aposto-logoCumartesi, 3 Haziran 2023
aposto-logo
Cumartesi, Haziran 3, 2023
Aposto Üyelik

Chery’nin Türkiye pazarındaki en büyük modeli TIGGO 8 oldu

Yedi kişilik SUV ilgi görüyor.

Çinli otomotiv markası Chery, kısa bir süre önce giriş yaptığı Türkiye pazarında, tüketicilerin beğenisini kazanmayı başardı. Üç farklı SUV modeliyle dikkatleri üzerine çeken Chery, amiral gemisi TIGGO 8 PRO ile uygun fiyata, geleneksel premium markaları aratmayan bir seçenek sunuyor.

Hedef kitlesi başarılı bir kariyere sahip olan, yaşam kalitesine önem veren şehirli kullanıcılar olan Chery TIGGO 8 PRO, 7 kişilik oturma düzeni, güçlü motoru, üstün lüks ve konfor donanımlarıyla, premium seviyesinde lüksü ulaşılabilir hâle getiriyor. Mart 2023’te Türkiye pazarına güçlü bir giriş yaparak tüm dikkatleri üzerine çeken Chery, birbirinden iddialı modelleriyle tüketicinin beğenisini kısa sürede kazandı. Çinli otomotiv devi, farklı kullanım amaçlarına hitap eden üç yeni SUV modeliyle müşterilerin yoğun ilgisiyle karşılandı. Chery’nin Türkiye pazarındaki en büyük modeli olan TIGGO 8 PRO, 7 kişilik oturma düzeni, güçlü motoru, üstün lüks ve konfor donanımlarıyla premium markaları aratmayacak bir SUV olarak öne çıkıyor.

Chery markasının Amiral Gemisi olan SUV, artmaya devam eden taleple pazarın yeni lideri olma yolunda güçlü adımlar atıyor. Pek çok premium markanın SUV modelleriyle karşılaştırılabilecek lüks deneyimi sunan TIGGO 8 PRO, 1,1 milyon TL’den başlayan fiyatıyla müşterilerinin “Ulaşılabilir Lüks” arzusunu tatmin ediyor. Markanın TIGGO ailesinin amiral gemisi olan TIGGO 8 PRO, 4.722 mm uzunluğu, 1.860 mm genişliği, 1.705 mm yüksekliği ve 2.710 mm’lik aks mesafesiyle sınıfının en heybetli modellerinden biri olarak öne çıkıyor.

Hikâyeyi beğendiniz mi? Paylaşın.

İlgili Başlıklar

Chery

Türkiye

TIGGO 8 PRO

TIGGO

Hikâyeyi beğendiniz mi?

Kaydet

Okuma listesine ekle

Paylaş

Nerede Yayımlandı?

TOGG: Teslimatlar ve kapora iadeleri neden gecikiyor?

Yayın & Yazar

Aposto Sektör: Otomotiv

Otomotiv sektöründen haberler ve raporlar, yeni model incelemeleri, pazar payı analizleri, sektörel öngörüler, en önemli basın açıklamaları.

;