aposto-logo
TR
TREN

💥 Aşk Meşk Fişek 💥

Bu hafta 20'likte seviyoruz ve sevgimizi çaktırıyoruz.

Aylin Tiktaş

Nabersiniz 20’likler? 

Bu hafta giyindik süslendik, parfümümüzü kulaklarımızın arkasına fırt fırt sıktık, randevuya çıkıyoruz. Bu kişi aradığınız kişi olabilir mi? Sonunda oldu mu? Kına geceleri, kız istemeler planlansın mı? Onun cevabını veremem, gençler aralarında anlaşmış, bize sadece hayırlı olsun demek düşer. Ha, sorunuz eğer ‘bu haftanın 20’liği duygularıma tercüman mı?’ ise cevabım: 

Tüm kalbimle, Evet! Evet! Evet!

Türkiye’de yaşamak, yıldırım gibi çarpıp insanı yerle bir eden, yüksekleri bulutlarda, düşüşleri de yerin dibinde yaşadığın aşklar aramak demek oluyor. Tutkulu bir milletiz, yapacak bir şey yok. Bu dramayı sadece aşkta değil, savaşta da (politikada ve ekonomide) görebiliyoruz. Ayla Dikmen’in Anlamazdın’ı eşliğinde, izlediğimde gözyaşlarımın akmaya başladığı Issız Adam sarılma sahnesi mi olsun, yüzlerce kalp tellerini okşayan şarkı mı olsun… Seviyoruz. Tamam seviyoruz amaaaa 2022’de bu derin aşklar bizi seviyor mu? 

Bu haftanın konusu, bir lise arkadaşımla oturup konuşurken ortaya çıktı. 'Üniversitede tanışmadıysan, işte de ilgini çeken biri yoksa insanlarla nasıl tanışıyorsun?' diye sordu. Valla bilmiyorum. Bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp diyerek, flört kültürünü biraz daha iyi anlamaya çalışıyoruz. 

Sizi bir dilim havuçlu tarçınlı kek ve Aşk Meşk Fişek çalma listem ile bırakıyorum.

Aşkla kalın, 

Yasmin 

Bu arada, geçtiğimiz hafta Wiseslang ofisini ziyaret ettim. Çok eğlenceli videolar çektik. İlkini buradan izleyebilirsiniz. 

Kaydet

Okuma listesine ekle

Paylaş

YAZARLAR

20'lik

20’lik, kafada oluşan saçma soruların, açılmayı bekleyen ve bazen suratımıza çarpılan kapıların, gündem ile üzerimize çökebilecek fenalığın paylaşıldığı bir bülten.

İLGİLİ BAŞLIKLAR

İLGİLİ OKUMALAR

0%

;