aposto-logo
TR
TREN

Deneme 1-2...

İkinci turdan önce 20'likteyiz

Mina Şerbetçioğlu

Selam 20’likler ve 20’lik kalanlar,

Nasılsınız? Bu sayıda ne olsa, ne yazsam diye sorguladım ama fark ediyorum ki çoğumuz gibi benim de beynim yorgun. Seçim odağında yazılar üretemiyorum, üretmek istemiyorum. Burada sizinle hep daha arkadaşça ilerlediğim için de 20’lik grubuna attığım mesajla bulunduğum durumu özetleyebilirim sanırım:

Böyle diyorum ama sizinle iletişime geçebildiğim, duygu, düşünce, bilgi, konsept paylaşabileceğim bir yer olduğu için çok şükran duyuyorum. Sadece gündem, hepimize olduğu gibi beni de yordu. Geçenlerde çalıştığım bir gazete için sokak röportajları yapıyordum, farklı insanlardan umut dolu cümleler duydum, beni biraz kendime getirdi. Bir de yine 20’lik grubunda Batuhan şöyle bir espri yaptı, o da beni güldürdü. 

Artık bahar mı gelir, yaz mı gelir bilmem ama bir şey gelsin, biz de ona göre bakalım durumumuza, 

✊Sevgi ve dayanışma ile, 

Yasmin  

Not. 20’lik artık okurken bir yandan da dinleyeyim diyenler, yolda kulağımda 20’lik olsun diyenler ve diğer herkes için her hafta cumartesi günü Aposto Radyo’da. Buradan dinleyebilirsiniz. 

Kaydet

Okuma listesine ekle

Paylaş

YAZARLAR

20'lik

20’lik, kafada oluşan saçma soruların, açılmayı bekleyen ve bazen suratımıza çarpılan kapıların, gündem ile üzerimize çökebilecek fenalığın paylaşıldığı bir bülten.

İLGİLİ BAŞLIKLAR

İLGİLİ OKUMALAR

0%

;