aposto-logo
TR
TREN
Bugünkü Destekçimiz

Gece Kuşları

Nordiklerden gece ilkeleri, Dün Gece, Keyfim tanışması ve 'ilkel vücut'
17 Kasım - Güzel Kelimeler Dükkânı - 20lik
Güzel Kelimeler Dükkânı ile birlikte

Yeni markalar, yeni ürünler, yeni hikâyeler: Güzel Kelimeler Dükkânı Ortaya çıktığı 2015 yılından bu yana en güzel kelimelerle bizi mest eden Lûgat365 , 2018’den beri hislerimize tercüman olan Hisli Şeyler ve çok daha fazlası Güzel Kelimeler Dükkânı 'nda seni bekliyor sevgili 20'lik okuru. Neler var? Kendi projelerinin yanı sıra otuzdan fazla markaya Sevdiklerimiz seçkisi altında yer veren G üzel Kelimeler Dükkânı ; vitraydan seramiğe, takıdan oyuncağa, mermerden muma farklı disiplinlerde üretimler yapan tasarımcıları bir araya getiriyor. Dahası : Aposto okurlarına özel olarak tanımlanan APOSTO10 koduyla alışveriş yapan okurlar, web sitesi içinde tüm ürünlerde geçerli %10 indirimden faydalanabiliyor. Güzel Kelimeler Dükkânı ’nda satışa sunulan, özenle seçilmiş yüzlerce ürünü incelemek için bu bağlantıyı ziyaret edebilirsin.

Daha fazlasını öğren

Selam 20’likler ve 20’lik kalanlar, 

Nasılsınız? Bu soruyu bu hafta sorduğumda aldığım cevap genellikle “çok şükür fiziksel olarak iyiyim ama duygusal olarak çöküşteyim,” oldu. Aynı hisleri ben de yaşıyorum. Pazar günü İstanbul’un kalbinde gerçekleşen bomba saldırısı hepimizi tekrar eden bir filmin en başına götürdü. 2015-2017 yıllarının asla kabuk tutmayan yarası tekrar açıldı ve önümüzdeki birkaç ayın nasıl olacağını net bir şekilde göstermiş oldu. 

Korku ve güvensizlik yaymak istenen bu dönemde söylemek istediğim şu (kendime de hatırlıyorum): Dikkatli olun ama korku tüccarlarına teslim olmayın. İçgüdünüze güvenin ama çeşitli olası senaryoların ellerinizi kollarınızı bağlamasına izin vermeyin. Üstümüze çöken bu karanlığın, hayatınızı karartmasına izin vermeyin — çünkü güneş her zaman doğar. Ne demiş şair? 

“Hiçbir şey olmazsa, bak sabah olur.”

Bu hafta da havaların erken kararması ile gelen ağırlığa nasıl bir ışık, güzel bir mum tutabileceğimizi yazdık. Bazıları gece kuşu doğar, bazıları ise deneye deneye gece kuşu olur. Ama merak etmeyin, her şey gibi, bunu da hallederiz. 

Umarım içinizdeki ışık bol, sevdikleriniz güvendedir, 

Sizi sımsıkı kucaklıyorum. 

Yasmin <3

Bugünkü Destekçimiz

Yeni markalar, yeni ürünler, yeni hikâyeler: Güzel Kelimeler Dükkânı

Ortaya çıktığı 2015 yılından bu yana en güzel kelimelerle bizi mest eden Lûgat365, 2018’den beri hislerimize tercüman olan Hisli Şeyler ve çok daha fazlası Güzel Kelimeler Dükkânı'nda seni bekliyor sevgili 20'lik okuru.

Neler var? Kendi projelerinin yanı sıra otuzdan fazla markaya Sevdiklerimiz seçkisi altında yer veren Güzel Kelimeler Dükkânı; vitraydan seramiğe, takıdan oyuncağa, mermerden muma farklı disiplinlerde üretimler yapan tasarımcıları bir araya getiriyor.

Dahası: Aposto okurlarına özel olarak tanımlanan APOSTO10 koduyla alışveriş yapan okurlar, web sitesi içinde tüm ürünlerde geçerli %10 indirimden faydalanabiliyor.

Güzel Kelimeler Dükkânı’nda satışa sunulan, özenle seçilmiş yüzlerce ürünü incelemek için bu bağlantıyı ziyaret edebilirsin.

Kaydet

Okuma listesine ekle

Paylaş

YAZARLAR

20'lik

20’lik, kafada oluşan saçma soruların, açılmayı bekleyen ve bazen suratımıza çarpılan kapıların, gündem ile üzerimize çökebilecek fenalığın paylaşıldığı bir bülten.

İLGİLİ BAŞLIKLAR

İLGİLİ OKUMALAR

0%

;