aposto-logoPerşembe, 23 Mart 2023
aposto-logo
Perşembe, Mart 23, 2023
Premium'a Yüksel
Bugünkü Destekçimiz

🏠 Gayrimenkul sektörü, halka arzlar

Gayrimenkul sektöründeki küresel eğilimlerle değerlendirildiğinde Türkiye için nasıl bir tablo çizilebilir? 2022 halka arz performansları açısından nasıl bir yıldı?WeTransfer'in halka açılma planlarını neden iptal etti?
Yenibirlider Derneği ile birlikte

Yeni dönem başvuruları başladı: Yenibirlider Gelişim Programı Yenibirlider Derneği ’nin sıra dışı olanaklar sunan liderlik ekosistemini oluşturmak ve yaygınlaştırmak amacıyla geliştirdiği Yenibirlider Gelişim Programı ’nın 18’inci dönemi 18 Şubat’ta başlıyor . Nedir? Yenibirlider Derneği ’nin Boğaziçi Üniversitesi iş birliğiyle hayata geçirdiği Yenibirlider Gelişim Programı , Türkiye’nin önde gelen kurumlarında kariyerlerini sürdüren ve dâhil oldukları organizasyon ve topluluklarda fark yaratacak 25 - 35 yaş aralığındaki genç profesyonellere bilgi, anlayış ve beceri kazandırmayı amaçlıyor. Neler var? Çevrimiçi ve Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüs’teki buluşmalarla hibrit olarak ilerleyen programda toplamda 75 saatlik akademik liderlik eğitimleri, mentorluk programı, koçluk programı, ayrıcalıklı etkinlikler ve temsilcilerin gönüllü roller üstlenerek gençlere değer katabileceği ekosistem çalışmaları bulunuyor. Dahası: Türkiye İşveren Sendikaları Konfederasyonu’nun her yıl düzenlediği Ortak Yarınlar Ödül Programı’nda Gençlere Yol Açanlar ödülünü alan programdan edinilen kaynak, LEAD21 Fellowship Programı ’ndaki gençlere burs desteği olarak geri dönüyor. Dikkat dikkat: Ağırlıklı olarak kurumsal katılımcıların dâhil olduğu, bireysel katılımcılarının ise çevrim içi değerlendirme ve mülakat süreçleriyle belirlendiği Yenibirlider Gelişim Programı’nın son başvuru tarihi 1 Şubat . Yenibirlider Gelişim Programı hakkında detaylı bilgi almak ve programa başvurmak için bu bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

Daha fazlasını öğren

RomainTrystram/dribble

20 Ocak Cuma gününden herkese merhaba! 

Bugün bültende ilk yazımızda gayrimenkul sektörünün mevcut durumunu, sektörün geleceğine yön veren küresel ve yerel eğilimleri ve gelecek öngörülerini ele aldık. İkinci yazımızdaysa 2022'de dünyada azalma, Türkiye'deyse artma eğiliminde olan halka arzları ve bu durumun ardındaki dinamikleri inceledik.

💌 Her türlü görüş ve önerinizi bizimle [email protected] adresinden paylaşabilirsiniz.

📱 Twitter, Instagram ve LinkedIn hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın!

Keyifli okumalar,

Beste

Bugünkü Destekçimiz

Yeni dönem başvuruları başladı: Yenibirlider Gelişim Programı


Yenibirlider Derneği’nin sıra dışı olanaklar sunan liderlik ekosistemini oluşturmak ve yaygınlaştırmak amacıyla geliştirdiği Yenibirlider Gelişim Programı’nın 18’inci dönemi 18 Şubat’ta başlıyor.

Nedir? Yenibirlider Derneği’nin Boğaziçi Üniversitesi iş birliğiyle hayata geçirdiği Yenibirlider Gelişim Programı, Türkiye’nin önde gelen kurumlarında kariyerlerini sürdüren ve dâhil oldukları organizasyon ve topluluklarda fark yaratacak 25 - 35 yaş aralığındaki genç profesyonellere bilgi, anlayış ve beceri kazandırmayı amaçlıyor. 

Neler var? Çevrimiçi ve Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüs’teki buluşmalarla hibrit olarak ilerleyen programda toplamda 75 saatlik akademik liderlik eğitimleri, mentorluk programı, koçluk programı, ayrıcalıklı etkinlikler ve temsilcilerin gönüllü roller üstlenerek gençlere değer katabileceği ekosistem çalışmaları bulunuyor.

Dahası: Türkiye İşveren Sendikaları Konfederasyonu’nun her yıl düzenlediği Ortak Yarınlar Ödül Programı’nda Gençlere Yol Açanlar ödülünü alan programdan edinilen kaynak, LEAD21 Fellowship Programı’ndaki gençlere burs desteği olarak geri dönüyor.

Dikkat dikkat: Ağırlıklı olarak kurumsal katılımcıların dâhil olduğu, bireysel katılımcılarının ise çevrim içi değerlendirme ve mülakat süreçleriyle belirlendiği Yenibirlider Gelişim Programı’nın son başvuru tarihi 1 Şubat

Yenibirlider Gelişim Programı hakkında detaylı bilgi almak ve programa başvurmak için bu bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Başlıklar

Bülteni beğendiniz mi?

Kaydet

Okuma listesine ekle

Paylaş

Pareto Yayınını Takip Et

Her pazartesi ve çarşamba 10.00'da ve her cuma 12.00'de iş dünyasının en önemli içgörüleri, sektör analizleri, gelecek öngörüleri e-posta kutunda.

0%

;