital medya servisi.

aposto-photos

Toplum, yemek, kültür, politika, teknoloji, spor, bilim, finans, sanat, seyahat...

Aposto Gündem: Haberleri anlamlarıyla birlikte okuyabileceğin bir gazete.

Her sabah 7.30’da yayımlanan Aposto Gündem, Türkiye’den ve dünyadan elle seçilmiş gelişmeleri özetliyor.

aposto-device-preview

Aposto Dergileri: Yeni nesil hikâye anlatıcılarından, alanının en iyi yayınları.

Onlarca farklı kategoride içerikle Aposto, ilgi alanlarını takip etmenin ve yeni ilgi alanları keşfetmenin en iyi yolu. İş dünyası ve ekonomiden teknoloji ve politikaya, spor ve kültürden çok daha fazlasına aradığın her şey burada.

aposto-device-preview

100’den fazla özgün yayını keşfet

Farklı kategorilerdeki içerikleri keşfederek ilham al.

aposto-publishers-newsletteraposto-publishers-newsletteraposto-publishers-newsletteraposto-publishers-newsletteraposto-publishers-newsletteraposto-publishers-newsletteraposto-publishers-newsletteraposto-publishers-newsletteraposto-publishers-newsletteraposto-publishers-newsletteraposto-publishers-newsletteraposto-publishers-newsletteraposto-publishers-newsletteraposto-publishers-newsletteraposto-publishers-newsletteraposto-publishers-newsletter
aposto-publishers-newsletteraposto-publishers-newsletteraposto-publishers-newsletteraposto-publishers-newsletteraposto-publishers-newsletteraposto-publishers-newsletteraposto-publishers-newsletteraposto-publishers-newsletteraposto-publishers-newsletteraposto-publishers-newsletteraposto-publishers-newsletteraposto-publishers-newsletteraposto-publishers-newsletteraposto-publishers-newsletteraposto-publishers-newsletteraposto-publishers-newsletter

Gelişmeleri gerçekleşirken oku.

Bazı haberler ertesi günün bültenini bekleyemeyecek kadar önemlidir. Canlı haber akışında kritik gelişmelerle ilgili teyitlenmiş bilgileri Aposto’da alıştığın sadelikle okuyabilirsin.

Cumhurbaşkanı Erdoğan

2 new stories

Russia - Ukraine

4 new stories

NFT

1 new story

Intel

5 new stories

Instagram

6 new stories

Twitter

8 new stories

Bitcoin

3 new stories

Woman Rights

26 stories

E-posta kutunda içerikleri kaybetme.

Aposto yayınlarını diğer e-postalar dikkatini dağıtmadan okuyabilmen için uygulamamızda özel bir gelen kutusu oluşturduk.

aposto-issue-1aposto-issue-2

Favori yayıncılarını takip et ve kendi kitaplığını oluştur.

En sevdiğin yayınları ve içerikleri koleksiyonlara dönüştürerek okumalarına istediğin zaman ulaş. Koleksiyonlarını sevdiklerinle paylaşarak keyifli sohbetler başlat.

aposto-issue-3aposto-issue-4aposto-issue-5aposto-issue-6aposto-issue-7

Okurlarımızdan, sevgilerle 💛

Aposto topluluğundan gelenler

saykermanawp

“Bir ios mobil geliştiricisi olarak şunu söylemek isterim; gerçekten ui/ux anlamında çok başırılı bir mobil uygulama olmuş. Bir okuyucu olarak şunu söylemem gerekir; normalde bu tür uygulamalarda insanlar çok vakit geçirmez, sadece okur ve çıkar ama bu uygulama öyle değil, uygulamanın içerisinde rahatlıkla gezinip sıkılmadan bir şeyler okuyabiliyorsunuz. Kısa ve öz, gereksiz uzatılan yazılar yok, gündem neyse o. Tebrik ediyorum ekibinizi, başılarınızın devamını diliyorum🙏”

Orhun

“Aposto!, gördüğüm en minimal haber uygulaması. Gününüzden minicik bir vakit ayırarak gündemi takip edebiliyorsunuz. Açıkçası, Türkiye'deki habercilik anlayışını yeniden canlandıracak olan bir uygulama diyebilirim.”

Murat

“Saçmasapan reklamlar yüzünden haber sitelerini kullanamıyordum artık. Aposto sayesinde hem tertemiz derlenmiş haberlere erişiyorum hem de tek bir saçma reklam görmüyorum.”

Cansu

“İnternette, ana akım medyadaki haber ve clickbait çöplüğünün içinden göz kırpan bir çiçek.”

Elif Kuşçu

“Sizi ilk günlerinizden beri takip ediyorum ve sevdiğim tüm insanlara tavsiye ediyorum. Yaptığınız iş çok kıymetli. Yolunuz daima ışık dolu olsun 🌼”

Ali Berk Perçiner

“İçerik olarak zaten erişilebilir kaynaklar arasında rakip tanımayan bir opsiyon. Fakat içerik kadar app için tasarlanmış olan arayüz de harika. Hem yazarlara hem de geliştiricilere teşekkür ederim.”

Samet Batur

“Bana Twitter’ı sildiren uygulama oldu. Yalnızca ilgilendiğim konulardaki gelişmelere ulaşıyorum, kirlilik yok, fazlalık yok... Aposto İstanbul yayınından kendimize haftalık etkinlik takvimi oluşturuyoruz, harika etkinlikler keşfediyoruz. Deneyimlediğim en iyi uygulama diyebilirim. Başarılarınızın devamını dilerim...”

Yakub Dikenli

“Daha yeni yükledim. Açıkçası sadeliği hoşuma gitti. Hoş ve stabil bir uygulama. Denemenizi öneririm.”

hednusa

“Çok çok beğendim, okumayı çok seven biri değilim açıkçası ama içerikler genel olarak okuttuyor. Uygulama dizaynı da çok pratik. İyi ki keşfetmişim ✌🏻”

emreytk

"Haberleri rahatlıkla dinleyebilir. Güncel haberleri ilgi alanınıza göre görüntüleyebilir ve bunları tamamiyle reklamsız yapabilirsiniz. Neredeyse tüm haber uygulamalarını inceledim arasında en iyisi budur!"

pottip

"Uygulama, arayüz, haberler, yazım dili her şey mükemmel, ellerinize sağlık. türkçe haber takip eden ve tarafsız haberlere ulaşmak isteyen okuyuculara kesinlikle tavsiye ederim."

Zeynep Dündar

"Özenle hazırlanmış bu zengin içeriğe bizi ulaştırdığın için teşekkürler Aposto!!!!"

johncage07

Neredeyse her haber kaynağının kendi tarafını seçmeye zorlandığı bu ortamda bağımsız ve dengeli yazılarınız çok önem kazanıyor. Ayrıca doğru ve net filtrelenmiş gündem haberleri de zaman kazanma açısından çok verimli. Teşekkürler 🙂

Ostropozom

"Tam aradığım reklamsız ve özet bilgiler sunan haber kaynağı! Her sabah büyük bir mutlulukla özeti okuyorum. Başarılarınızın devam etmesi ve hep ücretsiz kalabilmeniz dileğiyle! 🙂"

mvkazanci

"Ülkemizin en özel girişimcilik örneklerinden bir tanesisiniz. Başarılarınızı katlayarak ilerliyorsunuz. Hepimizin hayatlarında haber alma yöntemini değiştiriyorsunuz. Tam destek!"

Daha fazlasını mı arıyorsun? Premium'a geç