aposto-logoCumartesi, 10 Haziran 2023
aposto-logo
Cumartesi, Haziran 10, 2023
Aposto Üyelik
Bugünkü Destekçimiz

☀️ Sürdürülebilir enerji yatırımları, -6+1

GES yatırımlarının katma değeri, Tesla'dan bu yıl altı indirim sonrası fiyat artırma kararı
Apollo ile birlikte

Dijital enerji platformu: Apollo Enerjide dijital çağ başladı Nedir? Türkiye'nin ilk bulut tabanlı fatura kontrol, optimizasyon ve tahminleme platformu Apollo , altyapı ve donanım maliyeti olmadan kolay entegrasyonla, geçmiş tüketim verilerini kullanarak hesaplanan işletme karakteristiğine en uygun elektrik tarifesi avantajı sunuyor. Farklı sektörlerdeki müşterileri için yapay zekâ ve makine öğrenmesi ile tüketim trendlerini anlık ve geleceğe dönük analizlerle tesislerin 360 derece tek platformdan enerji izlemesini sağlıyor. Neden Apollo? Tesisler için en önemli gider kalemlerinden biri olan elektrik tüketimini ve buna karşılık gelen faturanızın gerçek zamanlı doğrulamasını sağlayarak kwh’de değişiklik olmasa dahi maliyetlerinizi düşürmeye yarıyor. Gelişmiş ve kişiselleştirilebilen alarmlar tüm olağan dışı tüketimleri anlık olarak tespit ediyor, operasyonel ve kişi bazlı hataların önüne geçmeyi sağlıyor. Gelişmiş grafik ve kullanıcı dostu arayüzüyle multidisipliner enerji çalışma alanı yaratarak dijital dönüşüm evresindeki şirket çalışanlarının üretkenliğini artırmayı ve enerji takibini daha pratik hâle getirmeyi vadediyor. Apollo IoT tahminleme ve operasyonel verimlilik sağlayarak gereksiz tüketimlerin önüne geçiyor, enerjinizi en verimli şekilde kullanarak tüketimlerinizi ve karbon emisyonunu azaltmayı mümkün kılıyor. Apollo ’yu keşfetmek için bu bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

Daha fazlasını öğren

Unsplash

24 Nisan Pazartesi sabahından herkese günaydın.

Geride bıraktığımız haftada Cuma itibarıyla piyasalar kapalı olduğundan, hafta sonundan küresel haberler ön plana çıkıyor. Pareto bu sabahki sayısında; İstanbul Borsa'sı ve elektrikli araç sektöründen güncellemeler, GES yatırımlarına dair değerlendirmemiz ve hafta sonu haber akışlarıyla sizi haftaya hazırlayacak.

Keyifli okumalar,

İdil

Bugünkü Destekçimiz

Dijital enerji platformu: Apollo

Enerjide dijital çağ başladı

Enerjide dijital çağ başladı

Nedir? Türkiye'nin ilk bulut tabanlı fatura kontrol, optimizasyon ve tahminleme platformu Apollo, altyapı ve donanım maliyeti olmadan kolay entegrasyonla, geçmiş tüketim verilerini kullanarak hesaplanan işletme karakteristiğine en uygun elektrik tarifesi avantajı sunuyor. 

Farklı sektörlerdeki müşterileri için yapay zekâ ve makine öğrenmesi ile tüketim trendlerini anlık ve geleceğe dönük analizlerle tesislerin 360 derece tek platformdan enerji izlemesini sağlıyor.

Neden Apollo? 

  • Tesisler için en önemli gider kalemlerinden biri olan elektrik tüketimini ve buna karşılık gelen faturanızın gerçek zamanlı doğrulamasını sağlayarak kwh’de değişiklik olmasa dahi maliyetlerinizi düşürmeye yarıyor.
  • Gelişmiş ve kişiselleştirilebilen alarmlar tüm olağan dışı tüketimleri anlık olarak tespit ediyor, operasyonel ve kişi bazlı hataların önüne geçmeyi sağlıyor. Gelişmiş grafik ve kullanıcı dostu arayüzüyle multidisipliner enerji çalışma alanı yaratarak dijital dönüşüm evresindeki şirket çalışanlarının üretkenliğini artırmayı ve enerji takibini daha pratik hâle getirmeyi vadediyor.
  • Apollo IoT tahminleme ve operasyonel verimlilik sağlayarak gereksiz tüketimlerin önüne geçiyor, enerjinizi en verimli şekilde kullanarak tüketimlerinizi ve karbon emisyonunu azaltmayı mümkün kılıyor.

Apollo’yu keşfetmek için bu bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Başlıklar

Bülteni beğendiniz mi?

Kaydet

Okuma listesine ekle

Paylaş

Pareto Yayınını Takip Et

İş dünyasından içgörü, sektör analizleri ve gelecek öngörüleri.

0%

;