Bugünkü Destekçimiz

Güvencesizlik çağı

Belirsizlik hissiyle yaşamanın ağırlığı
Sanofi ile birlikte

Sanofi’nin girişimcilik programı: PharmUp İnsan hayatını iyileştirmek için bilimin mucizelerinin peşinden giden Sanofi ’nin girişimcilik programı PharmUp ’ta dördüncü dönem için son başvuru tarihi 7 Nisan. Nedir? Sanofi ’nin Endeavor Türkiye iş birliğiyle yürüttüğü, sağlık sektöründe katma değer yaratacak yenilikçi fikirlerin gelişimine destek olmak için hayata geçirdiği girişimcilik programı PharmUp ’ın dördüncü döneminde Akıllı Sağlık Cihazları ve Diagnostik Çözümler (giyilebilir teknolojiler ve hızlı test araçları), Medikal Eğitim ve İletişim Araçları, Sağlıklı Yaşam Çözümleri, Dijital Sağlık ve Teletıp, Veri Yönetimi ve Analitiği, Kurumsal Dijital Dönüşüm başvuru kategorileri yer alıyor. Neden önemli? Sağlık dikeyinde çalışan, ölçeklenebilir, geliştirilebilir ve sürdürülebilir fikirlerin hayat bulduğu programda, seçilecek girişimler için Endeavor ile hazırlanan mentorlük desteği ve eğitimler içeren üç aylık hızlandırma dönemi başlayacak. Programa kabul edilen tüm girişimlerden birer temsilci, 14 - 17 Haziran 'da Paris’te yapılacak olan VivaTech konferansına katılabilecek. Bu dönem sonrasında ürünlerini olgunlaştıran start-up’lar programın final gününde (Demo Day) sektörün önde gelen isimlerine şirketlerini tanıtma şansı yakalarken girişimciler olası iş birliği fırsatları da göz önünde tutularak bir değerlendirmeden geçecek. 7 Nisan’a kadar bu bağlantı üzerinden başvuru yapabilir, detaylı bilgiyi şu adreste bulabilirsiniz.

Daha fazlasını öğren

Alex Hall

Günümüz sosyal formasyonu bizleri giderek daha esnek bir çalışma biçiminin ve belirsiz bir gündelik deneyimin ortasına bıraktı. Kültürel, ekonomik ve ekolojik olarak geleceksizlik temasının sürekli rahatsız ettiği bu belirsizlik dönemleri aynı zamanda güvencesizliğin huzursuzluğunu da beraberinde getiriyor. Mert Söyler aşağıdaki yazısında literatüre atıfla bu güvencesizliğin izlerini sürüyor.

Keyifli okumalar,

Enes

Angst

Angst

Her cuma 12.00’de, çevre ve iklim gelişmelerine türler arası eşitlik ilkesini benimseyerek gelişmeleri aktarıyoruz.

Bugünkü Destekçimiz

Sanofi’nin girişimcilik programı: PharmUp 

İnsan hayatını iyileştirmek için bilimin mucizelerinin peşinden giden Sanofi’nin girişimcilik programı PharmUp’ta dördüncü dönem için son başvuru tarihi 7 Nisan.

Nedir? Sanofi’nin Endeavor Türkiye iş birliğiyle yürüttüğü, sağlık sektöründe katma değer yaratacak yenilikçi fikirlerin gelişimine destek olmak için hayata geçirdiği girişimcilik programı PharmUp’ın dördüncü döneminde Akıllı Sağlık Cihazları ve Diagnostik Çözümler (giyilebilir teknolojiler ve hızlı test araçları), Medikal Eğitim ve İletişim Araçları, Sağlıklı Yaşam Çözümleri, Dijital Sağlık ve Teletıp, Veri Yönetimi ve Analitiği, Kurumsal Dijital Dönüşüm başvuru kategorileri yer alıyor.

Neden önemli? Sağlık dikeyinde çalışan, ölçeklenebilir, geliştirilebilir ve sürdürülebilir fikirlerin hayat bulduğu programda, seçilecek girişimler için Endeavor ile hazırlanan mentorlük desteği ve eğitimler içeren üç aylık hızlandırma dönemi başlayacak. Programa kabul edilen tüm girişimlerden birer temsilci, 14 - 17 Haziran'da Paris’te yapılacak olan VivaTech konferansına katılabilecek. Bu dönem sonrasında ürünlerini olgunlaştıran start-up’lar programın final gününde (Demo Day) sektörün önde gelen isimlerine şirketlerini tanıtma şansı yakalarken girişimciler olası iş birliği fırsatları da göz önünde tutularak bir değerlendirmeden geçecek.

7 Nisan’a kadar bu bağlantı üzerinden başvuru yapabilir, detaylı bilgiyi şu adreste bulabilirsiniz.

Kaydet

Okuma listesine ekle

Paylaş

Angst

Angst

Her cuma 12.00’de, çevre ve iklim gelişmelerine türler arası eşitlik ilkesini benimseyerek gelişmeleri aktarıyoruz.

YAZARLAR

Angst

Her cuma 12.00’de, çevre ve iklim gelişmelerine türler arası eşitlik ilkesini benimseyerek gelişmeleri aktarıyoruz.

İLGİLİ BAŞLIKLAR

İLGİLİ OKUMALAR

0%

;