Tour de France Femmes ile ilgili hikayeler

🚴 Tour de France Femmes’in 3. etabını, FDJ Suez Futuroscope takımından Cecilie Uttrup Ludwig kazandı.

27 Tem 2022

🚴 Tour de France Femmes’in 2. etabını, Jumbo-Visma takımından Marianne Vos kazandı ve sarı mayoyu üzerine giydi.

26 Tem 2022

🚴 2022 Tour de France, dün koşulan 21. etap ile sona erdi. Etap galibi Jasper Philipsen olurken genel klasman sıralamasından Jonas Vingegaard birinci, Tadej Pogačar ikinci, Geraint Thomas ise üçüncü sırada yer aldı. Aynı zamanda: Tarihte ilk kez düzenlenen Tour de France Femmes’in 1. etabını, Team DSM’den Lorena Wiebes kazandı.

25 Tem 2022

Spor yayını Serbest Atış, sporun her alanından çok sesli hikâyeler anlatıyor. Sarı Rüya, Herkes İçin Eren Büyükyavuz Champs-Élysées etabı, Tour de France için üç haftalık emeğin şereflendirilmesi ve kutlanması anlamını taşırken, bu yıl ilk kez Amaury Sport Organisation (ASO) bünyesinde koşulacak Tour de France Femmes yarışı da aynı gün Champs-Élysées etabı ile start alacak. Aslına bakılırsa Tour de France Femmes, Fransa topraklarında koşulan ilk çok etaplı...Devamını Oku

23 Tem 2022

HİKAYE

Sarı Rüya, Herkes İçin

Tour de France’ın son haftasında Pireneler’de Vingegaard ile Pogacar’ın sarı mayo mücadelesi son sürat devam ederken, Pazar günkü Champs-Élysées etabını heyecanla beklemek için bir sebebimiz daha var.

Eren Büyükyavuz

·

21 Tem 2022

sari-ruya-herkes-icin