aposto-logo
TR
TREN
HAFTANIN ÖNE ÇIKANLARI #1
HAFTANIN ÖNE ÇIKANLARI #2
HAFTANIN ÖNE ÇIKANLARI #3
Bugünkü Destekçimiz
İSTANBUL'DA BU HAFTA
ERKENCİ KUŞ
ŞEHİR GÜNDEMİ
ŞEHİR DIŞI
DUYURU PANOSU
GALATA'DAN SEVGİLERLE

🎭 Kalamış Yaz Festivali’ne veda, tiyatro sezonuna merhaba

Bu hafta şehrin ajandasında çok beklediğimiz La reprise. Histoire(s) du théâtre (I), Tek Kişilik Oyunlar Festivali, Kalamış Yaz Festivali’nin son haftasına sığdırdıkları ve daha nicesi var.
5 Eylül - Özel Sezin Okulu - İstanbul
Özel Sezin Okulu ile birlikte

Özel Sezin Okulu: Bi’ Soluk almaya ne dersin? İllüstrasyon: Nuray Sevinç, Özel Sezin Okulu Tohum Çemberi Sorumlusu Yapay zekâ öğretmenlik mesleğinin sonu olabilir mi? Sürdürülebilir bir market nasıl tasarlanabilir? Öğretmenlerin işlerini kolaylaştıracak yapay zekâ araçları hangileri? Çocuğunuzla iklim değişikliğini nasıl konuşabilirsiniz? Lise seçimi yapmanın püf noktaları nelerdir? Dünyada eğitimde her gün önemli, ilham veren gelişmeler oluyor ancak günlük hayatımızın yoğunluğunda bunları kaçırabiliyoruz. Özel Sezin Okulu ’nun hazırladığı Bi’ Soluk Bülten , iki haftada bir dünyadan ve Türkiye’den güncel eğitim haberleriyle okurlarına bi’ soluk alma alanı açıyor. İlk 30 sayısı e-posta bülteni şeklinde yayımlanan Bi’ Soluk, 31’inci sayısı itibarıyla LinkedIn üzerinden paylaşılmaya başlandı. Bülten, eğitimden sürdürülebilirliğe, yapay zekâdan sağlıklı bir tarife, bir İstanbul etkinliğinden okuma önerilerine dek her bir sayıda farklı konulara değiniyor. Özel Sezin Okulu : 1963 yılında Sabahat Sezin tarafından Erenköy’de bir apartmanda anaokulu olarak kurulan okul, bugün Çekmeköy’de ana sınıfından 12. sınıfa dek öğrencilerin ve topluluk üyelerinin ihtiyaç duydukları kaynaklarla desteklendikleri bir ekosistem olarak faaliyetlerini sürdürüyor. Bu sene 60’ıncı yılını kutlayan okul, son günlerdeki heyecan veren haberlerden birini seninle paylaşıyor: Sezin, artık bir Uluslararası Laboratuvar Okullar Birliği üyesi! Bu, Sezinin, yenilikçi eğitim yaklaşımlarının benimsendiği bir inovasyon merkezi olduğunu doğruluyor. Bi’ Soluk ’a ulaşmak ve abone olmak için burayı ziyaret edebilirsin. Dikkat dikkat: Bir sonraki bülten 16 Eylül ’de. Bakalım bu kez yolculuk nereye?

Daha fazlasını öğren

Fotoğraf: Deniz Sabuncu

Merhaba.

Geçtiğimiz ayın sonunda Odunpazarı Modern Müze, yeni sergisi İki Güneş Altında’nın açılışını yaptı. Ben de bu satırları Eskişehir-İstanbul treninden yazıyor, bir yandan da sergide aldığım notlara göz gezdiriyorum. OMM’a ve Eskişehir’e veda etmek hep zor oluyor. Neyse ki küratörlüğünü Aslı Seven’in üstlendiği bu sergiyi tekrar görmek için 28 Temmuz’a kadar vaktim var.

