aposto-logoCumartesi, 3 Haziran 2023
aposto-logo
Cumartesi, Haziran 3, 2023
Aposto Üyelik

Otomotivde yılın markası ve CEO'su seçildi

Renault, Yılın Otomotiv Markası seçilirken, MAİS Genel Müdürü Berk Çağdaş Yılın CEO’su ödülüne layık görüldü.

Bu yıl yedincisi düzenlenen Türkiye Altın Marka Ödülleri’nde Renault, "Yılın Otomotiv Markası" seçilirken, MAİS Genel Müdürü Berk Çağdaş "Yılın CEO’su" ödülüne layık görüldü.

  • Detaylar: Markaların sektördeki başarılarını ve liderliğini tescil etmesi açısından büyük önem taşıyan 7. Altın Marka Ödülleri, Zorlu Raffles Hotel’de düzenlenen törenle sahiplerini buldu. Otomotiv sektörünün öncü markalarından Renault, yenilikçi modelleri ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla öne çıkarak, halk oylamasında Yılın Otomotiv Markası seçildi.
  • Açıklama: Törende, Yılın CEO’su ödülüne layık görülen MAİS Genel Müdürü Berk Çağdaş gurur duyduğunu belirterek, “Müşterilerimizin memnuniyeti ve markamızı seçerken bize duydukları güveni her zaman korumak için adımlarımızı atıyoruz. Yeni lansman ataklarımız sırasında gelen bu ödüller, bize motivasyon kaynağı olacak ve iddiamızı daha da kuvvetlendirmemize etki edecek. Çok değerli bu iki ödülü bizlere layık gören herkese teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

 MAİS Genel Müdürü Berk Çağdaş

Hikâyeyi beğendiniz mi? Paylaşın.

İlgili Başlıklar

Türkiye

Marka

Renault

Otomotiv

Hikâyeyi beğendiniz mi?

Kaydet

Okuma listesine ekle

Paylaş

Nerede Yayımlandı?

TOGG: Teslimatlar ve kapora iadeleri neden gecikiyor?

Yayın & Yazar

Aposto Sektör: Otomotiv

Otomotiv sektöründen haberler ve raporlar, yeni model incelemeleri, pazar payı analizleri, sektörel öngörüler, en önemli basın açıklamaları.

;