aposto-logo
TR
TREN
Bültenler
Radyo
Üyelik

Bültenler

Radyo

Aposto Üyelik

Aposto Hakkında

Kategoriler

Kendi Hikâyesinin Kahramanları

Ece Çiftçi ile hayallerimizin peşinden cesareti ve ilhamı dört bir yanımızda hissedeceğimiz bir yolculuğa çıkıyoruz!

Bülten Sayıları

Podcastler

Hakkında

Ece Çiftçi ile Kendi Hikâyesinin Kahramanları #2.6: Yasemin Ecem Anagöz

Ece Çiftçi ile Kendi Hikâyesinin Kahramanları'nda hayallerinin peşinden giden, cesaretlerini ve ilhamlarını dört bir yanımızda hissedeceğimiz kişilerle yolculuğa çıkıyoruz! Kendi hikâyesini yazan ve yöneten bir diğer kahramanımız milli sporcumuz Yasemin Ecem Anagöz.

29 Haz 2022

kendi-hikayesinin-kahramanlari-26-yasemin-ecem-anagoz

Ece Çiftçi ile Kendi Hikâyesinin Kahramanları #2.5: Aziz Burak Eroğlu

Ece Çiftçi ile Kendi Hikâyesinin Kahramanları'nda hayallerinin peşinden giden, cesaretlerini ve ilhamlarını dört bir yanımızda hissedeceğimiz kişilerle yolculuğa çıkıyoruz! Kendi hikâyesini yazan ve yöneten bir diğer kahramanımız Aziz Burak Eroğlu.

29 Haz 2022

kendi-hikayesinin-kahramanlari-25-aziz-burak-eroglu

Ece Çiftçi ile Kendi Hikâyesinin Kahramanları #2.4: Mesut Keskin

Ece Çiftçi ile Kendi Hikâyesinin Kahramanları'nda hayallerinin peşinden giden, cesaretlerini ve ilhamlarını dört bir yanımızda hissedeceğimiz kişilerle yolculuğa çıkıyoruz! Kendi hikayesini yazan ve yöneten bu haftaki kahramanımız Microfon'un kurucusu Mesut Keskin.

15 Haz 2022

ece-ciftci-ile-kendi-hikayesinin-kahramanlari-24-mesut-keskin

Ece Çiftçi ile Kendi Hikâyesinin Kahramanları #2.3: Sara Sarar

Ece Çiftçi ile Kendi Hikâyesinin Kahramanları'nda hayallerinin peşinden gidenlerin cesaretini ve ilhamını dört bir yanımızda hissedeceğimiz bir yolculuğa çıkıyoruz! Bu bölümde kendi hikâyesini yazan ve yöneten kahramanımız Sarar Yönetim Kurulu Üyesi Sara Sarar.

15 Haz 2022

ece-ciftci-ile-kendi-hikayesinin-kahramanlari-23-sara-sarar

Ece Çiftçi ile Kendi Hikayesinin Kahramanları #2.2: Emir Gelen

Ece Çiftçi ile Kendi Hikayesinin Kahramanları programında hayallerimizin peşinden cesareti ve ilhamı dört bir yanımızda hissedeceğimiz bir yolculuğa çıkıyoruz! Kendi hikayesini yazan ve yöneten bir diğer kahramanımız, özellikle pandemi sonrası hızla ivme kazanan dijital alışkanlıklarımızdan yola çıkarak sosyal medya hakkında konuşacağımız, TikTok Türkiye Kamu Politikaları Müdürü Emir Gelen.

06 Haz 2022

ece-ciftci-ile-kendi-hikayesinin-kahramanlari-22-emir-gelen

Ece Çiftçi ile Kendi Hikâyesinin Kahramanları #2.1: Başak Kablan

Ece Çiftçi ile kendi hikayesinin kahramanları programında hayallerimizin peşinden cesareti ve ilhamı dört bir yanımızda hissedeceğimiz bir yolculuğa çıkıyoruz! Kendi hikayesini yazan ve yöneten bir diğer kahramanımız hikaye anlatıcısı Başak Kablan

30 May 2022

ece-ciftci-ile-kendi-hikayesinin-kahramanlari-21-basak-kablan

Ece Çiftçi ile Kendi Hikâyesinin Kahramanları #1.10: Cem Özkaynak

Ece Çiftçi ile kendi hikayesinin kahramanları programında hayallerimizin peşinden cesareti ve ilhamı dört bir yanımızda hissedeceğimiz bir yolculuğa çıkıyoruz! Kendi hikayesini yazan ve yöneten bir diğer kahramanımız dijital pazarlama duayeni Cem Özkaynak.

30 May 2022

kendi-hikayesinin-kahramanlari-110-cem-ozkaynak

Ece Çiftçi ile Kendi Hikâyesinin Kahramanları #1.9: Ferhat Arıcan

Ece Çiftçi ile kendi hikayesinin kahramanları programında hayallerimizin peşinden cesareti ve ilhamı dört bir yanımızda hissedeceğimiz bir yolculuğa çıkıyoruz! Kendi hikayesini yazan ve yöneten bir diğer kahramanımız milli sporcumuz Ferhat Arıcan.

30 May 2022

kendi-hikayesinin-kahramanlari-19-ferhat-arican

Ece Çiftçi ile Kendi Hikâyesinin Kahramanları #1.8: Umutcan Savcı

Ece Çiftçi ile kendi hikayesinin kahramanları programında hayallerimizin peşinden cesareti ve ilhamı dört bir yanımızda hissedeceğimiz bir yolculuğa çıkıyoruz! Kendi hikayesini yazan ve yöneten bir diğer kahramanımız Aposto! kurucu ortağı Umutcan Savcı.

30 May 2022

kendi-hikayesinin-kahramanlari-18-umutcan-savci

Ece Çiftçi ile Kendi Hikâyesinin Kahramanları #1.6: Mert Boyar

Mert ile hem girişimin hikayesi üzerine söyleştik hem de kişisel verilerimizin güvenliği konusunun önemine değindik. Küçük ve büyük ölçekli firmaların güvenliğini teslim ettikleri Mert'den dinleyeceğimiz çok şey varken onun girişimcilik yolculuğunun birçok girişimci adayına da ilham olacağına eminim. Unutma hayallerine giden yolda kendi hikayeni yazan da, yöneten de sensin yeterki bugünden başlayarak o sihirli adımı at ve başla.

30 May 2022

ece-ciftci-ile-kendi-hikayesinin-kahramanlari-16-mert-boyar