Bu pazar ülkece pek de alışkın olmadığımız bir coşku ve mutlulukla geçti. Seni zaman zaman Kalamış’a, açık havada voleybol maçı izlemeye çağırdığımızı hatırlarsın. Heyecanla izlediğimiz zorlu müsabakalar neticesinde A Milli Kadın Voleybol Takımı, CEV Kadınlar Avrupa Voleybol Şampiyonası’ndan altın madalyayla döndü. Onlarla duyduğumuz gurur, kalplerimizdeki yerleri başarılarının da ötesinde. Sonuç ne olursa olsun verdikleri ilham, gösterdikleri çaba gözlerimizi dolduracaktı elbette ama şampiyonluk sevincinin yeri de ayrı oldu. ❤️ Çok hak edilen bu başarıyla ülkenin dört bir yanında esen bayram havasını ömrüm boyunca unutmayacağım. Takım karşılama etkinliğinde ülkemizin gururu, canımız Ebrar Karakurt sahneye çıkarken çalan Ben Böyleyim’i de…

Şimdi dilersen haftanın etkinliklerine göz atalım.

Asla yalnız yürümemeye,
Dilara

Aposto İstanbul

Aposto İstanbul

İstanbul'dan seçilmiş etkinlikler, kültür sanat ajandası, şehir gündemi, tematik rehberler ve şehrin sınırlarından taşmaya değecek davetler her hafta e-posta kutunda.

HAFTANIN ÖNE ÇIKANLARI #1

DasDas sezonu açıyor: İO Uluslararası Tiyatro Festivali

Festival, Milo Rau’nun ödüllü oyunu La reprise. Histoire(s) du théâtre (I) ile 9 Eylül’de başlıyor.

 • Nedir? Festival. La reprise. Histoire(s) du théâtre (I) ve Gılgamesh / Gılgamış, İO Uluslararası Tiyatro Festivali kapsamında DasDas’ta izleyiciyle buluşacak.
 • Nerede? DasDas
 • Ne zaman? 9-10 ve 15-16 Eylül, 20.30
 • Neden gitmeli? 2018’de New York Times tarafından yılın en iyi oyunu seçilen La reprise. Histoire(s) du théâtre (I) ve alışılmış sahne kurallarını ters yüz eden Gılgamesh / Gılgamış’ı sabırsızlıkla bekliyoruz.
 • Not almalı: Biletlere giden yol buradan geçiyor.
Hikâyeyi paylaşmak için:
HAFTANIN ÖNE ÇIKANLARI #2

Tek Kişilik Oyunlar Festivali

Şehrin yeni sahnesi, tek kişilik oyunlardan bir seçkiyi 4-17 Eylül tarihleri arasında seyirciyle buluşturacak.

 • Nedir? Festival. 4 Eylül’de başlayıp 17 Eylül’de sona erecek festivalin programında bizi her gün bir oyun bekliyor.
 • Nerede? Ara Sahne
 • Ne zaman? 4-17 Eylül
 • Neden gitmeli? N’olacak Bu Yusuf Umut’un Hali, Yan Rol, Tilkiler Ve Kötü Kalpli İtler, Prima Facie, Kalabalık Duası, Korkuyu Beklerken, Bugün Bir Cinayet İşledim, Dansöz, Sıfır Telaş, Küçük Bir Rica, Kreutzer Sonat, Bir Alzheimer’ın Anıları, Bernarda ve Yabancı oyunları; tek kişilik dev kadrolarıyla sahnede olacak.
 • Not almalı: Kapılarını yepyeni bir festivalle açan Ara Sahne’nin programına ve biletlere buradan ulaşmak mümkün.
Hikâyeyi paylaşmak için:
HAFTANIN ÖNE ÇIKANLARI #3

Seneye görüşürüz: Kalamış Yaz Festivali

Kadıköy Belediyesi tarafından düzenlenen +1 Sunar: Kalamış Yaz Festivali’ne bu hafta veda ediyoruz.

