aposto-logoSalı, 6 Haziran 2023
aposto-logo
Salı, Haziran 6, 2023
Aposto Üyelik

Elon Musk'ın Çok da Gizli Olmayan Gündemi

Ortak bir gerçeklik duygusunu zayıflatmak ve dolayısıyla demokratik bir bilgi alanı olasılığını yok etmek için iyi kurulmuş yöntemler var. Komplo teorileri yayan nüfuzlu insanlara platform vermek bunlardan biri.

Herkese tekrar merhaba!

Bu sayımızda sizlere Project Syndicate ile olan heyecan verici iş birliğimizden bahsetmek istiyoruz. Bundan sonra, en heyecan verici fikir önderleri bu yayında olacak. 

  • Bir adım geri: Project Syndicate orijinal, yüksek kaliteli yorumlar üretiyor ve küresel bir kitleye sunuyor. Dünyanın dört bir yanından önde gelen siyasi liderlerin, politika yapıcıların, akademisyenlerin, iş dünyası liderlerinin ve sivil aktivistlerin özel katkılarını içeren Project Syndicate, haber medyasına ve okuyucularına en yeni analiz ve içgörüyü sağlıyor.

Bu sayıda, Yale Üniversitesi Felsefe Profesörü ve How Fascism Works: The Politics of Us and Them (Faşizm Nasıl İşler: Biz ve Onlar Siyaseti) kitabının yazarı Jason Stanley ile tanışıyoruz. Stanley, Elon Musk'ın Twitter'ı satın almasının ardındaki nedeni demokrasi ve iktidar arasındaki ikili ilişki perspektifinden inceliyor. 

Sorgulayarak kalın,

Aposto Ekibi

İlgili Başlıklar

Bülteni beğendiniz mi?

Kaydet

Okuma listesine ekle

Paylaş

Yayınını Takip Et

0%

;