Bugünkü Destekçimiz

🍻 Şehrin neşeli, izole, samimi merkezi: Bomonti'de Müdavimiyim!

Solitan'larla Bomonti'deyiz — takıl peşimize, müdavimi olduklarımızı görmeye.
Koçtaş ile birlikte

Koçtaş Fix mahallenizde, yanı başınızda Yaşamın olduğu her yeri iyileştirmek ve güzelleştirmek üzere yola çıkan Koçtaş Fix mahallerde, yanı başımızda. Nedir? Soli okurunun müdavimi olduğu mahallelere “olmazsa olmaz” olmaya gelen Koçtaş Fix , mahallelinin evine dair duyduğu her ihtiyaçta yanında olmak üzere 44 ilde 206 mağazasıyla hizmet veriyor. Neler var? Koçtaş Fix’lerde en çok satan 5 bin ürününe uygun fiyatlarla ulaşabiliyoruz. Üstelik mağazalarda yer alan hızlı sipariş ekranlarında; yürüme bandından oto lastiğe, mobilyadan elektrikli el aletlerine kadar 70 bini aşkın ürüne anında evimize sipariş verilebiliyor ya da ücretsiz nakliye imkânıyla en yakın Koçtaş mağazasından teslim alabiliyoruz. Koçtaş’ın bir mesajı var: Sevgili Bomontililer, sizi Şişli'de bulunan en yakın mağazalarımız Koçtaş Fix Profilo Cadde ve Koçtaş Fix Kağıthane ’ye bekliyoruz.

Daha fazlasını öğren

Fotoğraf: Dilek Yaman

Emre (Erbirer)'le Bomonti'nin şimdisine sarmış, bomontiada'dan başlamıştık gezmeye. Gel bugün devam edelim semtin pazarlarında, bir zamanlarında, sanat, kapı önü, sokak arası, kültürler, diller, kuşaklar arasındaki ziyaretimize.

Bomonti manzarası
Fotoğraf: Sinem Uğurdağ


İÇİNDEKİLER

  • Tuygun’la şehrin neşeli, izole, samimi merkezi: Bomonti’de çok iyi, baya iyi, nefis poşe yumurta yiyecek, Serap Abla’nın keklerinden tadacağız,
  • Yağmur gökdelenlerin arasında kaybolan, dönüşümü yıllara yayılan Bomonti'nin giderek hareketlenen sokaklarında tur attıracak bize, Notre Dame de Lourdes Gürcü Katolik Kilisesi'nin önünden geçeceğiz,
  • Eda serbestçe ve bazen amaçsızca gezinmeyi sevdiği, geçmişle şimdiki zaman arasındaki ipuçlarını bir araya toplamaya çalıştığı zihinsel bir mekânda karşılayacak bizi,
  • Aslı’yla Kazım Orbay Caddesi’nde bulunan, büyük bir bölümü kilise vakfına ait sokakta başladık tura,
  • Dilek’le Şişli’de bir apartıman, bir kahve ve bir bardayız,
  • Yeni nesil sanat ve tasarım platformu Mercado kurucu ortakları Yağız ve Tuna ofislerini de Bomonti’ye taşıyarak tüm ihtiyaçlarına yürüyerek ulaşabildikleri sürdürülebilir, üretken bir günlük yaşam ritmiyle tanıştırıyorlar bizi,
  • Sinem, “Bir daha Bomonti’ye geldiğinde, yavaşlamayı ve pazarcılardan esnafına sohbet etmeyi deneyebilirsin,” diyor ve pazar arabasını reynar sos, demir çayı, mayıs papatyası sirkesiyle doldurduğu dükkâna ilerliyor.

Hazal & Elif

SOLİ

SOLİ

Seyahat ve kültür yayını SOLİ, şehirleri ve içindeki farklı kültürel toplulukları araştırmak üzere mahallelere ve mahallelilerin hikâyelerine odaklanıyor.

Bugünkü Destekçimiz

Koçtaş Fix mahallenizde, yanı başınızda

Yaşamın olduğu her yeri iyileştirmek ve güzelleştirmek üzere yola çıkan Koçtaş Fix mahallerde, yanı başımızda.

Nedir? Soli okurunun müdavimi olduğu mahallelere “olmazsa olmaz” olmaya gelen Koçtaş Fix, mahallelinin evine dair duyduğu her ihtiyaçta yanında olmak üzere 44 ilde 206 mağazasıyla hizmet veriyor.

Neler var? Koçtaş Fix’lerde en çok satan 5 bin ürününe uygun fiyatlarla ulaşabiliyoruz. Üstelik mağazalarda yer alan hızlı sipariş ekranlarında; yürüme bandından oto lastiğe, mobilyadan elektrikli el aletlerine kadar 70 bini aşkın ürüne anında evimize sipariş verilebiliyor ya da ücretsiz nakliye imkânıyla en yakın Koçtaş mağazasından teslim alabiliyoruz. 

Koçtaş’ın bir mesajı var: Sevgili Bomontililer, sizi Şişli'de bulunan en yakın mağazalarımız Koçtaş Fix Profilo Cadde ve Koçtaş Fix Kağıthane’ye bekliyoruz.

Kaydet

Okuma listesine ekle

Paylaş

SOLİ

SOLİ

Seyahat ve kültür yayını SOLİ, şehirleri ve içindeki farklı kültürel toplulukları araştırmak üzere mahallelere ve mahallelilerin hikâyelerine odaklanıyor.

YAZARLAR

SOLİ

Seyahat ve kültür yayını SOLİ, şehirleri ve içindeki farklı kültürel toplulukları araştırmak üzere mahallelere ve mahallelilerin hikâyelerine odaklanıyor.

İLGİLİ BAŞLIKLAR

İLGİLİ OKUMALAR

0%

;