aposto-logo
TR
TREN

8 Eylül - Voltify - Pareto
Voltify ile birlikte

Dilediğiniz elektrikli araç Voltify ’da Bugün Dünya Elektrikli Araç Günü . Bu yıl dünyada satılan her beş otomobilden birinin elektrikli olması bekleniyor. Anında güç sağlaması, çevik bir sürüş deneyimi, düşük işletme maliyeti ve sıfır emisyon özelliğiyle elektrikli araçlara talebin hızla artması pek de şaşırtıcı görünmüyor. Elektrikli araçların üstün özelliklerini deneyimlemek isterseniz kolay bir yolu var: Türkiye’nin ilk ve tek elektrikli araç kiralama şirketi Voltify ile elektrikli araca geçişiniz artık zahmetsiz ve hızlı. Avantajları neler? Voltify aboneliğiyle kısa ve uzun dönem kiralamanın avantajları bir arada: Sürpriz masraflarla karşılaşmadan, bir yıldan fazla süren taahhütler olmaksızın uzun dönem kiralamanın bakım, onarım, lastik gibi tüm avantajlı çözümleri hizmete dahil. İstediğiniz araç, hemen şimdi: Uzun listelerde sıra beklemeden; marka, model, renk, kilometre durumuna göre dilediğiniz aracı seçip sözleşme işlemleriniz tamamlandıktan sonra 48 saat içerisinde teslim alırsınız. Menzil endişesi mi, yok artık: Tüm kontrol ve bakımları sağlanan araçların güvenilir bataryalarıyla menzil endişesini geride bırakırsınız. Voltify’a özel avantajlı fiyatlarla sayısı her gün artan şarj ünitelerinden faydalanabilirsiniz. Ev veya iş yerinize şarj ünitesi kurulumu için danışmanlık alabilir, Voltify partnerlerinin avantajlı tekliflerinden yararlanabilirsiniz Siz de araçları şimdi inceleyerek Voltify ile elektrikli araçların üstün sürüş ve konforuna zahmetsizce geçebilirsiniz. #Otomobilleİdealİlişki

Daha fazlasını öğren

Pareto

Pareto

İş dünyasından içgörü, sektör analizleri ve gelecek öngörüleri her pazartesi ve cuma e-posta kutunuzda.

• Türkiye'de otomobil ve hafif ticari araç pazarı Ağustos'ta %78,9 büyüyerek 86 bin adedi aştı. Otomobil satışları %87,7 artışla 66 bin adet olurken hafif ticari araç pazarı %55,1 büyüyerek 20 bin adet olarak gerçekleşti. Otomotiv pazarı, yılın ilk sekiz ayında bir önceki yılın aynı dönemine göre %64,7 oranında artarak 755 bin adet olarak gerçekleşti.

  • Öte yandan: Artan ithalat nedeniyle Ağustos ayında otomotiv sektörü kaynaklı dış ticaret açığı 518 milyon dolar olarak kaydedildi. Sektör, 2,37 milyar dolarlık ihracatına rağmen, 2,89 milyar dolarlık ithalat gerçekleştirdi. Böylece sektörün iki aylık dış ticaret açığı 1,5 milyar dolara ulaştı.

Kaydet

Okuma listesine ekle

Paylaş

Pareto

Pareto

İş dünyasından içgörü, sektör analizleri ve gelecek öngörüleri her pazartesi ve cuma e-posta kutunuzda.

İLGİLİ BAŞLIKLAR

otomobil

hafif ticari araç

Türkiye

Otomobil

Otomotiv

NEREDE YAYIMLANDI?

ParetoPareto

BÜLTEN SAYISI

🌡️ Teknisyen açığı, sıcaklık limiti

Teknisyen eksikliği elektrikli araç sektörünü, küresel ısınmayla artan sıcak hava dalgaları işçi haklarını nasıl tehdit ediyor?

08 Eyl 2023

Voltify ile birlikte

YAZARLAR

Pareto

İş dünyasından içgörü, sektör analizleri ve gelecek öngörüleri her pazartesi ve cuma e-posta kutunuzda.

İLGİLİ OKUMALAR

;