aposto-logo
TR
TREN

30 Kasım - Bordromat® - Quando
Bordromat® ile birlikte

Bordro süreçlerinizi dijitalleştirir: Bordromat® Nedir? Bordromat® geleneksel bordro yazılımlarından farklı olarak tüm bordro sürecini yeniden yorumlayan bir süreç yönetimi sistemi olarak öne çıkıyor. Yönetilen hizmetler ile yasal parametre değiştirmeye ve mevzuat takibine son veren bulut tabanlı sistemiyle büyük değişimin bizce şimdi tam zamanı. Avantajları neler? Bordromat® 'ın bulut tabanlı altyapısı sayesinde, bordro verilerinize her zaman ve her yerden erişebilmenin rahatlığını yaşayacaksınız. İş akışınızı otomatikleştirerek eksiksiz bir bordro sürecinin keyfini çıkarabilirsiniz. Küresel arenada öncü dev şirketler, Türkiye operasyonlarında kesintisiz uyum ve üstün performans sunan Bordromat® yazılımını tercih ediyor; çünkü o mevzuat ve iş zekâsında mükemmeliyetin adresi. Bordromat®'ın self-servis özelliğiyle çalışanlar, mobil cihazları veya bilgisayarları üzerinden kendi bordrolarını hem görüntüleyebiliyor hem de onaylayabiliyor. Bu özellik sayesinde kurum içinde sağlıklı ve verimli bir çalışma kültürünün desteklenmesini sağlayacaksınız. Dahası: Bordromat® gücünü, yaratıcısı CottGroup® ’un bünyesinde bulundurduğu dört farklı kaynaktan elde ediyor: Danışmanlık, dış kaynak kullanımı ( outsourcing ), eğitim ve teknoloji alanlarında elde edilen deneyim, insan kaynakları profesyonellerinin tecrübesiyle birleştirilerek sisteme aktarıldı. Bordro süreçlerinde yaşadığınız zorlukları ve karşılaştığınız riskleri bilen Bordromat® , bordro ihtiyaçlarınızı karşılamak için size destek olmaya hazır.

Daha fazlasını öğren

Quando

Quando

Türkiye’den ve dünyadan en önemli teknoloji, inovasyon, girişimcilik ve bilim haberleri.

• The Information'ın haberine göre OpenAI, Sam Altman'ın dönüşünün ardından oluşturulacak yeni Yönetim Kurulu'nda Microsoft ve Thrive Capital gibi yatırımcılara yer vermeyi planlamıyor. Yeni Kurul, 9 kişiden oluşacak.

  • Perspektif: Hedge fonu Great Hill Capital'ın başkanı Thomas Hayes, 10 milyar dolardan fazla yatırımla OpenAI'ın en büyük yatırımcısı olan Microsoft'un "pasif bir şekilde oturmayı" istemeyeceğini ve "bu konuda söyleyecek bir şeyleri" olacağını ifade etti.
  • Bir adım geriden: Altman'ın yeniden CEO olmasının ardından oluşturulan geçici Yönetim Kurulu; Quora CEO'su Adam D'Angelo, eski ABD Hazine Bakanı Larry Summers ve Salesforce eş CEO'su Bret Taylor'dan oluşuyor.

Kaydet

Okuma listesine ekle

Paylaş

Quando

Quando

Türkiye’den ve dünyadan en önemli teknoloji, inovasyon, girişimcilik ve bilim haberleri.

İLGİLİ BAŞLIKLAR

OpenAI

Sam Altman

Microsoft

Thrive Capital

Adam D'Angelo

Larry Summers

Salesforce Eş

Bret Taylor

NEREDE YAYIMLANDI?

QuandoQuando

BÜLTEN SAYISI

🧬 Cesur ve yeni bir dünya

OpenAI'ın yeni Yönetim Kurulu'ndan Microsoft'a ban. CZ'nin ABD'yi terk etme talebine ret. Meta'ya yeni çocuk istismarı davası. Birleşik Krallık'tan tarihin gen düzenlemesi kullanan ilk tedavisine onay.

30 Kas 2023

Bordromat® ile birlikte
Ariel Davis / Wired

YAZARLAR

Quando

Türkiye’den ve dünyadan en önemli teknoloji, inovasyon, girişimcilik ve bilim haberleri.

İLGİLİ OKUMALAR

;