 • Nedir? Festival. Kalamış’ın gelenekselleşen festivalinde bu sene bizi bekleyen 60 etkinliğin çoğu gitti, azı kaldı.
 • Nerede? Kalamış Atatürk Parkı
 • Ne zaman? 10 Eylül’e kadar
 • Neden gitmeli? Yavaş yavaş sonuna yaklaştığımız festivalin bu haftası da dopdolu.
 • Not almalı: Bu akşam Angeles Toledano ile Flamenko ile dolup taşan bir konser bizi bekliyor. Yarın ise En İyi Animasyon Filmi dalında Akademi Ödülü’ne aday gösterilen ilk İspanyol animasyon filmi olan Chico & Rita’yı izleyecek, perşembe günü Emin Fındıkoğlu + 12’yi dinleyeceğiz. 8 Eylül akşamı Özdemir Erdoğan bize Bana Ellerini Ver” diyecek, ertesi gün ise kulaklarımızda Madrigal ve Seni Dert Etmeler çınlayacak. Şimdiden özlediğimiz festivale Kadıköy'ün Sazı Sözü ile veda edip gelecek sene için gün saymaya başlayacağız. Festivalin detaylı programını buradan takip edip biletini alabilir, bağış paketlerine de göz atabilirsin.
Hikâyeyi paylaşmak için:
Bugünkü Destekçimiz

Özel Sezin Okulu: Bi’ Soluk almaya ne dersin?

İllüstrasyon: Nuray Sevinç, Özel Sezin Okulu Tohum Çemberi Sorumlusu

İllüstrasyon: Nuray Sevinç, Özel Sezin Okulu Tohum Çemberi Sorumlusu

Yapay zekâ öğretmenlik mesleğinin sonu olabilir mi? Sürdürülebilir bir market nasıl tasarlanabilir? Öğretmenlerin işlerini kolaylaştıracak yapay zekâ araçları hangileri? Çocuğunuzla iklim değişikliğini nasıl konuşabilirsiniz? Lise seçimi yapmanın püf noktaları nelerdir?

Dünyada eğitimde her gün önemli, ilham veren gelişmeler oluyor ancak günlük hayatımızın yoğunluğunda bunları kaçırabiliyoruz. Özel Sezin Okulu’nun hazırladığı Bi’ Soluk Bülten, iki haftada bir dünyadan ve Türkiye’den güncel eğitim haberleriyle okurlarına bi’ soluk alma alanı açıyor. İlk 30 sayısı e-posta bülteni şeklinde yayımlanan Bi’ Soluk, 31’inci sayısı itibarıyla LinkedIn üzerinden paylaşılmaya başlandı. Bülten, eğitimden sürdürülebilirliğe, yapay zekâdan sağlıklı bir tarife, bir İstanbul etkinliğinden okuma önerilerine dek her bir sayıda farklı konulara değiniyor.

Özel Sezin Okulu1963 yılında Sabahat Sezin tarafından Erenköy’de bir apartmanda anaokulu olarak kurulan okul, bugün Çekmeköy’de ana sınıfından 12. sınıfa dek öğrencilerin ve topluluk üyelerinin ihtiyaç duydukları kaynaklarla desteklendikleri bir ekosistem olarak faaliyetlerini sürdürüyor. Bu sene 60’ıncı yılını kutlayan okul, son günlerdeki heyecan veren haberlerden birini seninle paylaşıyor: Sezin, artık bir Uluslararası Laboratuvar Okullar Birliği üyesi! Bu, Sezinin, yenilikçi eğitim yaklaşımlarının benimsendiği bir inovasyon merkezi olduğunu doğruluyor.

Bi’ Soluk’a ulaşmak ve abone olmak için burayı ziyaret edebilirsin. Dikkat dikkat: Bir sonraki bülten 16 Eylül’de. Bakalım bu kez yolculuk nereye?

