aposto-logo
TR
TREN
Bültenler
Radyo
Üyelik

Bültenler

Radyo

Aposto Üyelik

Aposto Hakkında

Kategoriler

Ece Çiftçi ile Z Raporu

#GençlerleBirlikteGençlerİçin çözüm üretmek üzere mikrofona geçiyorum. Gençliğin sorunlarının bizzat gençlerin kendileriyle konuşacağımız Z raporunda, olası çözüm önerilerini de gençlerin kendilerinden alıyoruz.

Bülten Sayıları

Podcastler

Hakkında

Ece Çiftçi ile Z Raporu #2.7: "Evim, ceketimi astığım yerdir"

Gençliğin sorunlarını bizzat gençlerin kendileri ile konuşacağımız Z Raporu'nda olası çözüm önerileri de gençlerin kendilerinden alıyoruz. Bu bölümün konuğu Erdem Koch.

10 Tem 2022

z-raporu-27-evim-ceketimi-astigim-yerdir

Ece Çiftçi ile Z Raporu #2.6: Daha Genç Diplomasi!

Gençliğin sorunlarını bizzat gençlerin kendileri ile konuşacağımız Z Raporu'nda olası çözüm önerileri de gençlerin kendilerinden alıyoruz. Diplomasi nasıl gençleşir? Gençler diplomasiye nasıl dahil olabilir? Bu bölümün konuğu birlikte bu sorulara yanıt aradığımız Rıfat Karabaş.

26 Haz 2022

z-raporu-26-daha-genc-diplomasi

Ece Çiftçi ile Z Raporu #2.5: Tabular 101

Ece Çiftçi'nin gençliğin sorunlarını bizzat gençlerin kendileriyle konuştuğu Z Raporu'nun bu haftaki konuğu, toplumda konuşulmayan veya konuşulmaması öğretilen konuları konuşmak üzere başlattığı ''Tabular 101'' platformu üzerinden gençlerin tabularını tartıştığımız Dora Duru.

12 Haz 2022

z-raporu-25-tabular-101

Z Raporu #2.4: Ben, Biz Olduğunda "Ben"im

Ben Biz Olduğunda, Ben'im| Gençliğin sorunlarını bizzat gençlerin kendileri ile konuşacağımız Z Raporu'nda olası çözüm önerileri de gençlerin kendilerinden alıyoruz. Konuk Kürşat Keşan.

30 May 2022

z-raporu-24-ben-biz-oldugunda-benim

Z Raporu #2.3: ''Ben, Biz ve Öteki Olmak''

Ben, Biz ve Öteki Olmak | Gençliğin sorunlarını bizzat gençlerin kendileri ile konuşacağımız Z Raporu'nda olası çözüm önerileri de gençlerin kendilerinden alıyoruz. Konuk Buse Alpsü.

30 May 2022

z-raporu-23-ben-biz-ve-oteki-olmak

Z Raporu #2.2: "Hızlı ve Gönüllü"

Hızlı Ve Gönüllü | Gençliğin sorunlarını bizzat gençlerin kendileri ile konuşacağımız Z Raporu'nda olası çözüm önerileri de gençlerin kendilerinden alıyoruz. Konuk Bengü Nazay Kaynar.

30 May 2022

z-raporu-22-hizli-ve-gonullu

Z Raporu #2.1: "Nerede bu gençlik hakları?"

Nerede Bu Gençlerin Hakları? | Gençliğin sorunlarını bizzat gençlerin kendileri ile konuşacağımız Z Raporu'nda olası çözüm önerileri de gençlerin kendilerinden alıyoruz. Konuk Burak Savaş.

30 May 2022

z-raporu-21-nerede-bu-genclik-haklari

Z Raporu #1.10: "Nitelik" eğitimin neresinde?

Gençliğin sorunlarını bizzat gençlerin kendileri ile konuşacağımız Z Raporu'nda olası çözüm önerileri de gençlerin kendilerinden alıyoruz. Onuncu konuğum Eren Işık Avcı.

30 May 2022

z-raporu-110-nitelik-egitimin-neresinde

Z Raporu #1.9: Teknoloji, "ev gençleri"ni kurtarır mı?

Gençliğin sorunlarını bizzat gençlerin kendileri ile konuşacağımız Z Raporu'nda olası çözüm önerileri de gençlerin kendilerinden alıyoruz. Dokuzuncu konuğum Günseli Özdemir.

30 May 2022

z-raporu-19-teknoloji-ev-genclerini-kurtarir-mi

Z Raporu #1.8: Büyüyünce "bir şey" olunuyor mu?

Gençliğin sorunlarını bizzat gençlerin kendileri ile konuşacağımız Z Raporu'nda olası çözüm önerileri de gençlerin kendilerinden alıyoruz. Sekizinci konuğum Güneş Adıgüzel.

30 May 2022

z-raporu-18-buyuyunce-bir-sey-olunuyor-mu