Bugünkü Destekçimiz

🚏 ROTA: ÇUKURCUMA CADDESİ

Önümüzdeki 6 hafta perşembe günleri de sokaktayız. Balat, Çukurcuma, Erenköy, Teşvikiye, Asmalı Mescit, Galata rotalarında, mahallelilerin peşinde.
Samsung Galaxy ile birlikte

Galaxy Z Fold4 ile hayatı ikiye katla Galaxy Z Fold4 Yenilikçi ekran teknolojilerine sahip Samsung Galaxy Z serisinin dikkatleri üzerinizde toplayacak en yeni üyesiyle tanışın. Karşınızda Galaxy Z Fold4 . Yüksek performanslı, dayanıklı, katlanabilir bir çoklu görev cihazı Neler var? Hayatın her anında pratik ve keyifli çözümler sunan Galaxy Z Fold4 : Çoklu görünüm: Katlanabilir ekranı ve çoklu ekran özelliğiyle bir uygulamadan diğerine geçmeye gerek kalmadan, tek elle dâhi pek çok işlemi gerçekleştirmeyi mümkün kılıyor. 7.6-inçlik ana ekranı seni tam istediğin eğlence diyarının içine alıyor. Çoklu görev: Mobil hayatımızın ihtiyaçlarına uygun bir şekilde, tıpki bir bilgisiyar özelliği taşıyarak sunduğu Yeni Görev Çubuğu sayesinde aynı süper üretken ekranda işlerini birkaç dokunuşla tamamlayabilir, kendine daha fazla ayırabilirsin. Nasıl? Uygulamalar ve pencereler arasında gezinmek için görev çubuğuna uygulamaları eklemen yeterli. En güçlü, en sağlam: Hayatın karşına çıkaracağı her sürpriz için en dayanıklı malzemelerle üretildi. Dış darbelerden kaynaklanabilecek çizilme, çatlama gibi hasarları önler, su geçirmezlik özelliğiyle endişeleri uzak tutar. Üst düzey kamera: Sunduğu 50MP geniş lens, 30x Space Zoom, %23 daha parlak sensörün yanı sıra görüntü sabitleyici ve parazit azaltıcı özellikler kaçırılmayacak her anı daha da mükemmelleştirir. Üstün bir akıllı telefon deneyimiyle hayatı ikiye katlamak için Galaxy Z Fold4 ’ü buradan keşfedebilirsin.

Daha fazlasını öğren

Fotoğraf: Deniz Sabuncu

Şehir geri döndü. Biz de! Önümüzdeki 6 hafta perşembe günleri de sokaktayız. Balat’ta Kiremit Caddesi’nde zanaatkârların atölyelerinde dolaşacak, Asmalı Mescit’te currywurst üzerine turşu tadacak, Erenköy’de sabah-öğle-akşam atıştıracak, Teşvikiye’de apartman fontlarına hayranlık duyacak ve Galata teraslarında güneşe veda edeceğiz. 

Bugün Çukurcuma’dayız. Antika, vintage ve tasarım dükkânları arasında. Yolun ortasında halılar serili, havada sabun aroması ve vitrinlerde porselenler var.

Bu sayıdaki tüm fotoğraflar Samsung Galaxy Z Fold4 ile çekilmiştir


İÇİNDEKİLER

ROTA: Yağmur (Çoban)’la Çukurcuma Caddesi’nde buluşuyoruz. Boğazkesen’den dönelim, ilk durak Masumiyet Müzesi.

ÇUKURCUMA 5’LİSİ: Mahallenin kokusu: hamam. Peki ya tadı, her gün karşılaşılan insanı?

MÜDAVİMİYİM: Günü Corinne Otel’in terasından batırmanın, az sonra 49 Çukurcuma’nın pepperoni pizzasını yemenin hayalini kurmanın.

Takıl peşimize,

Elif & Hazal 

SOLİ

SOLİ

Seyahat ve kültür yayını SOLİ, şehirleri ve içindeki farklı kültürel toplulukları araştırmak üzere mahallelere ve mahallelilerin hikâyelerine odaklanıyor.

Bugünkü Destekçimiz

Galaxy Z Fold4 ile hayatı ikiye katla

Galaxy Z Fold4

Galaxy Z Fold4

Yenilikçi ekran teknolojilerine sahip Samsung Galaxy Z serisinin dikkatleri üzerinizde toplayacak en yeni üyesiyle tanışın. Karşınızda Galaxy Z Fold4.

Yüksek performanslı, dayanıklı, katlanabilir bir çoklu görev cihazı

Neler var? Hayatın her anında pratik ve keyifli çözümler sunan Galaxy Z Fold4:

  • Çoklu görünüm: Katlanabilir ekranı ve çoklu ekran özelliğiyle bir uygulamadan diğerine geçmeye gerek kalmadan, tek elle dâhi pek çok işlemi gerçekleştirmeyi mümkün kılıyor. 7.6-inçlik ana ekranı seni tam istediğin eğlence diyarının içine alıyor.  
  • Çoklu görev: Mobil hayatımızın ihtiyaçlarına uygun bir şekilde, tıpki bir bilgisiyar özelliği taşıyarak sunduğu Yeni Görev Çubuğu sayesinde aynı süper üretken ekranda işlerini birkaç dokunuşla tamamlayabilir, kendine daha fazla ayırabilirsin. Nasıl? Uygulamalar ve pencereler arasında gezinmek için görev çubuğuna uygulamaları eklemen yeterli. 
  • En güçlü, en sağlam: Hayatın karşına çıkaracağı her sürpriz için en dayanıklı malzemelerle üretildi. Dış darbelerden kaynaklanabilecek çizilme, çatlama gibi hasarları önler, su geçirmezlik özelliğiyle endişeleri uzak tutar.
  • Üst düzey kamera: Sunduğu 50MP geniş lens, 30x Space Zoom, %23 daha parlak sensörün yanı sıra görüntü sabitleyici ve parazit azaltıcı özellikler kaçırılmayacak her anı daha da mükemmelleştirir.

Üstün bir akıllı telefon deneyimiyle hayatı ikiye katlamak için Galaxy Z Fold4’ü buradan keşfedebilirsin. 

Kaydet

Okuma listesine ekle

Paylaş

SOLİ

SOLİ

Seyahat ve kültür yayını SOLİ, şehirleri ve içindeki farklı kültürel toplulukları araştırmak üzere mahallelere ve mahallelilerin hikâyelerine odaklanıyor.

YAZARLAR

SOLİ

Seyahat ve kültür yayını SOLİ, şehirleri ve içindeki farklı kültürel toplulukları araştırmak üzere mahallelere ve mahallelilerin hikâyelerine odaklanıyor.

İLGİLİ BAŞLIKLAR

İLGİLİ OKUMALAR

0%

;