İSTANBUL'DA BU HAFTA

Ringin Ortasında Serisi 1, Alican Leblebici, 2023

1. Odakta Muhammed Ali: Ringin Ortasında

 • Nedir? Kişisel sergi. Alican Leblebici, sanatseverleri ringin anlamına ve temsil ettiklerine birlikte bakmaya davet ediyor.
 • Nerede? Merdiven Art Space
 • Ne zaman? 30 Eylül’e kadar
 • Neden gitmeli? Geçmişten günümüze güç dinamikleri, direniş, boks ve güç hakkında düşünürken Muhammed Ali’nin çıktığı gerçek ve mecazi arenaları keşfediyoruz.
 • Not almalı: Merdiven Art Space’in adresini şuraya bırakalım: Fındıklı, Murat Han, Meclis-i Mebusan Cd. No: 31 KAT: 1, 34434 Beyoğlu/İSTANBUL

Zerrin Tekindor | Kaynak: Tiyatro Dergisi

Zerrin Tekindor | Kaynak: Tiyatro Dergisi

2. Kaçıranlara ve yeniden izlemek isteyenlere müjde: Toz

 • Nedir? Oyun. Genç kuşağın başarılı yazarlarından Murat Mahmutyazıcıoğlu’nun kaleminden çıkarak birçok kişiyle kesişen tek kişilik oyun, Hira Tekindor’un yönetiminde, Zerrin Tekindor’un performansıyla seni bekliyor.
 • Nerede? Zorlu PSM Turkcell Platinum Sahnesi 
 • Ne zaman? 11 Eylül Pazartesi ve 12 Eylül Salı, 19.00 ve 21.00’de
 • Neden gitmeli? Sokakların da anne babasıyla yaşadığı evin içi gibi huzursuz olduğu zamanlardan geçerek büyüyen ve kendi yolunu bulan bir genç kadının, Handan’ın hikâyesine Zerrin Tekindor’un usta oyunculuğuyla tanıklık etmek için.
 • Not almalı: Daha önce de söylemiştik. Sahnelerin tozunu atan oyuna bilet bulmak her zaman pek de kolay olmuyor. Fakat biz yine senin için biletlerin izini sürdük ve bulduk. Göz açıp kapayıncaya kadar tükenebiliyor, elini çabuk tut.

Agnes Denes. Yaşayan Piramit | Kaynak: SSM

3. Bir yaşam döngüsü: Agnes Denes. Yaşayan Piramit

 • Nedir? Enstalasyon. Ekolojik sanatın öncülerinden Agnes Denes’in Yaşayan Piramit isimli mekâna özgü eseri, sanatçının 1969'da kaleme aldığı Manifesto’yla birlikte izleyicilerini bekliyor.
 • Nerede? Sakıp Sabancı Müzesi (SSM)
 • Ne zaman? 13 Eylül’e kadar
 • Neden gitmeli? Katılımcıların bitki ekim sürecine dâhil olduğu piramit, binlerce tohum çimlere ve çiçeklere dönüşürken büyüyecek ve biçim değiştirecek. Piramitin yaşam döngüsüne davetlisin.
 • Not almalı: Yaşayan Piramit'in sergilenme süresi 13 Eylül’e kadar uzatılmıştı. Agnes Denes’in mekâna özgü eserini görebileceğin son 8 gün.

