aposto-logo
TR
TREN

Migros Hemen - 14 Mayıs - Punto
Migros Hemen ile birlikte

Anlık tüm market ihtiyaçların dakikalar içinde kapında: Migros Hemen Migros’un hızlı teslimat uygulaması Migros Hemen, pandemi dönemiyle vazgeçilmez hale gelen online market alışverişini de pratik, hızlı ve avantajlı hale geliyor. İlk siparişe özel 60 TL ve üzeri alışverişe 20 TL indirim fırsatı sunan ve ilk 3 siparişte teslimat ücreti almayan Migros Hemen’le tüm anlık market alışverişin Migros kalitesi, güvencesi ve fiyatlarıyla dakikalar içinde kapında! Meyve sebzeden, et, tavuk ve balık ürünlerine; süt ve kahvaltılıktan, temel gıda ve şekerlemeye, içecekten temizliğe tüm market ihtiyaçlarını Migros Hemen'den Migros fiyatlarıyla satın alabilirsin. Türkiye'nin ilk sanal marketini 1997'de hayata geçiren ve çağdaş perakendenin olmazsa olmazlarını Türkiye'deki tüketicilerle buluşturan Migros; Migros Hemen’le avantajlı alışverişi mobil cihazlara taşıyor. Migros kalitesi, Migros güvencesi ve Migros fiyatlarıyla alışverişe hemen başlamak için Migros Hemen'i buradan indirebilirsin.

Daha fazlasını öğren

• Punto'nun yeni podcasti İlk Çizgi'de ise Pınar Han Nuranel ve Cengizhan Yıldız sizler için Formula 1 dünyasındaki son haberleri tartışıyor, yarış kritiği yaparken teknik gelişmeler, pilot ve araç performanslarına değiniyor.

Bu bölümde konuk Talha Arslan ile birlikte İspanya Grand Prix'i sonrası yarış hakkında yorumlar yapıldı. Max Verstappen ve Lewis Hamilton arasındaki rekabete değinilirken Mercedes'in Bottas ile ilişkisi de konuşuldu. Red Bull'un Mercedes'e karşı strateji yarışlarında geri planda kalması ele alınırken yeni jenerasyon pilotlar hakkındaki düşünceler paylaşıldı. Son olarak Türkiye GP'nin akıbetini konuşulurken geçen haftaki çekiliş kazananı da açıklandı.

Kaydet

Okuma listesine ekle

Paylaş

İLGİLİ BAŞLIKLAR

Pınar Han Nuranel

Cengizhan Yıldız

Formula 1

Talha Arslan

İspanya Grand Prix

Max Verstappen

Lewis Hamilton

Red Bull

Türkiye

NEREDE YAYIMLANDI?

Punto Punto

BÜLTEN SAYISI

☘️ Boston Celtics'in kayıp yoncası, United'ın belirsiz geleceği

Kobe Bryant, Sir Alex Ferguson, Naz Aydemir Akyol, Valtteri Bottas, Jayson Tatum ve Tonya Harding. Cuma spor gündeminiz hazır.

14 May 2021

Migros Hemen ile birlikte
Batuhan Çetin

YAZARLAR

Punto

Punto, gazetecilikten beslenirken, spor kültürünü şekillendiren olayları neden ve sonuçlarıyla geniş perspektiften ele alır. Formula 1, tenis ve basketbol başta olmak üzere tüm atletik branşların etrafında gelişen hikâyeler, gelen kutunda.

İLGİLİ OKUMALAR

;