aposto-logoÇarşamba, 29 Mart 2023
aposto-logo
Çarşamba, Mart 29, 2023
Upgrade to Premium
Bugünkü Destekçimiz

⚽️ Terim belgeseli ekibinden Nurdoğan Bayraktaş, Jim ve Pam'in aşkı ve OnlyFans

Haftanın Stan'i Nurdoğan nelere hayran? The Office dizisine neden #FanON diyoruz? Peki OnlyFans #NedenPopülerOldu? ve bu konuyla Lil Zey'in ne alakası var?
Pemy Store ile birlikte

Bir yaz günü gibi: Pemy Store Pemy Midsummer elbise Fanon ’un dünyasına, renkli ve keyifli ürünleriyle gardroplarımıza neşeli günlerden rüzgârlar estiren Pemy Store ’u konuk ediyoruz. Nedir? Neşeli bir alışveriş deneyimi sunma hedefiyle 2019 yılında iki arkadaş Pelin ve Miray tarafından İstanbul'da kurulan Pemy , kendini ve sevdiklerini mutlu etmek isteyenlerin yolculuğuna eşlik ediyor ve tasarımdan paketleme sürecine kadar her aşamada bizleri gülümsetmeyi hedefliyor. Neler var? Pemy’nin yaz koleksiyonu A Summer Day , bir yaz günü gibi rengârenk ve canlı parçalardan oluşuyor. Bir hafta sonu tatili, deniz kenarı ya da şehirde bir teras buluşması; neresi olduğu fark etmeksizin bu koleksiyon her plana renk ve keyif katmayı amaçlıyor. Fanon okurlarına özel: Pemy’nin eğlenceli koleksiyonlarıyla tanışmak isteyen Fanon okurları, PEMYFANON15 indirim kodunu kullanarak %15 indirime sahip olabiliyor. Giydiklerimizin etrafa yaydığı mutluluğa inananlardan oluşan #PemyFriends topluluğunun bir parçası olmak için bu bağlantıyı ziyaret edebilirsin.

Daha fazlasını öğren

Jim ve Pam

Bugün Zeki Müren klasmanında bir açıklama yaparak bültene başlamak istiyorum. Hiç bahsetmek bile istemediğiniz, bir anda hayatınızı ele geçiren sağlık süreçleri vardır ya? Hah, işte bir editör olarak tam da bu başıma geldi. Bu esnada Fanon'u özlediyseniz ne mutlu—ben burada dır dır etmeyi, "Acaba Fanon okumayı özleyen var mıdır?" demeyi özledim çünkü.

🎙 #NedenPopülerOldu?: Fanon'un yeni podcast programı devam ediyor! Bugünkü bölüm OnlyFans hakkında. Nasıl popüler oldu bu internet sitesi? Peki Lil Zey'in konuyla ne alakası var?

🦸‍♀️ Stan: Günün hayranı Nurdoğan Bayraktaş. Hem bir avukat hem bir spor-sever hem de bir Fatih Terim hayranını konuk ediyoruz bugün. Hem de bildiğimiz belgeselde Arşiv ve Telif Hakları Koordinatörü olarak görev aldıktan sonra:

Hayran olduklarımın ürettiklerimle kesişmesi çok da kolay değil aslında. Yine de [...] çok büyük bir şans ayağıma geldi. Terim belgeseli ekibinin bir parçası oldum. Galatasaray, bu hayattaki en büyük tutkum. Kulübün en büyük efsanesinin belgeselinde yer almak hayal dahi edemediğim bir şeydi. Ne şanslıyım ki bu oldu.

🤤 #FanON: Kaleydoskop'u biraz şekillendirdiğimizin müjdesini vereyim. Hayranlık müessesesi deyip durduğumuz şu dönemde ilk önce Stan konuğumuzu dinliyoruz, sonra da hayran olduklarına Fanon editörünün gözünden yakın okuma yapıyoruz. Bu hafta spor odaklılığı hafiften köşeye alıp Nurdi'nin The Office dizisine bakışını ve Jim'le Pam'in ilişkisine yorumlarını göz önüne alıyoruz.

🗯 Açık çağrı: "Haber bekleyenler haftaya e-posta kutularını kontrol etsin lütfen!" diye eklemiştik ama lütfen bunu bu hafta sonu olarak güncellememe izin ver, o başta bahsettiğim sağlık sorunları ancak yoldan çekildi.


Yayın akışı:

🦸 Stan #13: Nurdoğan Bayraktaş ve Netflix'in Terim belgeseli
💼 #FanON: Jim ve Pam'in ilişkisi gerçek mi ya?
🛍 Haftaya ne var?: Lokal markalar

xoxo,
Alara 💋

Bugünkü Destekçimiz

Bir yaz günü gibi: Pemy Store

Pemy Midsummer elbise

Pemy Midsummer elbise

Fanon’un dünyasına, renkli ve keyifli ürünleriyle gardroplarımıza neşeli günlerden rüzgârlar estiren Pemy Store’u konuk ediyoruz. 

Nedir? Neşeli bir alışveriş deneyimi sunma hedefiyle 2019 yılında iki arkadaş Pelin ve Miray tarafından İstanbul'da kurulan Pemy, kendini ve sevdiklerini mutlu etmek isteyenlerin yolculuğuna eşlik ediyor ve tasarımdan paketleme sürecine kadar her aşamada bizleri gülümsetmeyi hedefliyor.

Neler var? Pemy’nin yaz koleksiyonu A Summer Day, bir yaz günü gibi rengârenk ve canlı parçalardan oluşuyor. Bir hafta sonu tatili, deniz kenarı ya da şehirde bir teras buluşması; neresi olduğu fark etmeksizin bu koleksiyon her plana renk ve keyif katmayı amaçlıyor.

Fanon okurlarına özel: Pemy’nin eğlenceli koleksiyonlarıyla tanışmak isteyen Fanon okurları, PEMYFANON15 indirim kodunu kullanarak %15 indirime sahip olabiliyor.

Giydiklerimizin etrafa yaydığı mutluluğa inananlardan oluşan #PemyFriends topluluğunun bir parçası olmak için bu bağlantıyı ziyaret edebilirsin.

Related Keywords

Liked this issue

Add to Saved

Add to Read Later

Share

Follow Fanon

Fanzin kültürünü dijitale taşıyan Fanon, popüler kültürle ilişkili konuları her hafta çarşamba günü 18.00’de ele alıyor.

0%

;