Kaynak: Pera Müzesi

4. Isabel Muñoz: Yeni Bir Hikâye - Göbeklitepe ve Çevresinden Fotoğraflar

 • Nedir? Kişisel sergi. Dünyanın en eski kült alanı olabileceği düşünülen Göbeklitepe’ye Isabel Muñoz’un fotoğraflarıyla bakıyoruz.
 • Nerede? Pera Müzesi
 • Ne zaman? 17 Eylül’e kadar
 • Neden gitmeli? Pera Müzesi, İspanyol fotoğrafçı Isabel Muñoz’un Göbeklitepe ve çevresindeki arkeolojik alanları çektiği fotoğrafları ilk kez İstanbul’da izleyiciyle buluşturuyor.
 • Not almalı: Muñoz’un fotoğraflarıyla Türkiye’nin en önemli arkeolojik alanlarından Göbeklitepe, Karahantepe ve Sayburç’ta görsel bir yolculuğa çıkarken gizem, köken ve sonsuzlukla ilgili soruların peşinden giden sanatçının peşine düşüyoruz. Büyülü ve görkemli bir alana saygı duruşu niteliğindeki fotoğraflarda Göbeklitepe ve çevresindeki bilinmeyenleri, efsunlu ve sanatsal görüntüleri, anıtsal megalitleri görüyoruz. Farklı kültürlerin doğasına, estetiğine, yaşam biçimlerine kucak açan bir bölgenin görselliğinin yanı sıra görünen ve görünmeyen hikâyelerine şahitlik ediyoruz.

Lubunlarca Son Akşam Yemeği, Cansu Yıldıran, 2022 | Kaynak: Anna Laudel

5. Arabesk kültürünün derinliklerinde: Seni Sevmeyen Ölsün

 • Nedir? Karma sergi. Anıl Can, Ardan Özmenoğlu, CANAN, Cansu Yıldıran, Haluk Çobanoğlu, Rasim Aksan, Tuğberk Selçuk ve Yasemin Özcan’ın disiplinlerarası eserlerinden oluşan bir seçki; sanat gazetecisi M. Gülben Çapan’ın küratörlüğünde izleyiciyle buluşuyor.
 • Nerede? Anna Laudel
 • Ne zaman? 10 Eylül’e kadar
 • Neden gitmeli? Yakın geçmişte dönüşüm geçirip daha geniş kitlelere ulaşan arabeskin yolculuğuna eşlik etmek için.
 • Not almalı: Sergiyi salıdan cumartesiye 12.00-19.00, pazarları ise 12.00-18.00 saatleri arasında ziyaret edebilirsin.

Fatma, Bâlâ Uyguner, 2019

6. Bâlâ Uyguner’in ilk kişisel sergisi: Onun

 • Nedir? Kişisel sergi. Bâlâ Uyguner, ilk kişisel sergisinde hep başka bir erkek üzerinden tanımlanan kadınların hikâyelerine mercek tutuyor.
 • Nerede? Decollage Art Space
 • Ne zaman? 17 Eylül’e kadar
 • Neden gitmeli? Tuval üzerine yağlı boya kullanarak oluşturduğu fotogerçekçi portreler ve kadın-erkek ilişkilerini ele aldığı heykellerde ortak deneyimleri el ve göz figürleriyle yansıtıyor.
 • Not almalı: Decollage Art Space’in farklı disiplinleri kucaklayan etkinlik takvimini buradan inceleyebilirsin.
ERKENCİ KUŞ

27. İstanbul Tiyatro Festivali’nin programı açıklandı.

İstanbul Tiyatro Festivali, 27. defa perdelerini açıyor.

Işıl Kasapoğlu küratörlüğünde düzenlenecek festival, 25 Ekim-25 Kasım tarihleri arasında şehre yayılacak. Yerli sahneden 11 oyunun yanında Almanya, İngiltere, Danimarka, Fransa, Gürcistan, İrlanda, İsrail ve Yunanistan’dan toplam 9 yapımın yer alacağı festival; toplam 20 tiyatro, performans ve dans gösterisine ev sahipliği yapacak.

Festivalin açılışında Pina Bausch’un başyapıtı Café Müller, sanatçının topluluğu Tanztheater Wuppertal’ın güncel kadrosuyla Türkiye’de ilk kez sahnelenecek. Programın devamında Flu Lysistrata, Büyük Patlama, Geçen Yaz Birdenbire, Büyük Zarifi Apartmanı, Çirkin, Annemden Kalan Gül Ağacı Masanın Üzerinde Çaydanlık Beyaz Bir İz Bıraktı, Ayazmanın Yılanı, Düğün, Sen Hamlet Değilsin, Birileri | Velda, Kerim, İpek, Hamiyet, Çifte Cinayet, Terörizm, Baklava Cumhuriyeti, Bankta, Kabuk, Kız Kardeşler ve Ustalık Sınıfı tiyatroseverlerle buluşacak.

