aposto-logo
TR
TREN

Intel 13. Nesil Intel Core’lu Yeni vPro Platformunu duyurdu

En kapsamlı güvenlik, üstün performans ve modern uzaktan yönetilebilirlik.

Intel’in en yeni vPro platformu en kapsamlı güvenliği, üstün performansı ve modern uzaktan yönetilebilirliği sunuyor.

Getirdiği Yenilikler: Intel, 13. Nesil Intel® Core™ işlemciler serisinin tamamı tarafından desteklenen yeni Intel vPro® platformunu tanıttı. İşletmeler için tasarlanan Intel vPro; en kapsamlı güvenlik, bilgisayar yenileme ihtiyacı olan şirketler için gerekli donanımlar ve tüm çalışanlar için verimlilik artışı sunarak işletmelerin sürekli değişen ihtiyaçlarını karşılayacak. 

Geniş ticari portföy bu yıl Acer, ASUS, Dell, HP, Lenovo, Fujitsu, Panasonic ve Samsung gibi iş ortaklarından 170’ten fazla dizüstü bilgisayar, masaüstü bilgisayar ve giriş iş istasyonu sunacak. Görüşlerini bildiren Intel Başkan Yardımcısı ve Ticari İstemci Birimi Genel Müdürü Stephanie Hallford şunları söyledi:

“Neredeyse yirmi yıldır, kuruluşların çalışmasını ve çalışanların verimli olmasını sağlayan ürün ve teknolojiler sunma misyonumuza bağlılığımızı koruyoruz. Yeni 13. Nesil Intel Core işlemcilerimizi içeren Intel vPro platformu, her büyüklükteki kuruluş için en iyi güvenlik, işletme yönetimi ve performansı sağlayan lider kurumsal bilişim temeli olmayı sürdürüyor.”

Hikâyeyi paylaşmak için:

Kaydet

Okuma listesine ekle

Paylaş

İLGİLİ BAŞLIKLAR

Intel

Intel Core

Intel vPro

Acer

ASUS

Dell

Lenovo

Fujitsu

Panasonic

NEREDE YAYIMLANDI?

Aposto Sektör: Bilgi TeknolojileriAposto Sektör: Bilgi Teknolojileri

BÜLTEN SAYISI

ÜYELERE ÖZEL

Siber güvenlik tahminleri ne yönde seyrediyor?

Siber risk düzeyi artıyor

10 Tem 2023

YAZARLAR

Aposto Sektör: Bilgi Teknolojileri

Bilgi teknolojilerinde son gelişmeler, sektörün gündemindeki maddeler, siber güvenlik, yapay zeka, dijitalleşme ve fintech yatırımları, dönüşüm trendlerine yönelik analizler ve uzmanlarla söyleşiler.

İLGİLİ OKUMALAR

;