aposto-logo
TR
TREN
Bugünkü Destekçimiz

📦 E-ticaret sektöründe neler oluyor?

2022'de küresel e-ticaret pazarının 5,7 trilyon dolar olacağı tahmin ediliyor. Perakende e-ticaret satışlarının önümüzdeki yıllarda artarak 2025 itibarıyla 7,1 trilyon dolara, 2026'ya kadar yaklaşık 8,1 trilyon dolara ulaşacağı öngörülüyor.
13 Ocak - GRİ - Pareto
GRİ ile birlikte

GRİ anlatıyor: Yatırım fonu nedir, nasıl yönetilir? Yatırım fonu, paranın para yönetiminin en temel ilkelerine göre yönetilmesini sağlayan bir yatırım ürünüdür. Yatırım için yurt dışı hisse senedi fonları, yerli hisse senedi fonları, kıymetli madenler, tahvil ve bono gibi borçlanma araçları, likit fonlar ve çoklu varlık fonları gibi birçok farklı seçenek bulunuyor. Parayı kullanıcının risk iştahına uygun bir varlık sınıfına ya da sınıflarına yatıran ve isteğe bağlı olarak yatırımları çeşitlendiren profesyonel fon yöneticileri, bir havuz oluşturup o havuzu tek elden belirli başarı kriterlerine bağlı kalarak en iyi şekilde yönetmeye çalışırlar. Tüm yatırımları miktardan bağımsız olarak çeşitlendirerek bir portföy olarak yöneten GRİ , profesyonel ekiplerce yönetilen 300’den fazla yatırım fonu sunuyor. Kullanıcılarının her zaman doğru yatırım kararları almasını amaçlayan ve tüm finans kuruluşlarına eşit mesafede duran GRİ , kullanıcılarına uzun vadeli ve güvenli bir yatırım aracı sağlıyor. Sağlıklı yatırımın temelinin çeşitliliğe dayandığına inanan GRİ ’yi buradan ziyaret edebilir, size en uygun yatırımları keşfedebilirsiniz.

Daha fazlasını öğren

Claudio Schwarz/Unsplash

Claudio Schwarz/Unsplash

13 Ocak Cuma gününden herkese merhaba!

Sizi bilmiyorum ama benim e-ticaretle tanışmam ve kolaylığına alışmam oldukça kısa sürmüştü, pandeminin ardından ise ne kadar eski alışkanlıklarıma dönmeye çalışsam da hayatın koşturmacası, İstanbul’un olağanüstü trafiği ve asla öngöremediğim havası nedeniyle yollarımız daha sık kesişmeye başladı. Birçok kişi için de durum böyle gibi görünüyor, zira e-ticaret sektörünün 2020 ve 2021 yıllarında %70'lere varan oranlarda büyüdüğü, pandemiden önce 70 bin civarındaki kayıtlı satıcı sayısının 2022’de 500 binleri geride bıraktığı belirtiliyor. 

Bugünkü bültende sorumlu editörümüz İlkim e-ticaret sektörünün Türkiye’deki durumunu inceliyor; Hepsiburada Ticari Grup Başkanı Murat Büyümez ise sektöre dair görüşlerini paylaşıyor.

💌 Her türlü görüş ve önerinizi bizimle [email protected] adresinden paylaşabilirsiniz.

📱 Twitter, Instagram ve LinkedIn hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın!

Keyifli okumalar,

Beste

Pareto

Pareto

İş dünyasından içgörü, sektör analizleri ve gelecek öngörüleri her pazartesi ve cuma e-posta kutunuzda.

Bugünkü Destekçimiz

GRİ anlatıyor: Yatırım fonu nedir, nasıl yönetilir? 


Yatırım fonu, paranın para yönetiminin en temel ilkelerine göre yönetilmesini sağlayan bir yatırım ürünüdür. Yatırım için yurt dışı hisse senedi fonları, yerli hisse senedi fonları, kıymetli madenler, tahvil ve bono gibi borçlanma araçları, likit fonlar ve çoklu varlık fonları gibi birçok farklı seçenek bulunuyor.

Parayı kullanıcının risk iştahına uygun bir varlık sınıfına ya da sınıflarına yatıran ve isteğe bağlı olarak yatırımları çeşitlendiren profesyonel fon yöneticileri, bir havuz oluşturup o havuzu tek elden belirli başarı kriterlerine bağlı kalarak en iyi şekilde yönetmeye çalışırlar. 

Tüm yatırımları miktardan bağımsız olarak çeşitlendirerek bir portföy olarak yöneten GRİ, profesyonel ekiplerce yönetilen 300’den fazla yatırım fonu sunuyor. Kullanıcılarının her zaman doğru yatırım kararları almasını amaçlayan ve tüm finans kuruluşlarına eşit mesafede duran GRİ, kullanıcılarına uzun vadeli ve güvenli bir yatırım aracı sağlıyor.

Sağlıklı yatırımın temelinin çeşitliliğe dayandığına inanan GRİ’yi buradan ziyaret edebilir, size en uygun yatırımları keşfedebilirsiniz.

Kaydet

Okuma listesine ekle

Paylaş

Pareto

Pareto

İş dünyasından içgörü, sektör analizleri ve gelecek öngörüleri her pazartesi ve cuma e-posta kutunuzda.

YAZARLAR

Pareto

İş dünyasından içgörü, sektör analizleri ve gelecek öngörüleri her pazartesi ve cuma e-posta kutunuzda.

İLGİLİ BAŞLIKLAR

İLGİLİ OKUMALAR

0%

;