Festival, kapanışını İstanbul Mon Amour | Beyoğlu ile yapacak. Işıl Kasapoğlu’nun yaklaşık 30 yıl önce Orhan Veli Kanık’ın İstanbul’u Dinliyorum şiirinden esinlenerek tasarladığı ve geçtiğimiz yıl İstanbul Tiyatro Festivali’nde hayata geçirdiği İstanbul Mon Amour projesi bu yıl bizleri Ahmet Sami Özbudak’ın muhayyilesinde seyahate çıkaracak.

Festival mekânları: 27. İstanbul Tiyatro Festivali; tiyatronun büyüsünü Kadıköy Belediyesi Alan Kadıköy, Atlas 1948 Sineması, Büyük Zarifi Apartmanı, Caddebostan Kültür Merkezi, DasDas, Fişekhane, Galatasaray Lisesi, Harbiye Muhsin Ertuğrul Sahnesi, Hope Alkazar, İş Kuleleri Salonu, Metro Han, Notre Dame de Sion Fransız Lisesi, Saint Benoit Fransız Lisesi, Süreyya Operası ve Zorlu PSM’den tüm şehre yayacak.

Detaylar ve biletler: Bahsi geçen yapımların detaylarını burada bulabilir, bilet alacağın oyunları şimdiden seçebilirsin. Festival biletleri, İKSV Lale Kart üyeleri için 5 Eylül Salı 10.30’da başlayacak indirimli ön satış döneminin ardından 8 Eylül Cuma saat 10.30’da Passo’dan ve İKSV gişesinden genel satışa açılacak.

Hikâyeyi paylaşmak için:
ŞEHİR GÜNDEMİ

18. Contemporary Istanbul’a katılacak galeriler, kurumlar ve inisiyatifler duyuruldu.

Contemporary Istanbul, 26 Eylül’de 18. edisyonuyla şehirde.

Contemporary Istanbul; 22 farklı ülkeden gelen 67 çağdaş sanat galerisi, 4 inisiyatif ve 4 sanat kurumunu Tersane Istanbul’da ağırlayacak.

 • Galeriler: .artSümer, İstanbul; 193 Gallery, Paris; 4710 Gallery, Tiflis; AB Gallery, Seoul; Ambidexter, İstanbul; Anna Laudel, Düseldorf, İstanbul; Arma Gallery, Madrid; Art On İstanbul, İstanbul; Aspan Gallery, Almati; Bavan Gallery, Tahran; BFM Art Center, Wuzhong City; Bogena Galerie, Saint Paul de Vence; Bozlu Art Project, İstanbul; BüroSarıgedik, İstanbul; Callirrhoë, Atina; C.A.M. Gallery, İstanbul; Collect Gallery, Sofya, İstanbul; C24 Gallery, New York; Dastan, Tahran; den art, Antalya; Dirimart , İstanbul; FURIOSA, Meksika; Galeri 77, İstanbul; Galeri Bosfor, İstanbul; Galeri Nev İstanbul, İstanbul; Galeri Siyah Beyaz, Ankara; Galeria Joan Gaspar, Barselona; Galeria Senda, Barselona; Gallery Schmidt, Zürih; HOFA, Londra; IBI ART Gallery, Johannesburg; IN THE GALLERY, Mayorka; INLOCO Gallery, Dubai; KAIROS, İstanbul; Kalashnikovv Gallery, Johannesburg; Karpuchina Gallery, Prag; Lazy Mike Gallery, Riga; Leila Heller Gallery, Dubai, New York; Mariana Custodio Gallery, Lizbon, İstanbul; Mark Hachem, Paris, Beyrut; Martch Art Project, İstanbul; Maze Art Group, Tahran; MERKUR, İstanbul, Muse Contemporary, İstanbul; Öktem Aykut, İstanbul; Omelchenko Gallery, Moskova; Pg Art Gallery, İstanbul; Pi Artworks, Londra, İstanbul; Pilevneli, İstanbul; PILOT, İstanbul; Piramid Sanat, İstanbul; RED ART Istanbul, İstanbul; Rıdvan Kuday Gallery, Diyarbakır; SANATORIUM, İstanbul; Sconci Gallery, Dubai; Sevil Dolmacı Art Gallery, İstanbul; SGR Galeria, Bogota; Simbart Projects, İstanbul; SISTEMA GALLERY, Moskova; SODA, İstanbul; THE PILL®, İstanbul; The Why Not Gallery, Tiflis; Villa del Arte Galleries, Barselona, Amsterdam; Vision Art Platform, İstanbul; x-ist, İstanbul; Yvonne Hohner Contemporary, Karlsruhe; Zilberman, İstanbul, Berlin.
 • İnisiyatifler: Ka Atölye, Ankara; NOKS Art Space, İstanbul; KOLİ Art Space, İstanbul; Kıyı Projects, Antalya.
 • Kurumlar ve Müzeler: Baksı Müzesi, Bayburt; Borusan Contemporary, İstanbul; Contemporary Istanbul Vakfı, İstanbul; Taksim Sanat, İstanbul.
 • Ön İzleme: 26-27 Eylül
 • Genel Ziyaret: 28 Eylül-1 Ekim
Hikâyeyi paylaşmak için:
ŞEHİR DIŞI

