aposto-logo
TR
TREN

• Punto'nun Formula 1 podcasti İlk Çizgi'de ise Pınar Han Nuranel ve Cengizhan Yıldız sizler için F1 dünyasındaki son haberleri tartışıyor, yarış kritiği yaparken teknik gelişmeler, pilot ve araç performanslarına değiniyor. 

Bu bölümde konuk Talha Arslan ile birlikte İspanya Grand Prix'i sonrası yarış hakkında yorumlar yapıldı. Max Verstappen ve Lewis Hamilton arasındaki rekabete değinilirken Mercedes'in Bottas ile ilişkisi de konuşuldu. Red Bull'un Mercedes'e karşı strateji yarışlarında geri planda kalması ele alınırken yeni jenerasyon pilotlar hakkındaki düşünceler paylaşıldı. Son olarak Türkiye GP'nin akıbetini konuşulurken geçen haftaki çekiliş kazananı da açıklandı.

Kaydet

Okuma listesine ekle

Paylaş

İLGİLİ BAŞLIKLAR

Formula 1

Pınar Han Nuranel

Cengizhan Yıldız

Talha Arslan

İspanya Grand Prix

Max Verstappen

Lewis Hamilton

Red Bull

Türkiye

NEREDE YAYIMLANDI?

Punto Punto

BÜLTEN SAYISI

🎧 Spotify, Arsenal'e kardeş olabilecek mi?

Rafael Nadal, Steven Gerrard, Ömer Faruk Yurtseven, Şahika Ercümen, Jack Miller, Egan Bernal ve Fenerbahçe Öznur Kablo. Pazartesi spor gündeminiz hazır.

17 May 2021

Arsenal

YAZARLAR

Punto

Punto, gazetecilikten beslenirken, spor kültürünü şekillendiren olayları neden ve sonuçlarıyla geniş perspektiften ele alır. Formula 1, tenis ve basketbol başta olmak üzere tüm atletik branşların etrafında gelişen hikâyeler, gelen kutunda.

İLGİLİ OKUMALAR

;