aposto-logoÇarşamba, 29 Mart 2023
aposto-logo
Çarşamba, Mart 29, 2023
Upgrade to Premium

🎃 Cadılar Bayramı yapımı: Guillermo Del Toro'dan Cabinet of Curiosities, Selin Geçit

Müzisyen Selin Geçit'in hayran olduklarına daldıktan sonra bir-anda-şarkı-söyleyelim müzikallerine bağlıyoruz. Unutmadan: Noel Gecesi Kabusu müzikaline #FanON ama Guillermo Del Toro’nun Cabinet of Curiosities’ine #FanOFF!

Tasarım: Alara Demirel, 3D Tasarım: Sude Belkıs

Cadılar Bayramı sezonuna ekim ayına girdiğimiz saniyeden dalmıştım çünkü 2010'lar başında internette biz böyle yapardık. Pumpkin Spice Latte üzerine bir bölüm çıkarmayı önümüzdeki seneye bırakalım, bugün Halloweentown izlemeden önce  Cool'un yaratıcısı Selin Geçit'in hayranlık müessesesiyle ilişkisine dalıyoruz. 

Aşağıda bölümde neler beklediğinin bir kısa özeti var ama tabii Neden Popüler Oldu?'nun yeni bölümü de yayında. Hadi o zaman boo!

📻 #NedenPopülerOldu?: Fanon'un podcast programı beşinci bölümüyle devam ediyor! Bugünkü bölüm Influencer Marketing hakkında. Sen de influencer iş birliklerine denk gelip hikâyeyi yukarı kaydırıp önerilen ürünü aldıysan bu bölüm senin için.


🦸‍♀️ Stan: Günün hayranı müzisyen Selin Geçit. Şarkıları, kliplerinde esinlendiği dünyalar, Wes Anderson ve müzikallere bir aşk mektubu gibi algılanabilecek röportaj aşağıda.

Disney Channel ergenliğimde High School Musical, Camp Rock ve Hannah Montana'yla en iyi zamanını yaşıyordu. Hepsinin ortak noktası da eğlenceli, renkli ve spontane-bir-şekilde-şarkı-söylemeye-başlayalım kafasında bir evrende geçmesiydi.

🤤 #FanON: Stan konuğumuzu dinledikten sonra da hayran olduklarına Fanon editörünün gözünden yakın okuma kararımız devam ediyor. Bu hafta bir-anda-şarkı-söylemeye-başlama potansiyeliyle Nightmare Before Christmas karakterleriyle Cadılar Bayramı üzerine konuşuyoruz.

👩‍🎤 Selin Geçit, Hannah Montana ve Noel Gecesi Kabusu (1993)


Yayın akışı:

🦸 Stan #15: Selin Geçit
🎃 #FanON: İskelet Jack ve Noel Gecesi Kabusu
💀 #FanOFF: Guillermo Del Toro’dan Cabinet of Curiosities
🍁 Haftaya ne var?: Romantik komedi mevsimi

xoxo,
Alara 💋

Related Keywords

Liked this issue

Add to Saved

Add to Read Later

Share

Follow Fanon

Fanzin kültürünü dijitale taşıyan Fanon, popüler kültürle ilişkili konuları her hafta çarşamba günü 18.00’de ele alıyor.

0%

;