aposto-logoPazartesi, 20 Mart 2023
aposto-logo
Pazartesi, Mart 20, 2023
Premium'a Yüksel
Bugünkü Destekçimiz

🤜🤛 Nope filmi, Kız Başına'dan Türkü Ata, pop albümlerinin gücü

Bugün Jordan Peele'in Nope'unu neden sevmediğimizi konuşuyoruz. Sen de 2000'ler başındaki pop albümlerinden ilham alıp daha rahat kendini yansıtıyor musun? Kız Başına ve Ayıptır Söylemesi programından tanıdığımız Türkü Ata nelere hayran?
Pemy Store ile birlikte

Bir yaz günü gibi: Pemy Store Pemy Midsummer elbise Fanon ’un dünyasına, renkli ve keyifli ürünleriyle gardroplarımıza neşeli günlerden rüzgârlar estiren Pemy Store ’u konuk ediyoruz. Nedir? Neşeli bir alışveriş deneyimi sunma hedefiyle 2019 yılında iki arkadaş Pelin ve Miray tarafından İstanbul'da kurulan Pemy , kendini ve sevdiklerini mutlu etmek isteyenlerin yolculuğuna eşlik ediyor ve tasarımdan paketleme sürecine kadar her aşamada bizleri gülümsetmeyi hedefliyor. Neler var? Pemy’nin yaz koleksiyonu A Summer Day , bir yaz günü gibi rengârenk ve canlı parçalardan oluşuyor. Bir hafta sonu tatili, deniz kenarı ya da şehirde bir teras buluşması; neresi olduğu fark etmeksizin bu koleksiyon her plana renk ve keyif katmayı amaçlıyor. Fanon okurlarına özel: Pemy’nin eğlenceli koleksiyonlarıyla tanışmak isteyen Fanon okurları, PEMYFANON15 indirim kodunu kullanarak %15 indirime sahip olabiliyor. Giydiklerimizin etrafa yaydığı mutluluğa inananlardan oluşan #PemyFriends topluluğunun bir parçası olmak için bu bağlantıyı ziyaret edebilirsin.

Daha fazlasını öğren

Brandbook: İrem Türkmen, Tasarım: Alara Demirel

Hey! Fanon yayın hayatına gireli iki ay oldu, farkında mısın? Değilsen çaktırma. Bugün seni ✨dolu dolu✨ bir sayıyla baş başa bırakmadan önce birkaç haber vermek istiyorum.

📻 Müjdemi isterim: Fanon, önümüzdeki çarşamba itibarıyla yeni podcast programına başlıyor! Biraz heyecanı kalsın diye sana şimdilik sadece bir dedektif gibi davranacağımızı söyleyeceğim. Eğer Instagram hesabımızı takip edersen güncellemelerden daha hızlı haberin olabilir, onu da ekleyelim. Buradan ulaşabilirsin.

🍿 "Nope'a hayır yaa!": Get Out ve Us’la çağdaş korku sinemasının kalbini fetheden yönetmen Jordan Peele’in yeni filmi Nope’u beğenmeyenler için bir manifesto denemesi var menüde. Sinema günlüğü gibi tutulan mercek altı okuması için buyrun Kaleydoskop kanalına.

🦸‍♀️ Stan #11Bugün Stan kanalına Türkiye'de toplumsal cinsiyet eşitsizliğine dayalı şiddet türlerini azaltma amacıyla çalışan sosyal sorumluluk platformu Kız Başına ve Ayıptır Söylemesi podcast programından tanıdığın Türkü Ata’yı konuk alıyoruz. Bitmek bilmeyen, yorulmayan, hep diri kalan merak durumuna hayran birinden ilham almak istersen seni aşağıya davet edelim.

🧠 İçerik üretme haddi: "Bana mı kaldı?" diye sormaktan fikirlerini yazamıyorsan Sena Albayrak senin için soruyor ve konuyu Hande Yener'in Apayrı albümüne bağlıyor. Nasıl mı? Aşağı in de oku derim, belki verdiği güç sayesinde daha çok bağırmaya başlarız. Keyifle.

🛍 Unutmadan: Pemy Store'un bizim için hazırladığı indirim kodunu kaçırma—aşağıda, sarı renkli kanalda!

❤️‍🔥 İllüstrasyon: İrem Türkmen
💘 Bratz™️: Alara Demirel


Yayın akışı:

📼 Jordan Peele’in yeni filmi: “Nope’a hayır yaa!”
🦸 Stan #11: Türkü Ata
🌈 "İçerik üretmek haddime mi?": Fikirlerimi paylaşırken rahat hissedebilmekle Hande Yener'in Apayrı albümünün veya Eylem'in Aman şarkısının ne alakası var?
🎞 Haftaya ne var?: Sude Gee

Bu aralar TikTok'tan çıkamıyorum,
Alara 💋

Bugünkü Destekçimiz

Bir yaz günü gibi: Pemy Store 

Pemy Midsummer elbise

Fanon’un dünyasına, renkli ve keyifli ürünleriyle gardroplarımıza neşeli günlerden rüzgârlar estiren Pemy Store’u konuk ediyoruz. 

Nedir? Neşeli bir alışveriş deneyimi sunma hedefiyle 2019 yılında iki arkadaş Pelin ve Miray tarafından İstanbul'da kurulan Pemy, kendini ve sevdiklerini mutlu etmek isteyenlerin yolculuğuna eşlik ediyor ve tasarımdan paketleme sürecine kadar her aşamada bizleri gülümsetmeyi hedefliyor.

Neler var? Pemy’nin yaz koleksiyonu A Summer Day, bir yaz günü gibi rengârenk ve canlı parçalardan oluşuyor. Bir hafta sonu tatili, deniz kenarı ya da şehirde bir teras buluşması; neresi olduğu fark etmeksizin bu koleksiyon her plana renk ve keyif katmayı amaçlıyor.

Fanon okurlarına özel: Pemy’nin eğlenceli koleksiyonlarıyla tanışmak isteyen Fanon okurları, PEMYFANON15 indirim kodunu kullanarak %15 indirime sahip olabiliyor.

Giydiklerimizin etrafa yaydığı mutluluğa inananlardan oluşan #PemyFriends topluluğunun bir parçası olmak için bu bağlantıyı ziyaret edebilirsin.

İlgili Başlıklar

Bülteni beğendiniz mi?

Kaydet

Okuma listesine ekle

Paylaş

Fanon Yayınını Takip Et

Fanzin kültürünü dijitale taşıyan Fanon, popüler kültürle ilişkili konuları her hafta çarşamba günü 18.00’de ele alıyor.

0%

;