aposto-logo
TR
TREN
Bugünkü Destekçimiz

🍿 42. İstanbul Film Festivali: Afire oyuncularıyla röportaj, festival kısaları

Festivale veda, Afire filminin oyuncuları Thomas Schubert ve Langston Uibel ile röportaj, Ulusal Kısa Film Yarışması
25 Nisan - Teknosa
Teknosa ile birlikte

Sevdiğiniz teknolojileri içiniz rahat kullanın: Servis ve onarım hizmeti Teknosa’da Servis ve onarım hizmeti Teknosa mağazalarında Arıza ve onarım hizmetiyle Teknosa her zaman yanınızda. Nasıl? Elektronik cihazınızı Teknosa’dan satın almış olun ya da olmayın size en yakın Teknosa mağazasına getireceğiniz arızalı ürününüzün teknik servis işlemleri için Tekno Hizmet alanlarından destek alabilirsiniz. Üstelik ürünün garanti süresi sona ermiş olsa da onarım imkânına sahipsiniz. Avantajları neler? Servis ve onarım hizmetiyle Teknosa ; Ürün için alternatif tamir seçenekleri sunar, Ücretsiz arıza tespiti yapar, Ücretsiz kargo ve taksitli ödeme imkânı sağlar, Onarım sonrası altı ay garanti verir. Dahası: Teknosa.com veya mobil uygulama üzerinden farklı satıcılardan aldığınız ürünler için de bu hizmetten faydalanabilirsiniz. Teknosa.com 'a üye olup giriş yapanlar servisteki ürünlerinin durumunu öğrenebilir ve takip edebilirler. Ürününüzle ilgili sorun mu yaşıyorsunuz? Onarım için Teknosa ’nın güvenli ellerine emanetsiniz. Teknosa.com' a üye olup giriş yaptıktan sonra Teknosa'dan satın almanız fark etmeksizin garantisi olan veya olmayan tüm ürünlerin servis kaydını kendiniz oluşturabilirsiniz. Kaydınızla size en yakın Teknosa mağazasına giderek ürününüzü teslim edebilirsiniz.

Daha fazlasını öğren

Fotoğraf: Mete Kaan Özdilek

Fotoğraf: Mete Kaan Özdilek

Festival Günlüğü | 42. İstanbul Film Festivali’nde ödüller, Ulusal Yarışma ve Ulusal Kısa Film Yarışması filmleri

Duende

Festival Günlüğü | 42. İstanbul Film Festivali’nde ödüller, Ulusal Yarışma ve Ulusal Kısa Film Yarışması filmleri

Festivale veda. 42. İstanbul Film Festivali geride kaldı. Hâliyle, festival özelindeki bu özel serinin de sonuna geldik. Yeni festivallerde görüşmek üzere...

Başrol müzik. Festivalin bitmesi, bir arada olmak, birlikte film izlemek ve sinema hakkında paylaşımlarda bulunmak için bahanelerin tükendiği anlamına gelmiyor. Sırada yeni festivaller, etkinlikler, buluşmalar, paylaşımlar var. Bunlardan biri de Kadıköy Sineması işbirliğiyle sürdürdüğümüz Başrol Müzik serimizin The Irish Spirit destekleriyle gerçeklecek yeni film gösterimleri. 4 ve 11 Mayıs tarihlerinde yeniden Kadıköy Sineması'na konuk olacağız. Detayları çok yakında öğreneceksin. Beklemede kal.

Neler var bu sayıda?
📅 Festival Günlüğü: Festivalin son günlerinden notlar
🔥 RöportajAfire filminin oyuncularıyla röportaj
🌷 Yarışma: Festival kısaları

Yeni festivallere,
Emre

Duende

Duende

Her hafta sinema ve müzik evreninden söyleşiler, incelemeler, öneriler, podcast’ler ve keşif notları e-posta kutunda.

Bugünkü Destekçimiz

Sevdiğiniz teknolojileri içiniz rahat kullanın: Servis ve onarım hizmeti Teknosa’da

Servis ve onarım hizmeti Teknosa mağazalarında

Arıza ve onarım hizmetiyle Teknosa her zaman yanınızda. 

Nasıl? Elektronik cihazınızı Teknosa’dan satın almış olun ya da olmayın size en yakın Teknosa mağazasına getireceğiniz arızalı ürününüzün teknik servis işlemleri için Tekno Hizmet alanlarından destek alabilirsiniz. Üstelik ürünün garanti süresi sona ermiş olsa da onarım imkânına sahipsiniz. 

Avantajları neler? Servis ve onarım hizmetiyle Teknosa;

  • Ürün için alternatif tamir seçenekleri sunar,
  • Ücretsiz arıza tespiti yapar,
  • Ücretsiz kargo ve taksitli ödeme imkânı sağlar,
  • Onarım sonrası altı ay garanti verir.

Dahası: Teknosa.com veya mobil uygulama üzerinden farklı satıcılardan aldığınız ürünler için de bu hizmetten faydalanabilirsiniz. Teknosa.com'a üye olup giriş yapanlar servisteki ürünlerinin durumunu öğrenebilir ve takip edebilirler.

Ürününüzle ilgili sorun mu yaşıyorsunuz? Onarım için Teknosa’nın güvenli ellerine emanetsiniz. Teknosa.com'a üye olup giriş yaptıktan sonra Teknosa'dan satın almanız fark etmeksizin garantisi olan veya olmayan tüm ürünlerin servis kaydını kendiniz oluşturabilirsiniz. Kaydınızla size en yakın Teknosa mağazasına giderek ürününüzü teslim edebilirsiniz.

Kaydet

Okuma listesine ekle

Paylaş

Duende

Duende

Her hafta sinema ve müzik evreninden söyleşiler, incelemeler, öneriler, podcast’ler ve keşif notları e-posta kutunda.

YAZARLAR

Duende

Her hafta sinema ve müzik evreninden söyleşiler, incelemeler, öneriler, podcast’ler ve keşif notları e-posta kutunda.

İLGİLİ BAŞLIKLAR

İLGİLİ OKUMALAR

0%

;