aposto-logo
TR
TREN

19 Haziran - BMW i - Quando
BMW i ile birlikte

Yüzde yüz elektrikli sürüş keyfi: BMW %100 elektrikli sürüş keyfi BMW geleceğin mobilitesine yönelik 50 yıldır sürdürdüğü çalışmalarının sonucunda çevreye saygılı ve sürdürülebilir mobiliteyi yaygınlaştırmada öncü bir rol üstleniyor. Nedir? BMW ’in tamamen elektrikli model gamı , çevre dostu sürüş deneyimini farklı yaşam tarzlarına uygun tasarımlarla ve klasik BMW konforuyla buluşturuyor. Neler var? Görkemli duruşu ve konforlu yaşam alanıyla tamamen elektrikli Yeni BMW iX1 , yenilikçi karakterini çok yönlülüğüyle birleştirerek kullanıcılarını gündelik yaşamlarında hayallerinin ötesinde bir yolculuğa çıkarıyor. Modern sanattan ilham alınarak tasarlanan tamamen elektrikli Yeni BMW i7 , geleneksel ruhu fütüristik teknolojiyle harmanlayarak lüks anlayışını yeniden yorumluyor. Tamamen elektrikli BMW iX , fütüristik ve etkileyici dış tasarımı, minimal ve şık iç tasarımı, öncü teknolojileri ve üstün sürüş asistan sistemleriyle sessiz ve benzersiz bir sürüş deneyimi sağlıyor. Tamamen elektrikli ilk Gran Coupé modeli olan Yeni BMW i4 , üst düzey konfor ve günlük kullanım için ideal niteliklerinin yanı sıra olağanüstü dinamik özellikler sunuyor. Ailenin sportif üyesi Yeni BMW i4 M50 , BMW M'in üstün sportif performansını BMW i'nin yenilikçi gücüyle birleştiriyor. Yeni tasarımıyla standart özellik olarak sunulan M Sport donanımı sayesinde BMW iX3 eDrive20 her zamankinden daha sportif görünüyor. Eşsiz sürüş keyfini yaşarken sürdürülebilir bir geleceğe öncülük etmek için size en uygun tamamen elektrikli BMW modelini burada bulabilirsiniz.

Daha fazlasını öğren

Quando

Quando

Türkiye’den ve dünyadan en önemli teknoloji, inovasyon, girişimcilik ve bilim haberleri.

• Geçtiğimiz yıl iflas başvurusunda bulunan kripto para borsası FTX’in kurucusu ve eski CEO’su Sam Bankman-Fried (SBF), bir aydır devam eden duruşmaların sonucunda “kara para aklama” ve “dolandırıcılık”tan suçlu bulundu. Onlarca yıl hapis cezasına çarptırılacağı belirtilen bir zamanların "Kripto kralı" SBF'in tam cezası ise önümüzdeki aylarda açıklanacak.

  • Hatırlatma dozu: CoinDesk’in, müşteri fonlarının izinsiz bir şekilde FTX’e bağlı hedge fonu Alameda Research’e aktarılarak farklı alanlarda yatırım yapmak için kullanıldığını gösteren bir rapor yayımlamasının ardından FTX müşterileri toplu şekilde borsadaki paralarını çekmeye başlamış; bu durumun altından kalkamayan FTX, Kasım 2022'de iflas başvurusunda bulunmuştu.

Kaydet

Okuma listesine ekle

Paylaş

Quando

Quando

Türkiye’den ve dünyadan en önemli teknoloji, inovasyon, girişimcilik ve bilim haberleri.

İLGİLİ BAŞLIKLAR

kripto para

kara para aklama

Sam Bankman-Fried

CoinDesk

Alameda Research

NEREDE YAYIMLANDI?

QuandoQuando

BÜLTEN SAYISI

🤖 Tarihi zirve, son şarkı

Birleşik Krallık'ta tarihi yapay zeka zirvesi. The Beatles'ın yapay zeka ile düzenlenen son şarkısı. Sam Bankman-Fried'in cezası. Dünyanın en güçlü süper bilgisayarı.

07 Kas 2023

BMW i ile birlikte
EPA

YAZARLAR

Quando

Türkiye’den ve dünyadan en önemli teknoloji, inovasyon, girişimcilik ve bilim haberleri.

İLGİLİ OKUMALAR

;