aposto-logo
TR
TREN

Milagron - 31 ağustos
Milagron - 31 Ağustos ile birlikte

Alışverişin ötesinde, samimi ve renkli bir dünya: MILAGRON Giydiğimiz giysiler, ev dekorasyonumuz, kullandığımız aksesuarlar, tercih ettiğimiz tasarımlar; her biri dünya görüşümüzün yansımaları olarak öne çıkıyor. Dünyanın geleceğini, yerel üretimi, örneğin etik modayı önemsiyorsak yaşam tarzımız ve alışveriş yaptığımız markalar da buna göre şekilleniyor. Bu konuda aradığınızı bulamayanlardan ya da alternatiflere daima açık olanlardansanız; bugünün bülteninde sizleri yeniliğe ve gelişime olan inançla etik üretim, sürdürülebilir moda, lokal tasarım gibi kavramların peşinden giden ve müşterilerine yepyeni bir yaşam tarzı sunan MILAGRON'la tanıştırmak istiyoruz. MILAGRON nedir? “Hayatın güzelliklerini keşfetme’’ mottosuyla yola çıkan ve 2020’nin bahar aylarından bu yana müşterilerine MILAGRON’a özel olarak tasarlanmış ürünlerden lokal tasarımcıların ve dünya markalarının ürünlerine, özenle seçilmiş geniş bir yelpaze sunan MILAGRON, insanlara aradıkları kaliteye daha az zaman harcayarak ulaşmayı vadediyor. Rusça “hoş”, Bulgarca “sevilen”, İspanyolca “harika” gibi anlamlara gelen “mila” ve Fransa moda dünyasının rahatlık ve şıklıkla özdeşleşmiş ipek cinsi “gron” sözcüklerinin bileşiminden oluşan MILAGRON, müşterilerine bir markanın ötesinde, fikri ve temeli olan bir dünya sunuyor. Müşterileri de bu samimiyete karşılık olarak nitelikli deneyime önem veriyor ve markayla müşteri - marka ilişkisinin ötesinde bir ilişki kuruyor. MILAGRON’da neler var? MILAGRON'da markaya özel kreasyonlardan kozmetik ürünlerine, yaşam alanını kişiselleştiren mobilyalardan aksesuarlara, sağlıklı yaşam ürünlerinden evcil hayvan ihtiyaçlarına kadar birçok ürün bulunabiliyor. Erkek giyim, kadın giyim, ayakkabı, çanta, aksesuar, mobilya, dekorasyon, mutfak, banyo, teknoloji, hobi ve oyuncak, ofis ve kırtasiye, evcil hayvan, spor, kozmetik ve bakım ve ev tekstili gibi kategorilerde hem yerel tasarımcıların hem de dünya markalarının ürünlerini bir araya getiren MILAGRON; tüm ihtiyaçları tek platformda toplayıp alışveriş süreçlerini hızlandırıyor. Converse, Deus, Vans, Eastpak, Birkenstock, Lexon, WWF-Market, Les Benjamins gibi çok sayıda markayı barındıran MILAGRON; For Milagron adını verdiği Milagron’a özel koleksiyon ve ürünlerle eşsiz bir ürün yelpazesi sunmayı başarıyor. MILAGRON’un koleksiyonlarını ve ürünlerini yakından incelemek ve ilk alışverişinize özel %15 indirim fırsatından yararlanmak için bu bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. MILAGRON’dan en güncel gelişmeleri takip etmek ve MILAGRON’un renkli görsel dünyasına göz atmak için Instagram hesabını inceleyebilirsiniz.

Daha fazlasını öğren

Aposto Gündem

Aposto Gündem

Her sabah 06.30'da 5 dakikalık gündem özeti e-posta kutunda. Piyasalar, ekonomi, iş dünyası, politika, teknoloji ve hafta sonu ekleri; kısa, yalın, öz bir şekilde.

Birleşmiş Milletler'e (BM) bağlı Uluslararası Atom Enerjisi Kurumu, Kuzey Kore'nin Yongbyon'daki nükleer silahlar için plütonyum üreten elektrik santralini tekrar faaliyete geçirdiğini ileri sürdü. Kurum, soğutma suyunun tahliye edilmesinin santralin aktif olduğuna işaret ettiğini söyledi. Santralin çalıştığına yönelik ipuçları, BM Güvenlik Konseyi kararlarının ihlali olarak değerlendirildi. 

  • Neler olmuştu? 2019 yılında Kuzey Kore lideri Kim Jong Un ve dönemin ABD Başkanı Donald Trump arasında müzakere yapılmış; Kim Jong Un'un, Kuzey Kore'ye yönelik yaptırımların hafifletilmesi karşılığında Yongbyon kompleksini kapatmayı önerdiği iddia edilmişti.

Kaydet

Okuma listesine ekle

Paylaş

Aposto Gündem

Aposto Gündem

Her sabah 06.30'da 5 dakikalık gündem özeti e-posta kutunda. Piyasalar, ekonomi, iş dünyası, politika, teknoloji ve hafta sonu ekleri; kısa, yalın, öz bir şekilde.

İLGİLİ BAŞLIKLAR

plütonyum

Birleşmiş Milletler

Uluslararası Atom Enerjisi Kurumu

Kuzey Kore

Yongbyon

BM Güvenlik Konseyi

Kuzey Kore

Kim Jong Un

Donald Trump

Kuzey Kore

NEREDE YAYIMLANDI?

Aposto GündemAposto Gündem

BÜLTEN SAYISI

🗞️ Tahliyenin son günü, ilk altın madalya

Eski Bakan Bayraktar'ın 17-25 Aralık sözleri dün çok konuşuldu. Meksika Körfezi'ndeki Ida Kasırgası enerji arzını kesintiye uğrattı. ABD'nin Afganistan'dan çekilmek için taahhüt ettiği süre bugün bitiyor.

31 Ağu 2021

Jim Huylebroek | The New York Times

YAZARLAR

Aposto Gündem

Her sabah 06.30'da 5 dakikalık gündem özeti e-posta kutunda. Piyasalar, ekonomi, iş dünyası, politika, teknoloji ve hafta sonu ekleri; kısa, yalın, öz bir şekilde.

İLGİLİ OKUMALAR

;