aposto-logoPerşembe, 23 Mart 2023
aposto-logo
Perşembe, Mart 23, 2023
Premium'a Yüksel
Bugünkü Destekçimiz

🚙 Otomotiv sektörü, daralma öngörüsü

2022’de otomotiv satışları artsa da toparlanma dönemi olan 2021’de hedeflenen seviyeyi bu yıl da yakalayamadı. IMF’in büyüme tahminlerini aşağı yönde revize etmesi ekonomilerde daralmanın önümüzdeki verilere yansıyacağını teyit ediyor.
TCL ile birlikte

Çocuklar güvende, içiniz rahat: TCL MOVETIME MT42 TCL MOVETIME MT42 Akıllı telefon, televizyon, modem, tablet, kulaklık ve akıllı saat gibi farklı teknoloji gruplarından ürünler sunan TCL ’in TCL MOVETIME MT42 akıllı çocuk saatiyle çocuklar dünyayı keşfederken de güvende. Nedir? Ebeveynlerin her an çocuklarıyla iletişim kurabilmesini sağlayan TCL MOVETIME MT42 , konum belirleme özelliğini kullanarak çocukların yerini gösteriyor ve konum geçmişini kaydediyor. Nano SIM kartıyla kullanılabilen TCL MOVETIME MT42, 4.5G sesli/görüntülü aramaları ve metin mesajlarını destekliyor. Neden önemli? Çocuklar tek dokunuşla çalışan acil durum çağrı düğmesiyle acil durum için belirlenen kişilere herhangi bir gecikme olmadan anında ulaşabiliyor. Dahası: 1,54” ekranda görüntülenen, kullanımı kolay Kids UI, renkli duvar kâğıtlarıyla ana ekranların kişiselleştirilmesine olanak tanıyarak cihazı çocuklar için ideal hâle getiriyor. TCL MOVETIME MT42 gibi teknolojik ihtiyaçlarınızı karşılayacak tüm TCL ürünlerini keşfetmek için burayı ziyaret edebilirsiniz.

Daha fazlasını öğren

Elena Mozhvilo/Unsplash

6 Ocak Cuma gününden herkese merhaba! Bugün bültende ilk yazımızda otomotiv sektörüne dair son gelişmeleri sektör oyuncularının görüşleriyle ele alıyor, ikinci yazımızdaysa 2022 ekonomisine kısa bir bakış atıyoruz.

💌 Her türlü görüş ve önerinizi bizimle [email protected] adresinden paylaşabilirsiniz.

📱 Twitter, Instagram ve LinkedIn hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın!

Keyifli okumalar,

Beste

Bugünkü Destekçimiz

Çocuklar güvende, içiniz rahat: TCL MOVETIME MT42

TCL MOVETIME MT42

Akıllı telefon, televizyon, modem, tablet, kulaklık ve akıllı saat gibi farklı teknoloji gruplarından ürünler sunan TCL’in TCL MOVETIME MT42 akıllı çocuk saatiyle çocuklar dünyayı keşfederken de güvende.

Nedir? Ebeveynlerin her an çocuklarıyla iletişim kurabilmesini sağlayan TCL MOVETIME MT42, konum belirleme özelliğini kullanarak çocukların yerini gösteriyor ve konum geçmişini kaydediyor. Nano SIM kartıyla kullanılabilen TCL MOVETIME MT42, 4.5G sesli/görüntülü aramaları ve metin mesajlarını destekliyor.

Neden önemli? Çocuklar tek dokunuşla çalışan acil durum çağrı düğmesiyle acil durum için belirlenen kişilere herhangi bir gecikme olmadan anında ulaşabiliyor.

Dahası: 1,54” ekranda görüntülenen, kullanımı kolay Kids UI, renkli duvar kâğıtlarıyla ana ekranların kişiselleştirilmesine olanak tanıyarak cihazı çocuklar için ideal hâle getiriyor.

TCL MOVETIME MT42 gibi teknolojik ihtiyaçlarınızı karşılayacak tüm TCL ürünlerini keşfetmek için burayı ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Başlıklar

Bülteni beğendiniz mi?

Kaydet

Okuma listesine ekle

Paylaş

Pareto Yayınını Takip Et

Her pazartesi ve çarşamba 10.00'da ve her cuma 12.00'de iş dünyasının en önemli içgörüleri, sektör analizleri, gelecek öngörüleri e-posta kutunda.

0%

;