aposto-logo
TR
TREN

🎉 Çocuklu, Gençli, Bayramlı Bülten 🎉

sınav haftası, baharın gelişi ve Hatice Karakaş!
Hatice Karakaş

Hatice Karakaş

Selam 20’likler!

Nabersiniz? Final haftama girmiş bulunuyorum. Kütüphanede sandalye kapmaca oynama dönemim hayırlı olsun. Haftam, eşyalarını sandalyelere koyup 2-3 saat ortadan kaybolanlar, masaların etrafında köpek balığı gibi dönüp duran öğrenciler, iç çekmekten oksijen bitirenler ve streslerini tüm kütüphaneye yayanlar ile doldu. Kütüphane ergen stres teri kokuyor. Havasız! Hangi kokudan bahsettiğimi biliyorsunuz. Neyse ki maske var.  

Tezim ile beraber yazmam gereken tam dört makale var. Evet! Dört! Son dakikacılığım da tutacak, biliyorum. Çok da şikayet edemem, bu hayatı ben seçtim. Hadi yine üniversite çoğu kişi için bir zorunluluk ( tabii olmasına gerek yok, bknz: Alıp Başını Gidenler) ama yüksek lisans… Ben kaşındım. Şaka bir yana, yüksek lisans hayatını çok seviyorum, sevdiğim bir konu üzerine eğitimime devam edebildiğim için, ailemin ve öğretmenlerimin desteği için çok minnettarım — sadece şu an bir tık stresliyim. Böyle zamanlarda oda arkadaşım Mina’nın söylediği bir şeyi tekrar ediyorum: “it’s not that deep bro.” Yani Türkçe dublaj versiyonu: “o kadar derin değil, dostum.” 

Bana 'ders yaparken ne dinliyorsun?’ gibi Üretim Kaydı-vari bir soru sorduğunuzu varsayarak bugün dinlediğim çalma listesini paylaşıyorum. Adı Absürt haller. Çünkü ben de hayat da absürt bu aralar. 

Siz ne dinliyorsunuz? Yazın, dinleyeyim 👉 buradayız

Bu hafta kısa bir bültenle sizleyim! 23 Nisan’ın umutlu, renkli, bayram havasını çizimlerine yansıtan, yetenekli, iç açıcı ve yaratıcı bir Alıp Başını Giden ile sizlerleyiz: Hatice Karakaş! 

Gelecek hafta ise 🌷🌸 baharın gelişini 🌻🌺 kutluyoruz! Umut, aşk, çiçekler, böcekler, çerezlik hikayeler ile dolu bir bülten sizi bekliyor! 

Gerçek ya da mecazi final haftalarınızda başarılar!  

✨💕 Yasmin✨ 💕

Başlamadan bir uyarı: Eğer bu sözleri e-postanızdan okuyorsanız, bültenin sağ üstündeki linke tıklayarak tarayıcıdan okumanızı şiddetle tavsiye ediyorum!! 

Not: 20lik bültende yazar ve çizer  olmak için başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz. 

Kaydet

Okuma listesine ekle

Paylaş

YAZARLAR

20'lik

20’lik, kafada oluşan saçma soruların, açılmayı bekleyen ve bazen suratımıza çarpılan kapıların, gündem ile üzerimize çökebilecek fenalığın paylaşıldığı bir bülten.

İLGİLİ BAŞLIKLAR

İLGİLİ OKUMALAR

0%

;