aposto-logo
TR
TREN

9 Kasım - BMW - Soli
BMW ile birlikte

Dünyaya öncülük edin: Yeni BMW 5 Serisi Uzun yolculuklar için mükemmel yol arkadaşınızı buldunuz; karşınızda Yeni BMW 5 Serisi . Dinamik ve güçlü tasarım: Yeni BMW 5 Serisi , dinamik duruşuna katkı sağlayan uzun kaput tasarımı ve siyah panoramik cam tavan; güçlü bir tavır kazandıran yüksek omuz çizgisi; sportif karakteri vurgulayan BMW Böbrek Izgarası tasarımı; ikonik 4 segmentli adaptif LED farlar ve geleceğe ilham veren inceltilmiş yeni arka aydınlatma tasarımıyla öne çıkıyor. Sadece sizin için: Standartları yeniden belirleyen iç tasarımda; çok fonksiyonlu butonlara sahip yeni direksiyon, yolculukları konsere dönüştüren Bowers Wilkins Surround ses sistemi, işlevselliğiyle hayranlık uyandıran BMW Interaction Bar ’da kendi modunuzu bulabileceğiniz farklı seçenekler ve elbette konforun ta kendisini sunan iç tasarım unsurlarıyla aradığınız her detayı en mükemmel şekilde sağlıyor. Parlak teknolojiler: Her zaman doğru şeritte ve doğru mesafede olmanızı sağlayan ve yarı otonom sürüşü mümkün kılan Sürüş Asistanı Professional ve gözlerinizi yoldan ayırmanıza gerek kalmadan en önemli bilgileri doğrudan görüş alanınıza yansıtan Head-Up display fonksiyonlu BMW Live Cockpit Professional ile gerçek bir yol arkadaşı olmaya hazır. Meraklı bakışları üzerine toplayan Yeni BMW 5 Serisi ’ni bu bağlantıyı ziyaret ederek keşfedebilir ve kendi yol arkadaşınızı tasarlayarak şu bağlantıdan rezerve edebilirsiniz.

Daha fazlasını öğren

Quando

Quando

Türkiye’den ve dünyadan en önemli teknoloji, inovasyon, girişimcilik ve bilim haberleri.

• İnsan idrarından organik tarım için bitki biyostimülantları elde eden Fransa merkezli biyoteknoloji girişimi Toopi Organics, AB'nin derin teknoloji girişimlerine yatırım yapan fonu EIC Accelerator'dan 2,4 milyonu bul yıl sağlanacak; 6 milyonu ise hisse senedi ile 2025'te verilecek şekilde 8.4 milyon avro yatırım elde etti. 

  • Hedef: Geçtiğimiz yıl Seri A yatırım turunda 16 milyon avro yatırım alan girişim, yeni yatırımı Fransa, Belçika, Hollanda, Almanya, İspanya, Portekiz ve İtalya'da testlerin ölçeğini genişletmek için kullanacak.

Kaydet

Okuma listesine ekle

Paylaş

Quando

Quando

Türkiye’den ve dünyadan en önemli teknoloji, inovasyon, girişimcilik ve bilim haberleri.

İLGİLİ BAŞLIKLAR

organik tarım

biyoteknoloji

Toopi Organics

Fransa

Hollanda

Almanya

Portekiz

NEREDE YAYIMLANDI?

QuandoQuando

BÜLTEN SAYISI

🍿 Bir Silikon Vadisi draması

OpenAI-Sam Altman dramasının detayları. Apple'dan RCS desteği. Microsoft'un Ignite etkinliğinden yapay zeka duyuruları.

21 Kas 2023

BMW ile birlikte
JUSTIN SULLIVAN

YAZARLAR

Quando

Türkiye’den ve dünyadan en önemli teknoloji, inovasyon, girişimcilik ve bilim haberleri.

İLGİLİ OKUMALAR

;