aposto-logo
TR
TREN
Bugünkü Destekçimiz

🚨 mor ve ötesi'yle Sirenler söyleşisi, Oscar yürüyüşü

Akademi Ödülleri'ne günler kala The Lost Daughter'ı keşfe çıkıyoruz, mor ve ötesi'nin yeni albümü Sirenler'i Burak Güven ve Harun Tekin'den dinliyoruz. Hafta sonu Sónar Istanbul'dayız.
18 Mart - B2Press / Fatih Elibol - Duende
B2Press ile birlikte

Bilme ve bilgelikle yönetme yoluna Fatih Elibol 'la başlangıç Kendinizi yeniden var etmek ve en iyi versiyonunuza ulaşmak için çıkılacak yolun iki günlük başlangıcındasınız. Bu uzun ve keyifli yola baş koymak üzere lider koçu ve yazar Fatih Elibol sizi CCE Sertifika sahibi olacağınız bir başlangıç eğitim programına davet ediyor. Nedir? Dünya liderlerinin mentoru olan MCC (Master Certified Coach) unvanıyla bu alanın sayılı isimlerinden Fatih Elibol , ilk kitabı Gelecek Bugün Başlar ’da okurlarına sunduğu öğretileri şimdi 8-9 Nisan saat 19.30’da Zoom üzerinden gerçekleşecek 6 saatlik ücretsiz bir etkinlikte bizlerle paylaşacak. Gelecek Bugün Başlar : İstedikleri hayatı yaşamaları için kişileri önce kendi iç yolculuklarına davet eden yazar, okura hayatını yaratmak için kendi kendine nasıl koçluk edeceğini gösterirken kitapta anlatılan uygulamalar, okurun hayatında değiştirmek istediği alanlarla ilgili düşünmesine, düşünürken yazarak çalışmasına olanak tanıyor. Neden önemli? Aynı zamanda AB ve İngiltere parlamentosunun mentor koçu olan MCC Fatih Elibol’un 25 yıllık deneyimini sunan Gelecek Bugün Başlar ’ın yaratmayı hedeflediği farkındalıklarla kendini tanıyan, çevresini ve iletişimi tanıyan biri olarak hayatınızı dönüştürebilir, kendini keşfetme yolunda önce kendinizi tanıyarak sonra nereye nasıl gidebileceğinizi görebilirsiniz. Kendi hayatınızın bütününde üstat olmak için üstatla yola çıkmaya davetlisiniz. Etkinliğe katılmak için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Daha fazlasını öğren

Fotoğraf: Emre Ünal

Merhaba. Umarım önümüzdeki 7-8 ayın en soğuk cuma gününde e-posta kutuna düşmüşüzdür. Bir yandan heyecanla yaz aylarına festivaller ve konserler biriktirirken diğer yandan gecikmeli bir kış romantizminin ortasındayız. Sahi hava durumuna bakmadan giyinip dışarı çıkacağımız günlere ne kadar kaldı? Özleyen var mı?

Duende Bulmaca #3: Duende Bulmaca'da Oscar heyecanı hâkim. Bir yandan Haftanın Filmi kanalında üç dalda Oscar'a aday olan The Lost Daughter'ı konuk ederken diğer yandan 94. Akademi Ödülleri'ni odağına olan bulmaca serimizle Oscar'a gün sayıyoruz. Oscar bilgisine güvenenleri Duende Bulmaca kanalına bekleriz.

29. İstanbul Caz Festivali

29. İstanbul Caz Festivali, İllüstratör: M. K. Perker


Bizi Buluşturan Festival: İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından gerçekleştirilen İstanbul Caz Festivali'nin programı açıklandı. İki yıllık sonbahar ziyaretini sonlandıran ve yeniden yaz mevsimine geri dönen festival, 25 Haziran - 7 Temmuz tarihleri arasında 29. kez müzik severlerle buluşacak. Festivalin bu yılki programında öne çıkan isimler arasında John McLaughlin, Kutiman, Melody Gardot, Dianne Reeves, Enrico Pieranunzi var. 25 Mart Cuma günü biletleri satışa çıkacak festivalle ilgili detaylara buradan ulaşabilirsin.

Neler var bu sayıda?

🎬 Haftanın filmi: The Lost Daughter
📝 Bulmaca: 
Oscar heyecanına günler kala, Oscar bilgini test etmeye var mısın?
🚨 Odak: Burak Güven ve Harun Tekin'le Sirenler üzerine sohbet
💿 Haftanın albümü: Ghost, Impera
🎫 Gişe: Sónar Istanbul, Dijital Sanatta Şimdi: Alternatif Gerçeklikler + NFT, Gidion'un Düğümü


Özleyenlere ve özlenenlere...
Taner

Duende

Duende

Her hafta sinema ve müzik evreninden söyleşiler, incelemeler, öneriler, podcast’ler ve keşif notları e-posta kutunda.

Bugünkü Destekçimiz

Bilme ve bilgelikle yönetme yoluna Fatih Elibol'la başlangıç

Kendinizi yeniden var etmek ve en iyi versiyonunuza ulaşmak için çıkılacak yolun iki günlük başlangıcındasınız.

Bu uzun ve keyifli yola baş koymak üzere lider koçu ve yazar Fatih Elibol sizi CCE Sertifika sahibi olacağınız bir başlangıç eğitim programına davet ediyor.

Nedir? Dünya liderlerinin mentoru olan MCC (Master Certified Coach) unvanıyla bu alanın sayılı isimlerinden Fatih Elibol, ilk kitabı Gelecek Bugün Başlar’da okurlarına sunduğu öğretileri şimdi  8-9 Nisan saat 19.30’da Zoom üzerinden gerçekleşecek 6 saatlik ücretsiz bir etkinlikte bizlerle paylaşacak. 

  • Gelecek Bugün Başlar: İstedikleri hayatı yaşamaları için kişileri önce kendi iç yolculuklarına davet eden yazar, okura hayatını yaratmak için kendi kendine nasıl koçluk edeceğini gösterirken kitapta anlatılan uygulamalar, okurun hayatında değiştirmek istediği alanlarla ilgili düşünmesine, düşünürken yazarak çalışmasına olanak tanıyor.

Neden önemli? Aynı zamanda AB ve İngiltere parlamentosunun mentor koçu olan MCC Fatih Elibol’un 25 yıllık deneyimini sunan Gelecek Bugün Başlar’ın yaratmayı hedeflediği farkındalıklarla kendini tanıyan, çevresini ve iletişimi tanıyan biri olarak hayatınızı dönüştürebilir, kendini keşfetme yolunda önce kendinizi tanıyarak sonra nereye nasıl gidebileceğinizi görebilirsiniz. 

Kendi hayatınızın bütününde üstat olmak için üstatla yola çıkmaya davetlisiniz. Etkinliğe katılmak için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Kaydet

Okuma listesine ekle

Paylaş

Duende

Duende

Her hafta sinema ve müzik evreninden söyleşiler, incelemeler, öneriler, podcast’ler ve keşif notları e-posta kutunda.

YAZARLAR

Duende

Her hafta sinema ve müzik evreninden söyleşiler, incelemeler, öneriler, podcast’ler ve keşif notları e-posta kutunda.

İLGİLİ BAŞLIKLAR

İLGİLİ OKUMALAR

0%

;