Yedinci edisyonuyla: Bozcaada Caz Festivali

 • Nedir? Festival. Bağ bozumuna bu yıl “oyun” teması ve cazın heyecanlandıran ritimleriyle eşlik ediyoruz.
 • Nerede? Ayazma Manastır
 • Ne zaman? 8-10 Eylül
 • Neden gitmeli? Nubya Garcia, Avishai Cohen Big Vicious, Teis Semey, Islandman, Kazy Lambist ve daha pek çok usta isimle birlikte genç yetenekleri de sahnede göreceğiz. Oyun teması etrafında şekillenen BCF KEŞİF programı, adaya yayılan caz notalarına eşlik ediyor.
 • Not almalı: Tek günlük veya kombine biletlere buradan ulaşmak mümkün.
DUYURU PANOSU

Fotoğraf: Deniz Sabuncu

Uluslararası 212 Fotoğraf Yarışması’nın altıncı edisyonu için başvurular açıldı. 212 Photography Istanbul kapsamında düzenlenen Uluslararası 212 Fotoğraf Yarışması’na başvurular 10 Eylül’e kadar devam edecek. Fotoğraf sanatıyla ilgilenen her yaştan amatör ve profesyonel fotoğrafçının katılabileceği yarışma için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsin.

5 - 15 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek 212 Photography Istanbul, 6. senesinde programını genişleterek İstanbul’da 20’ye yakın farklı mekâna yayılacak.

GALATA'DAN SEVGİLERLE

Fotoğraf: Deniz Sabuncu

Kaydet

Okuma listesine ekle

Paylaş

Aposto İstanbul

Aposto İstanbul

İstanbul'dan seçilmiş etkinlikler, kültür sanat ajandası, şehir gündemi, tematik rehberler ve şehrin sınırlarından taşmaya değecek davetler her hafta e-posta kutunda.

YAZARLAR

Aposto İstanbul

İstanbul'dan seçilmiş etkinlikler, kültür sanat ajandası, şehir gündemi, tematik rehberler ve şehrin sınırlarından taşmaya değecek davetler her hafta e-posta kutunda.

İLGİLİ BAŞLIKLAR

Gılgamesh / Gılgamış

Tiyatro

New York Times

Sahne

Ara Sahne

Festival

Kalamış

Kalamış Atatürk Parkı

+117 more

İLGİLİ OKUMALAR

0%

;