aposto-logoÇarşamba, 29 Mart 2023
aposto-logo
Çarşamba, Mart 29, 2023
Upgrade to Premium
Bugünkü Destekçimiz

📻 Neden Popüler Oldu? podcast başlıyor, Los Angeles'ta O Kız™️ olmak

Fanon'un podcast serisinin ilk bölümünde soruyoruz: #CleanGirlAesthetic TikTok'ta neden popüler oldu? Yeni bir yazı serisi başlıyor: Los Angeles'ta O Kız™️ olmak nasıl bir şey?
Muni Bum Bag ile birlikte

Herkese ve her şeye yer var: Muni Bum Bag Rengârenk Muni Bum Bag'ler " Taşımanız gereken olmazsa olmazlarınız çoksa Muni’de hepsine yer var! " felsefesiyle çanta tasarlamaya başlayan, İstanbul menşeli bir aile şirketi Muni Bum Bag 'in yaratmaktan en keyif aldığı şey; işe yarayan rengârenk çantalar üretmek ve yaşam tarzlarına özgü fonksiyonlar yaratmak. Muni çantaları hayatını aktif geçiren tüm gündüzcüler ve gececiler için, hiçbir cinsiyet ve yaş farkı gözetmeden hem dışardan hem de içerden capcanlı renklerle kaplı. " Nolur nolmaz, şunu da yanıma almalıyım "cıları önce şuraya alalım.

Daha fazlasını öğren

Fotoğraf: Deniz Sabuncu, Tasarım: İrem Türkmen

Hey ho! Bugün e-postana biraz geç düştük ama her şey bilinçli—bugün geçtiğimiz haftalarda duyurduğumuz podcast programımız başlıyor! 🪅

🎙 #NedenPopülerOldu?: Fanon'un yeni podcast programı sonunda yayında! Hayranlık müessesinin yolunu açan, popüler konuların yükselişini ve bazen de düşüşünün arkasındaki sebepleri açıklayan yeni seri başlıyor. Birinci sezon önümüzdeki sekiz hafta boyunca seninle olacak.

💅 Los Angeles'ta O Kız™️ olmak: Munimela'nın kurucusu Melda Erman, ortaokulda The Met basamaklarında oturup fro-yo yeme hayalleri kurduğumuz zamanlarda beyaz MacBook kullandığından beri bir O Kız™️. Şimdi Los Angeles'tan bildirecek—orada havalar, popüler kültür durumları nasıl? Uzun boy Ugg'lardan giyen kaç kişi kaldık?

🗯 Açık çağrı: Başvurular devam ediyor ve yakında kapanacak! Fanon'da içerik üretmek istersen açık çağrı davetine buradan ulaşabilirsin. Haber bekleyenler haftaya e-posta kutularını kontrol etsin lütfen!

📸 Fotoğraf: Deniz Sabuncu


Yayın akışı:

💅 Los Angeles'ta O Kız™️ olmak: Melda Erman
🎙 #NedenPopülerOldu?: Alara Demirel'in sunumuyla Clean Girl Aesthetic
⚽️ Haftaya ne var?: Terim belgeselinin danışmanı Nurdoğan Bayraktaş

Satellite dinlemeden duramıyorum,
Alara 💋

Bugünkü Destekçimiz

Herkese ve her şeye yer var: Muni Bum Bag

Rengârenk Muni Bum Bag'ler

Rengârenk Muni Bum Bag'ler

"Taşımanız gereken olmazsa olmazlarınız çoksa Muni’de hepsine yer var!" felsefesiyle çanta tasarlamaya başlayan, İstanbul menşeli bir aile şirketi Muni Bum Bag'in yaratmaktan en keyif aldığı şey; işe yarayan rengârenk çantalar üretmek ve yaşam tarzlarına özgü fonksiyonlar yaratmak.

Muni çantaları hayatını aktif geçiren tüm gündüzcüler ve gececiler için, hiçbir cinsiyet ve yaş farkı gözetmeden hem dışardan hem de içerden capcanlı renklerle kaplı.

"Nolur nolmaz, şunu da yanıma almalıyım"cıları önce şuraya alalım.

Related Keywords

Liked this issue

Add to Saved

Add to Read Later

Share

Follow Fanon

Fanzin kültürünü dijitale taşıyan Fanon, popüler kültürle ilişkili konuları her hafta çarşamba günü 18.00’de ele alıyor.

0%

;