Bugünkü Destekçimiz

Umutluyuz? UMUTLUYUZ!!!!

🤖 yapay zekâ, umut aramak ve hayal kurmak✨
Open English ile birlikte

Eğitmenlerle 7/24 çevrimiçi sınırsız dersler: Open English Sevgili 20’lik okuru, bugün sana yaşın ne olursa olsun kendini geliştirmenin en verimli yöntemlerinden birini paylaşmak isteriz: Open English . Nedir? 2000’den fazla TEFL/TESOL sertifikalı ana dili İngilizce olan eğitmene 7/24 ve sınırsız şekilde ulaşılabilen tek kurs olan Open English, 9-10 kişilik küçük grupların canlı olarak bağlanabildiği derslerle herkese İngilizcedeki eksiklerini giderme imkânı sunuyor. Neler var? Open English premium üyeleri, eğitmenlerle bire bir özel dersler yaparak öğrenme hızını ikiye katlayabiliyor. Open English’in sunduğu, sekiz seviyeden oluşan CEFR temelli çevrimiçi müfredatı tamamlayanlar ileri seviye İngilizceye geçerek rahatlıkla konuşabiliyor, İngilizce yapıtları orijinal dilinde okuyabiliyor ve normalde ücretli olan Cambridge Linguaskill sertifika testine ücretsiz giriş hakkı kazanıyor. TOEFL ve IELTS gibi uluslararası sınavlara hazırlananlar, bire bir benzeyen örnek sınavlara süre sınırıyla girerek gerçek sınav deneyimine hazırlanabiliyor ve eksiklerini anında belirleyerek eğitmenleriyle özel ders yapabiliyor. Hızlandırılmış meslekî İngilizce dersleri, İngilizce konuşmaları analiz edip hataları gösteren akıllı telaffuz uygulaması ve çok daha fazlası için Open English ’i buradan ziyaret edebilirsin.

Daha fazlasını öğren

serra utkum ikiz

Selam 20’likler ve 20’lik kalanlar,

Nabersiniz? Bu hafta 20’liğin 2. yaşını kutluyoruz (daha üç gün var, çaktırmayın)! İki yıl önce, 29 Ocak günü, sizlerle sarma aşkım üzerinden tanıştım. Rakı boyları ve insanların varoluşsal krize girdikleri yaşlarının tutması teorimi öne sürdüm. O günden beri de, 20’lik her hafta farklı konularla okuyucuları ile buluşuyor. Alıp Başını Gidenler soframıza masalar ve sandalyeler ekleniyor, yazar-çizerlerimizle mükemmel konseptler çıkarıyor ve sizler, sevgili okurlar ile harika bağlar kurmaya devam ediyoruz.  

Hep diyorum, bu yayın hepimizin! Herkesin farklı şekillerde dokunduğu, değiştirdiği, geliştirdiği bir yer 20’lik. Hepimizin 20’liği. 20’lik bebeği sevgi dolu bir ortamda büyütmemize yardım ettiğiniz için, hepinize çok teşekkür ediyorum! İyi ki buradasınız, iyi ki aramızdasınız.

İki sene ne ya… İki koca sene. Konsepti bulduğum ilk günü hatırlıyorum. İstanbul’da yıllarımı ödev yaparak geçirdiğim arka odada, camdan dışarı bakarken bir anda Eureka! Eureka! diye bağırarak neredeyse sokaklarda koşacaktım. Şimdi… Kendimi antik dünyanın en önemli bilim insanlarından biri ile bir tutmuyorum tabii ki de. Ama yani şimdi, ha su bi’ şeyi kaldırmış, ha 20’lik hayatımıza girmiş (!) Arşimet gel 20’liği bir gör. Neyse… İnsanlık için küçücük, benim için koskocaman bir adım diyerek bunu bitiriyorum. İleride umarım 20’liğin doğum günlerini topluca, müzik, dans, pasta ile beraber kutlarız. Ama o zamana kadar, çevrimiçi bir kucak, bir ‘OLEEEY’ ve bir şerefe ile sizi bu haftanın sayısı ile baş başa bırakıyorum. 

İlk 20’lik sayısını okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Gözlerinizi kapayın, bir dilek tutun ve üfffffffleyin, 

Öptüm 

💕✨ Yasmin 💕✨

Not. 20’lik artık okurken bir yandan da dinleyeyim diyenler, yolda kulağımda 20’lik olsun diyenler ve diğer herkes için her hafta cumartesi günü Aposto Radyo’da. Buradan dinleyebilirsiniz. 

20'lik

20'lik

20’lik, kafada oluşan saçma soruların, açılmayı bekleyen ve bazen suratımıza çarpılan kapıların, gündem ile üzerimize çökebilecek fenalığın paylaşıldığı bir bülten.

Bugünkü Destekçimiz

Eğitmenlerle 7/24 çevrimiçi sınırsız dersler: Open English

Sevgili 20’lik okuru, bugün sana yaşın ne olursa olsun kendini geliştirmenin en verimli yöntemlerinden birini paylaşmak isteriz: Open English.

Nedir? 2000’den fazla TEFL/TESOL sertifikalı ana dili İngilizce olan eğitmene 7/24 ve sınırsız şekilde ulaşılabilen tek kurs olan Open English, 9-10 kişilik küçük grupların canlı olarak bağlanabildiği derslerle herkese İngilizcedeki eksiklerini giderme imkânı sunuyor.

Neler var? 

  • Open English premium üyeleri, eğitmenlerle bire bir özel dersler yaparak öğrenme hızını ikiye katlayabiliyor.
  • Open English’in sunduğu, sekiz seviyeden oluşan CEFR temelli çevrimiçi müfredatı tamamlayanlar ileri seviye İngilizceye geçerek rahatlıkla konuşabiliyor, İngilizce yapıtları orijinal dilinde okuyabiliyor ve normalde ücretli olan Cambridge Linguaskill sertifika testine ücretsiz giriş hakkı kazanıyor.
  • TOEFL ve IELTS gibi uluslararası sınavlara hazırlananlar, bire bir benzeyen örnek sınavlara süre sınırıyla girerek gerçek sınav deneyimine hazırlanabiliyor ve eksiklerini anında belirleyerek eğitmenleriyle özel ders yapabiliyor.

Hızlandırılmış meslekî İngilizce dersleri, İngilizce konuşmaları analiz edip hataları gösteren akıllı telaffuz uygulaması ve çok daha fazlası için Open English’i buradan ziyaret edebilirsin. 

Kaydet

Okuma listesine ekle

Paylaş

20'lik

20'lik

20’lik, kafada oluşan saçma soruların, açılmayı bekleyen ve bazen suratımıza çarpılan kapıların, gündem ile üzerimize çökebilecek fenalığın paylaşıldığı bir bülten.

YAZARLAR

20'lik

20’lik, kafada oluşan saçma soruların, açılmayı bekleyen ve bazen suratımıza çarpılan kapıların, gündem ile üzerimize çökebilecek fenalığın paylaşıldığı bir bülten.

İLGİLİ BAŞLIKLAR

İLGİLİ OKUMALAR

0%

;