Bugünkü Destekçimiz

Metropolün dinmeyen krizi

Metropolün tüketen krizi üzerine
Levi's ile birlikte

Dünya modasında bir dönüm noktası: Levi’s 501 İlk defa 1873 yılında basit ama yenilikçi bir iş pantolonu olarak boy gösteren ve yıllar içerisinde kendini tüm dünyaya sevdiren ikonik jean Levi’s 501® 150’nci yılını yeni bir koleksiyonla kutluyor. Nedir? Her tarza uyum sağlamasıyla bir kendini ifade etme aracı hâline gelen Levi’s 501® ’in 150’nci yılına özel koleksiyonu, 501® ’in arşivdeki ikonik modellerinin yeniden yorumlandığı tasarımlardan oluşuyor. Neler var? Kadınlar için 501® ’81 , erkekler içinse 501® ’54 ’ü yeniden yorumlamak üzere markajına alan Levi’s , 150 yıllık 501® tarihinin farklı dönemlerini gardıroplarımıza taşıyor. 501® demek özgürlük ve kendini tarzını yaratmak demek. El işçiliğini ikinci el ve kendin-yap kültürüyle harmanlayan 501® ’in 150’nci yıl koleksiyonu, sahiplerinin kendi tarzlarına göre uyarladığı vintage jean’lerden ilham alıyor. 150’nci yıldönümüne özel etiketler, damgalar ve yamalarla eşsizleşen yeni 501® ’ler, dünyanın en ikonik ve en sevilen moda ürünlerinden birinin yıldönümü kutlamalarına yakışır koleksiyon ürünleri olarak dikkat çekiyor. Levi’s 501® ’in 150 ’nci yılına özel koleksiyonunu buradan inceleyebilirsin.

Daha fazlasını öğren

Metropolde yaşamak özellikle geçtiğimiz yüzyıl başından beri tartışılan, literatürde geniş yer bulmuş bir deneyim. Ancak günümüzde giderek daha fazla krizle anılmaya başlandı. Özellikle kentleşmenin ve inşanın ne kadar kritik bir öneme sahip olduğunu anladığımız bu günlerde söz konusu krizi yeniden düşünmemiz gerekiyor.

Enes

Angst

Angst

Her cuma 12.00’de, çevre ve iklim gelişmelerine türler arası eşitlik ilkesini benimseyerek gelişmeleri aktarıyoruz.

Bugünkü Destekçimiz

Dünya modasında bir dönüm noktası: Levi’s 501

İlk defa 1873 yılında basit ama yenilikçi bir iş pantolonu olarak boy gösteren ve yıllar içerisinde kendini tüm dünyaya sevdiren ikonik jean Levi’s 501® 150’nci yılını yeni bir koleksiyonla kutluyor. 

Nedir? Her tarza uyum sağlamasıyla bir kendini ifade etme aracı hâline gelen Levi’s 501®’in 150’nci yılına özel koleksiyonu, 501®’in arşivdeki ikonik modellerinin yeniden yorumlandığı tasarımlardan oluşuyor.

Neler var? 

  • Kadınlar için 501® ’81, erkekler içinse 501® ’54’ü yeniden yorumlamak üzere markajına alan Levi’s, 150 yıllık 501® tarihinin farklı dönemlerini gardıroplarımıza taşıyor.
  • 501® demek özgürlük ve kendini tarzını yaratmak demek. El işçiliğini ikinci el ve kendin-yap kültürüyle harmanlayan 501®’in 150’nci yıl koleksiyonu, sahiplerinin kendi tarzlarına göre uyarladığı vintage jean’lerden ilham alıyor.
  • 150’nci yıldönümüne özel etiketler, damgalar ve yamalarla eşsizleşen yeni 501®’ler, dünyanın en ikonik ve en sevilen moda ürünlerinden birinin yıldönümü kutlamalarına yakışır koleksiyon ürünleri olarak dikkat çekiyor.

 Levi’s 501®’in 150’nci yılına özel koleksiyonunu buradan inceleyebilirsin.

Kaydet

Okuma listesine ekle

Paylaş

Angst

Angst

Her cuma 12.00’de, çevre ve iklim gelişmelerine türler arası eşitlik ilkesini benimseyerek gelişmeleri aktarıyoruz.

YAZARLAR

Angst

Her cuma 12.00’de, çevre ve iklim gelişmelerine türler arası eşitlik ilkesini benimseyerek gelişmeleri aktarıyoruz.

İLGİLİ BAŞLIKLAR

İLGİLİ OKUMALAR

0%

;