aposto-logo

Aposto Üyelik

Berrak zihinler için Türkçe dijital medya aboneliği.

aposto

Sınırsız erişim. Üyelere özel bültenler.
Araştırmalar, dosyalar, analizler, iç görü yazıları.

NaN / ay

Aposto’daki tüm içeriklere sınırsız erişim

Websitemiz ve uygulamamız üzerinde yayımlanan haftada 600’den fazla makaleye sınırsız erişim sunuyoruz.

aposto

Haber analizleri, araştırma dosyaları, uzman görüşleri ve sektörel incelemeler

Türkiye’yi ve dünyayı şekillendiren olayları berrak bir analizle veren özel içerikler hazırlıyoruz. Aposto editörleri, akademisyenler, sektör uzmanları tarafından hazırlanan içeriklerimiz farklı perspektifleri bir araya getiriyor.

aposto

Üyelere özel yayınlar, bültenler ve podcastler

Aposto editörleri ve partnerleri tarafından hazırlanan özel bültenler ile Aposto üyeliğini sürekli genişleyen bir iç görü ve bilgi kütüphanesi olarak büyütüyoruz.

arrow

Neler var? Araştırmacı gazetecilik ve inceleme dosyaları, sivil toplumdan rapor ve makaleler, sektör incelemeleri, özel kitap ve albüm incelemeleri, film eleştirileri, gastronomik keşifler, sanatçı profilleri, mahalle rehberleri, seyahat rotaları, etkinlik ajandaları, izleme önerileri, yemek tarifleri, ve daha fazlası.

aposto

Uluslararası yayın partnerleri, dergi arşivleri ve Aposto arşivi

Aposto’nun anlaşmalı olduğu Project Syndicate ve diğer uluslararası yayınların yazılarını hem İngilizce hem de Türkçe olarak yayımlıyoruz. Aynı zamanda Türkiye’nin önde gelen dergilerinden lisanslı makaleleri ve tüm Aposto arşivini zengin bir keşif alanı olarak açıyoruz.

aposto

Aposto etkinliklerine davetiye hakkı

Üyelerimize özel etkinliklerle Türkiye’yi ve dünyayı şekillendiren trendleri, akımları ve gelişmeleri özel mekânlara taşıyoruz. (Yalnızca yıllık üyeliklerde geçerli)

aposto