aposto-logo
TR
TREN
Bugünkü Destekçimiz

Hoş Geldin 2023!

2023'e mektuplar ve Keyfim bilir no. 1
5 Ocak - EKA Creative Studio - 20'lik
EKA Creative Studio ile birlikte

EKA Create Studio 'dan bir duyurunuz var Etki yaratmaya hevesli genç profesyonellerin bir araya geldiği fijital (fiziksel + dijital) komüniteye davetlisin! Nedir? EKA Creative Studio ; yaratıcı sektörler, teknoloji, inovasyon ve sosyal bilimler alanlarında çalışan veya okuyan, çevresinden ilham alan, üretmek, gelişmek ve değiştirmek isteyen genç profesyonellerin bir araya geldiği bir komünite. Neden önemli? Gençlerin kendi disiplinlerinde öncü rol alabilmeleri, farklı bakış açıları kazanabilmeleri ve iş birlikleri geliştirebilmelerini kolaylaştıran bir “verse” sunmayı amaçlayarak tasarlanan EKA komünitesi ; sunduğu etkinlik ve eğitim programlarıyla öğrenmeyi kolaylaştırmayı, çeşitli disiplinlerden ve yeteneklerden komünite üyelerini bir araya getirerek onlara yeni keşif alanları açmayı ve kariyer gelişimlerinde yeni yetkinlikler kazandırmayı hedefliyor. EKA Komünite Etkinliği EKA komünite ile ilgili detaylı bilgiye buradan , Instagram hesaplarına şuradan , başvuru yapmak içinse forma hemen aşağıdan ulaşabilirsin. Başvuru Formu

Daha fazlasını öğren

Selam 20’likler ve 20’lik kalanlar,

Nasılsınız? Yılınız nasıl başladı? Yeni yıla nasıl girdiniz? Ben, ailem ve çok yakın aile arkadaşlarımızla şaraplar içerek, müzikler dinleyerek ve Gülse Birsel’in yeni filmini izleyerek girdim. Gece tam 00.00’ı gösterdiğinde çoraplarımı ıslatmak pahasına balkona çıktık, ‘oleey’ler eşliğinde birbirimize sarıldık, ağzımıza çikolata attık ve havai fişekleri izledik. Güzeldi.

Bu hissi nasıl açıklayacağımı bilmiyorum, çok nazar da değdirmek istemiyorum ama 2023’e girdiğimiz saniye hafifledim. Şöyle derin mi derin bir nefes aldım ve içim rahatladı. Gerçekten önemli kararların verileceği bir yıl bizi bekliyor ama açıklanamayacak bir hafiflikle kucakladım 2023’ü. O kadar hafifledim ki, iki gün sonrasında gidip saçlarımı şak diye kestirdim. Tabii orada çok sevdiğim kuaförüm A. Bey’in de yüklü bir gaza getirmesi mevcuttu ama yaptım. Oh. OOOOOOH. Bolca OOOOH çektiğimiz bir yıl olmasını diliyorum 20’likler. Bu sene hepimiz için dileğim, hafiflememiz. Mutluluktan uçalım hepimiz. Ayaklarımız yerden kesilsin.

Bu hafta 20’lik yazarlarımız da 2023’den beklentilerini yazdılar. Onlar neler hissediyor? Bakalım!

Bu sözleri vapurdan yazıyorum, şimdi deniz manzarasının keyfini çıkaracağım. Sonuçta İstanbul çocuğuyuz, boğazla ilişkimiz ayrı,

🌊 Sevgiler, 🌊

Yasmin

Bugünkü Destekçimiz

EKA Create Studio'dan bir duyurunuz var

Etki yaratmaya hevesli genç profesyonellerin bir araya geldiği fijital (fiziksel + dijital) komüniteye davetlisin! 

Nedir? EKA Creative Studio; yaratıcı sektörler, teknoloji, inovasyon ve sosyal bilimler alanlarında çalışan veya okuyan, çevresinden ilham alan, üretmek, gelişmek ve değiştirmek isteyen genç profesyonellerin bir araya geldiği bir komünite.

Neden önemli? Gençlerin kendi disiplinlerinde öncü rol alabilmeleri, farklı bakış açıları kazanabilmeleri ve iş birlikleri geliştirebilmelerini kolaylaştıran bir “verse” sunmayı amaçlayarak tasarlanan EKA komünitesi; sunduğu etkinlik ve eğitim programlarıyla öğrenmeyi kolaylaştırmayı, çeşitli disiplinlerden ve yeteneklerden komünite üyelerini bir araya getirerek onlara yeni keşif alanları açmayı ve kariyer gelişimlerinde yeni yetkinlikler kazandırmayı hedefliyor.

EKA Komünite Etkinliği

EKA Komünite Etkinliği

EKA komünite ile ilgili detaylı bilgiye buradan, Instagram hesaplarına şuradan, başvuru yapmak içinse forma hemen aşağıdan ulaşabilirsin.

Başvuru Formu


Kaydet

Okuma listesine ekle

Paylaş

YAZARLAR

20'lik

20’lik, kafada oluşan saçma soruların, açılmayı bekleyen ve bazen suratımıza çarpılan kapıların, gündem ile üzerimize çökebilecek fenalığın paylaşıldığı bir bülten.

İLGİLİ BAŞLIKLAR

İLGİLİ OKUMALAR

0%

;