aposto-logo
TR
TREN

28 Kasım - Braun - Quando
Braun ile birlikte

Profesyonel bir bakım için: Braun’dan 16’sı 1 Arada Şekillendirme Seti 7 MGK7470 Hepimiz kısıtlı zamandan ve kısıtlı motivasyondan şikayetçiyiz. Konu kişisel bakım olunca bile bazen tam arzu ettiğimiz özeni gösteremeyebiliyoruz. Bunu aşmak için iki anahtar kelime öne çıkıyor: kolaylık ve pratiklik. Yani Braun ’un 16’sı 1 Arada Şekillendirme Seti 7 MGK7470 . Nedir? Tepeden tırnağa bir bakım için hepsi bir arada şekillendirme seti sunan 16’sı 1 Arada Şekillendirme Seti , zahmetsiz bakım saatleri için aranılan kurtarıcının ta kendisi. Neden? Sayalım; Her işleme uygun tasarlanmış tek özel setin içerisinde sakal, vücut ve saç şekillendirmesi için gerekli tüm aletler mevcut. Hem hızlı hem nazik . ProBlade harika bir görünüm ve rahat bir tüm vücut bakımı için zor alanlarda ve her geçişte etkili çözüm sunuyor. AutoSense teknolojisi her kıl türü, uzunluğu ve kalınlığında kılların yoğunluğuna göre uyum sağlıyor. Ayrıca 100 dakika kablosuz çalışma süresine , uzun ömürlü keskin bıçaklara ve %100 su geçirmez özelliğe sahip. Ürününü kaydettirerek 5 yıl garanti de alabilirsin. Profesyonel, zahmetsiz ve etkili bakım rutinleri için Braun’un 16’sı 1 Arada Şekillendirme Seti 7 MGK7470 ’ı inceleyebilirsin.

Daha fazlasını öğren

Quando

Quando

Türkiye’den ve dünyadan en önemli teknoloji, inovasyon, girişimcilik ve bilim haberleri.

İtalya'nın veri koruma otoritesi, yapay zeka algoritmalarının eğitiminde kullanılan kişisel verilerin çevrimiçi olarak toplanmasına yönelik soruşturma başlattı. Soruşturma kapsamında çevrimiçi internet sitelerinin yapay zeka algoritmaları için kişisel veri toplamasının önüne geçmek için "yeterli önlem" alınıp alınmadığı incelenecek.

  • Bir adım geriden: İtalya, bu yılın başlarında gizlilik kurallarını ihlal ettiği gerekçesiyle kısa bir süreliğine de olsa ChatGPT'nin ülkede kullanılmasını yasaklamıştı.

Kaydet

Okuma listesine ekle

Paylaş

Quando

Quando

Türkiye’den ve dünyadan en önemli teknoloji, inovasyon, girişimcilik ve bilim haberleri.

İLGİLİ BAŞLIKLAR

yapay zeka

NEREDE YAYIMLANDI?

QuandoQuando

BÜLTEN SAYISI

🦾 İş etiği, zeka ve şüphe

OpenAI'ın etik ve idari labirentinde yolculuk. Neuralink için soruşturma talebi. Sony'e 7,9 milyar dolarlık toplu dava. Gizemli "Q*" projesi.

28 Kas 2023

Braun ile birlikte
Analytics India Magazine

YAZARLAR

Quando

Türkiye’den ve dünyadan en önemli teknoloji, inovasyon, girişimcilik ve bilim haberleri.

İLGİLİ OKUMALAR

;