aposto-logo
TR
TREN

24 Kasım - Hepsiburada
Hepsiburada ile birlikte

Efsane markalarda efsane indirimler Hepsiburada'da Efsane Kasım boyunca avantajlı fiyatları ve alışverişte ayrıcalıkları bir arada sunan Hepsiburada , Efsane Cuma için pazar gününe kadar sürecek yılda bir kez gelen efsane indirim fırsatlarını kullanıcılarıyla buluşturuyor. İhtiyaçlarınızı uygun fiyat ve ödeme koşullarıyla almak için “Şimdi al, Şubat’ta öde” imkânından yararlanabilir ve “Hepsiburada Limiti” ile kredi kartı limitinizi kullanmadan alışveriş yapabilirsiniz. Efsane Cuma’da neler var ? Moda: Çeşitli DeFacto ürünlerinde sepette %70'e varan, seçili U.S.Polo ürünlerinde sepette %55 net, Pierre Cardin ürünlerinde sepette %65 net, Skechers ürünlerinde %25’e varan ve Puma ürünlerde %45’e varan indirimler öne çıkıyor. Kozmetik ve kişisel bakım: L'Oréal Professionnel saç bakım ürünlerinde 900 TL’ye %20; seçili Kiko Milano ürünlerinde %30; seçili Estée Lauder , Clinique , Bobbi Brown ve Origins ürünlerinde sepette %30 indirim mevcut. Foreo marka ürünlerde sepette %40 varan indirimin yanı sıra The Body Shop ürünlerinde ise sepette %50 indirim sizi bekliyor. Ev ve yaşam: Fissler , Neoflam ve Tefal ’in tava ve tencerelerinde; seçili Madame Coco , English Home , ve Karaca ürünlerinde de pek çok fırsat sunuluyor. Ayrıca Yumoş ürünlerinde sepette %15 net indirim mevcut. Teknoloji: Apple telefon ve aksesuarlarında efsane fiyatlar; Honor 90 telefonda sepette 2000 TL indirime ek Bluetooth kulaklık hediyesi; HP ve Asus bilgisayarlarda %10'a varan indirim; Xiaomi , Samsung ve Huawei telefon ve aksesuarlarında da yine efsane fiyatlar karşımıza çıkıyor. Anne ve bebek: OiOi bebek ürünlerinde sepette net %45, Yoyko çocuk ürünlerinde sepette net %30, LEGO ürünlerinde %50'ye varan, İş Bankası Kültür Yayınları ’nda ise sepette %30 net indirim Hepsiburada’da yerini aldı. Yılın en net indirimlerini kaçırmamak için şimdi Hepsiburad a ’ya uğrama zamanı.

Daha fazlasını öğren

Aposto Gündem

Aposto Gündem

Her sabah 06.30'da 5 dakikalık gündem özeti e-posta kutunda. Piyasalar, ekonomi, iş dünyası, politika, teknoloji ve hafta sonu ekleri; kısa, yalın, öz bir şekilde.

BIST 100 endeksi günü %1,11 kayıpla 7.898 puan seviyesinden tamamladı. Güne pozitif bir açılışla başlayan ve günün yarısına kadar pozitif bir seyir izleyen endeks, TCMB’nin faiz artışının beklentilerin üzerinde gerçekleşmesi üzerine gelen satışlarla ibreyi negatife çevirdi. 

  • Endekste işlem hacmi 103,5 milyar TL ile son iki hafta ortalamasının üzerinde gerçekleşti.

Gün içinde alt endeksler arasından faiz artışından pozitif etkilenen sektör endeksleri öne çıktı. BIST Bankacılık Endeksi (XBANK) %1,00 değer kazanırken, Finansal Kiralama ve Faktoring Endeksi (XFINK) %1,70, Sigorta Endeksi (XSGRT) ise %6,94 artış gösterdi.

  • Dün BIST 100 genelinde düşüş kaydedilmesine rağmen endekse dahil bankacılık hisseleri çoğunlukla kazançlarını korumayı başardı. Yapı Kredi (YKBNK) payları günü %2,45 kazançla tamamlarken, Akbank (AKBNK) payları %1,88 kazançla, Garanti Bankası (GARAN) payları ise %1,64 kazançla tamamladı. İş Bankası (ISCTR) payları ise %0,28 değer kaybına uğradı. 

TCMB kararının ardından borsanın izleyebileceği seyri yorumlayan Alnus Yatırım eski Araştırma Direktörü Volkan Dükkancık kararın yabancı yatırımcıyı ikna edici mahiyette olduğunu söyleyerek, “Son bir haftadır piyasa artık düşüşten yoruldu, fırsat arıyor. Bu karar sonrasında artık 8.000 puan üzerine yerleşebiliyorsak, piyasa ‘ben yeni yolculuğuma 8.000 puan üzerinde devam edeceğim’ diyecektir” ifadelerini kullandı.

Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) tarafından yayımlanan menkul kıymet verilerine göre yabancı yatırımcılar 17 Kasım ile sona eren haftada Borsa İstanbul’dan 119,5 milyon dolarlık net hisse senedi alımı yaptı. Yeni veriyle birlikte yabancı yatırımcıların son 3 haftada yaptığı net hisse senedi alımı miktarı 212,5 milyon dolara yükseldi. 

Kaydet

Okuma listesine ekle

Paylaş

Aposto Gündem

Aposto Gündem

Her sabah 06.30'da 5 dakikalık gündem özeti e-posta kutunda. Piyasalar, ekonomi, iş dünyası, politika, teknoloji ve hafta sonu ekleri; kısa, yalın, öz bir şekilde.

İLGİLİ BAŞLIKLAR

BIST 100 Endeksi

XSGRT

Yapı Kredi

Akbank

Garanti Bankası

İş Bankası

Alnus Yatırım

Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası

Borsa İstanbul

BIST

NEREDE YAYIMLANDI?

Aposto GündemAposto Gündem

BÜLTEN SAYISI

📮 Gizli protokolün belgesi, sürpriz faiz hamlesi

Ümit Özdağ, Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Kemal Kılıçdaroğlu ile imzaladıkları gizli protokolün belgesini paylaştı. TCMB, faizleri beklentilerin üzerinde artırdı. İsrail ile Hamas arasında ateşkesin bu sabah başlaması bekleniyor.

24 Kas 2023

Hepsiburada ile birlikte
AA

YAZARLAR

Aposto Gündem

Her sabah 06.30'da 5 dakikalık gündem özeti e-posta kutunda. Piyasalar, ekonomi, iş dünyası, politika, teknoloji ve hafta sonu ekleri; kısa, yalın, öz bir şekilde.

İLGİLİ OKUMALAR

;