aposto-logo
TR
TREN
Bültenler
Radyo
Üyelik

Bültenler

Radyo

Aposto Üyelik

Aposto Hakkında

Kategoriler

Jazmine Sullivan ile ilgili hikayeler

• 2023 Oscar Ödülleri 'nin "En İyi Orijinal Şarkı" kategorisinin kısa listesi açıklandı. Liste, film müziği bestecilerinin öne çıktığı kategori için sıra dışı isimler içerdi. Kimler var? Kısa listeye girenler arasında LCD Soundsystem, Mitski, Jazmine Sullivan gibi indie isimler bulunurken; Taylor Swift, Rihanna ve Lady Gaga gibi süper yıldızlar da "En İyi" şarkı için rekabet edecek.

24 Ara 2022

• Haftanın Albümleri Trupa Trupa - B Flat A Oki - Tonkori in the Moonlight Jazmine Sullivan - Heaux Tales, Mo’ Tales Beach House - Once Twice Melody Hurray for the Riff Raff - Life on Earth Yaren Eren Budak - Run Down In The Ocean Dinle

19 Şub 2022

• Barack Obama , ABD Başkanlığı döneminde başladığı ve artık geleneğe dönüşen konsept çalma listelerine bir yenisiyle devam etti. Jazmine Sullivan, Stevie Wonder, Wye Oak, Migos, Joni Mitchell, Chicago, Rihanna, JAY-Z, Erykah Badu, George Harrison ve daha pek çok ismin yer aldığı 38 şarkılık listeye buradan ulaşabilirsiniz.

17 Tem 2021

• Haftanın Albümleri: Jazmine Sullivan - Heaux Tales Viagra Boys - Welfare Jazz shame - Drunk Tank Pink Radarımıza giren yeni albümleri, haftalık olarak güncellenen "Haftanın Albümleri" çalma listemiz üzerinden de takip edebilirsiniz.

10 Mar 2021