aposto-logo
TR
TREN
Bugünkü Destekçimiz

🛵 Yapay zeka tehlikesi, Getir'in yeni hamlesi

Yapay zekanın 'babası'ndan tehlike uyarısı. Getir'in Almanya merkezli rakibini satın alma hamlesi. TRT'nin dijital platformu "tabii". TikTok'tan seçim önlemleri. Twitter'dan geri adım.
7 Mayıs - Get Golden Visa
Get Golden Visa ile birlikte

Get Golden Visa ile Portekiz Golden Visa için şimdi başvuru zamanı Portekiz Golden Visa programı için son şans Minimum 280 bin avro yatırım miktarıyla Portekiz'de yaşama, çalışma, eğitim alma, Schengen bölgesinde dolaşım hakkı tanıyan ve beş yılın sonunda Avrupa vatandaşı olma fırsatı sunan Portekiz Golden Visa programının kapanmasıyla ilgili gelişmeler, uzun bir sürecin ardından açıklandı. Bu süreçte Portekiz'deki birçok hukuk bürosu, danışman firma, inşaat firmaları ve fonlarla bir araya gelerek program değişikliğinin 'geriye dönük' maddelerinin işleme alınmaması için lobi ve PR çalışmaları yürüten Get Golden Visa , yasanın onaylanması ve yürürlüğe girmesiyle ilgili beklentileri aşağıda aktarıyor. Get Golden Visa , değişiklikler yürürlüğe girmeden önce başvurunuzu yapmak için ideal zamanın şimdi olduğuna dikkat çekiyor. Tahminler neler? Yeni yasa geriye dönük olarak uygulanmayacak, hâlihazırda başvurularını yapanlar veya Golden Visa'larını almış olan başvuru sahipleri değişikliklerden etkilenmeyecek. Beklenen yasa henüz geçmiş değil, yeni yapılan Portekiz Golden Visa başvuruları kabul ediliyor. Beklenen yasanın geçtiği tarih itibarıyla yapılan başvurular kabul edilmeyecek. Get Golden Visa: Bağımsız bir yatırım danışmanlığı firması olan Get Golden Visa ; Avrupa, Amerika, Karayipler ve diğer bölgelerdeki alternatif programlar aracılığıyla sizin için en uygun programı belirlemenize ve yatırım yaparak oturma izni ve(ya) vatandaşlık almanıza olanak sağlıyor. Get Golden Visa başvuru süreci boyunca size destek sağlamaya hazır. Programa dair soru işaretlerini gidermek için buradan toplantı talebinde bulunabilir ve detaylı bilgi için uzmanlara danışabilirsiniz.

Daha fazlasını öğren

Reuters

Reuters

8 Mayıs Pazartesi gününden herkese merhaba. Teknoloji dünyasında geçtiğimiz haftanın özetine hoş geldiniz.

Geçtiğimiz hafta yapay zekanın öncülerinden Dr. Geoffrey Hinton, 10 yıldan uzun bir süredir çalıştığı Google'dan ayrıldığını duyurarak yapay zekaya yönelik uyarılarda bulundu; Getir, Almanya merkezli rakibi Flink'i satın almak için görüşmelere başladı; TRT, dijital platformu "tabii"yi duyurdu ve TikTok'un, 'yine' bir gazeteciyi takip ettiği ortaya çıktı.

  • Teknoloji tarihinde bugün: Flash belleğin mucidi Fujio Masuoka, 80 yıl önce bugün hayata gözlerini açtı.

Keyifli haftalar,

-İrem

Quando

Quando

Türkiye’den ve dünyadan en önemli teknoloji, inovasyon, girişimcilik ve bilim haberleri.

Bugünkü Destekçimiz

Get Golden Visa ile Portekiz Golden Visa için şimdi başvuru zamanı

Portekiz Golden Visa Programı için son şans

Portekiz Golden Visa programı için son şans

Minimum 280 bin avro yatırım miktarıyla Portekiz'de yaşama, çalışma, eğitim alma, Schengen bölgesinde dolaşım hakkı tanıyan ve beş yılın sonunda Avrupa vatandaşı olma fırsatı sunan Portekiz Golden Visa programının kapanmasıyla ilgili gelişmeler, uzun bir sürecin ardından açıklandı.

Bu süreçte Portekiz'deki birçok hukuk bürosu, danışman firma, inşaat firmaları ve fonlarla bir araya gelerek program değişikliğinin 'geriye dönük' maddelerinin işleme alınmaması için lobi ve PR çalışmaları yürüten Get Golden Visa, yasanın onaylanması ve yürürlüğe girmesiyle ilgili beklentileri aşağıda aktarıyor. Get Golden Visa, değişiklikler yürürlüğe girmeden önce başvurunuzu yapmak için ideal zamanın şimdi olduğuna dikkat çekiyor.

Tahminler neler?

  • Yeni yasa geriye dönük olarak uygulanmayacak, hâlihazırda başvurularını yapanlar veya Golden Visa'larını almış olan başvuru sahipleri değişikliklerden etkilenmeyecek. 
  • Beklenen yasa henüz geçmiş değil, yeni yapılan Portekiz Golden Visa başvuruları kabul ediliyor. Beklenen yasanın geçtiği tarih itibarıyla yapılan başvurular kabul edilmeyecek.  

Get Golden Visa: Bağımsız bir yatırım danışmanlığı firması olan Get Golden Visa; Avrupa, Amerika, Karayipler ve diğer bölgelerdeki alternatif programlar aracılığıyla sizin için en uygun programı belirlemenize ve yatırım yaparak oturma izni ve(ya) vatandaşlık almanıza olanak sağlıyor. 

Get Golden Visa başvuru süreci boyunca size destek sağlamaya hazır. Programa dair soru işaretlerini gidermek için buradan toplantı talebinde bulunabilir ve detaylı bilgi için uzmanlara danışabilirsiniz.

Kaydet

Okuma listesine ekle

Paylaş

Quando

Quando

Türkiye’den ve dünyadan en önemli teknoloji, inovasyon, girişimcilik ve bilim haberleri.

YAZARLAR

Quando

Türkiye’den ve dünyadan en önemli teknoloji, inovasyon, girişimcilik ve bilim haberleri.

İLGİLİ BAŞLIKLAR

İLGİLİ OKUMALAR

0%

;