aposto-logoÇarşamba, 7 Haziran 2023
aposto-logo
Çarşamba, Haziran 7, 2023
Aposto Üyelik
Bugünkü Destekçimiz

☁️ Sosyal medyanın yeni yüzü: Bluesky

“Twitter'ın ilk günlerine benziyor ama daha organik”
BANDWITT ile birlikte

Dijital dönüşümde doğru teknolojiye ulaşmanın en hızlı yolu: BANDWITT Sektör ve ölçek fark etmeksizin 2017’den beri firmaların uçtan uca dijital dönüşüm süreçlerini yöneten BANDWITT , modüler yapısıyla firmalara dönüşümde hız kazandırıyor. Yaptığı çalışmalarla firmaları hızlı bir şekilde analiz ederek ihtiyaçlarını belirleyen BANDWITT, bu ihtiyaçları projelendirirken teknoloji tedarikçileri ile firmaları eşleştiriyor. BANDWITT’in firmalara sunduğu avantajlar neler ? Firmalar, teknoloji çözümlerine ve ilgili tedarikçilere ulaşırken ciddi bir hız kazanarak teknoloji satın alımlarında yaşanan belirsizliklerin ve vakit kaybının önüne geçebiliyorlar. Sunulan geniş tedarikçi havuzu sayesinde alternatif çözüm sağlayıcılarını inceleyerek platform üzerinden ilgili değerlendirmelere hızlıca ulaşabiliyorlar. Platform ve içerisindeki modüler yapıyla teknoloji ihtiyaçlarını hızlı ve etkin bir şekilde uygulamaya geçirerek kısa sürede iş süreçlerinde verimlilik ve kârlılık sağlayabiliyorlar. BANDWITT, dönüşümü teşvik etmek amacıyla firmalara piyasada karşılaşmadıkları çeşitli esnek üyelik modelleri sunuyor. Böylece firmalar teknoloji dönüşümünü sabit ve uygun bütçelerle yönetme ve ihtiyaçlarına yönelik farklı hizmetlere ulaşma fırsatına sahip oluyorlar. Neden BANDWITT? Bugüne kadar 300’den fazla firma ve KOBİ ile çalışan, iş ortakları ve geliştirdiği projeler sayesine önemli tecrübelere sahip olan BANDWITT ; üretim, gıda, tarım, akaryakıt, gayrimenkul ve perakende gibi farklı sektörlerden firmaların dijitalleşmesine katkı sağlıyor. BANDWITT hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için burayı ziyaret edebilir, firmanıza en uygun teknolojilerle hemen eşleşmek için [email protected] adresiyle iletişime geçebilirsiniz.

Daha fazlasını öğren

Bluesky/Twitter

4 Mayıs Perşembe gününden herkese merhaba!

Quando'da bugün, Jack Dorsey destekli yeni sosyal medya platformu Bluesky'ı her şeyiyle masaya yatırıyor; Bluesky'ın iddia edildiği üzere Twitter'a gerçekten bir rakip olup olamayacağı ihtimalini değerlendiriyoruz.

Teknoloji tarihinde bugün: '@' sembolü, tarihte ilk kez 4 Mayıs 1536'da Floransalı tüccar Francesco Lapi tarafından bir ağırlık veya hacim ölçüsü olarak kullanıldı. Bu kullanıma göre @, antik Akdeniz dünyasında tahıl ve sıvı taşımak için kullanılan pişmiş toprak küplere dayanan bir kapasite ölçüsünü temsil ediyordu. Ray Tomlinson'ın 1971'in sonlarına doğru, yeni ortaya çıkan internette yerel e-postayı ağ e-postasından ayırmak ve kullanıcının yerel olmaktan ziyade başka bir ana bilgisayarda olduğunu belirtmek için kullanmasıyla @, bugün kullanıldığı anlamını almaya başladı.

Keyifli okumalar!

-İrem

Bugünkü Destekçimiz

Dijital dönüşümde doğru teknolojiye ulaşmanın en hızlı yolu: BANDWITT


Sektör ve ölçek fark etmeksizin 2017’den beri firmaların uçtan uca dijital dönüşüm süreçlerini yöneten BANDWITT, modüler yapısıyla firmalara dönüşümde hız kazandırıyor. Yaptığı çalışmalarla firmaları hızlı bir şekilde analiz ederek ihtiyaçlarını belirleyen BANDWITT, bu ihtiyaçları projelendirirken teknoloji tedarikçileri ile firmaları eşleştiriyor.

BANDWITT’in firmalara sunduğu avantajlar neler

  • Firmalar, teknoloji çözümlerine ve ilgili tedarikçilere ulaşırken ciddi bir hız kazanarak teknoloji satın alımlarında yaşanan belirsizliklerin ve vakit kaybının önüne geçebiliyorlar.
  • Sunulan geniş tedarikçi havuzu sayesinde alternatif çözüm sağlayıcılarını inceleyerek platform üzerinden ilgili değerlendirmelere hızlıca ulaşabiliyorlar. 
  • Platform ve içerisindeki modüler yapıyla teknoloji ihtiyaçlarını hızlı ve etkin bir şekilde uygulamaya geçirerek kısa sürede iş süreçlerinde verimlilik ve kârlılık sağlayabiliyorlar.
  • BANDWITT, dönüşümü teşvik etmek amacıyla firmalara piyasada karşılaşmadıkları çeşitli esnek üyelik modelleri sunuyor. Böylece firmalar teknoloji dönüşümünü sabit ve uygun bütçelerle yönetme ve ihtiyaçlarına yönelik farklı hizmetlere ulaşma fırsatına sahip oluyorlar. 

Neden BANDWITT? Bugüne kadar 300’den fazla firma ve KOBİ ile çalışan, iş ortakları ve geliştirdiği projeler sayesine önemli tecrübelere sahip olan BANDWITT; üretim, gıda, tarım, akaryakıt, gayrimenkul ve perakende gibi farklı sektörlerden firmaların dijitalleşmesine katkı sağlıyor.  

BANDWITT hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için burayı ziyaret edebilir, firmanıza en uygun teknolojilerle hemen eşleşmek için [email protected] adresiyle iletişime geçebilirsiniz.

İlgili Başlıklar

Bülteni beğendiniz mi?

Kaydet

Okuma listesine ekle

Paylaş

Quando Yayınını Takip Et

Türkiye’den ve dünyadan en önemli teknoloji, inovasyon, girişimcilik ve bilim haberleri.

0%

;