aposto-logo
TR
TREN

1 Aralık - Odeabank - Pareto
Odeabank ile birlikte

%47'ye varan TL vadeli mevduat faiz oranı Odea 'da Tüm güzelliklerin merkezinde kendimizin olacağı bir yıl hayal ediyoruz. Bereketi bol, kahkahası bol, huzuru bol, birikimi bol bir yılda yatırımın merkezinde olmak istiyoruz. O zaman n’apıyoruz? Odealı oluyoruz . Neden? Dijital kanallar üzerinden Odea müşterisi olanlar birikimlerini %47'ye varan mevduat faiz oranıyla değerlendirmeye başlıyor. Odealı olmanın ayrıcalıkları bi’ başka, o nedenle bununla da kalmıyor; size özel finansal danışman, avantajlı hisse senedi komisyon oranları, ücretsiz ATM kullanımı gibi özel olduğumuzu daima hatırlatan faydalarla da buluşturuyor. Dahası: Aradığımız ve ihtiyacımız olan ne varsa hepsi Odea’da var. Odea uygulamasıyla yatırıma dair güncel haberlere, eğitim videolarına, canlı piyasa verilerine ve podcastlere hızla ulaşarak yatırımın merkezinde yerinizi alabilirsiniz. %47'ye varan TL vadeli mevduat faiz oranını değerlendirmek ve hayalini kurduğumuz yeni yıl için bir adım daha atmak üzere Odea’yı buradan indirebilir ve ayrıcalıkların merkezinde olmanın keyfini siz de yaşayabilirsiniz.

Daha fazlasını öğren

Pareto

Pareto

İş dünyasından içgörü, sektör analizleri ve gelecek öngörüleri her pazartesi ve cuma e-posta kutunuzda.

🎧 Pareto Spot'un üçüncü sezonuna Spotify üzerinden ulaşabilirsiniz.

🎧 Aposto Radyo'nun gelecekte hayatımızı değiştirmesini, bakış açımızı ve vizyonlarımızı şekillendirmesini beklediğimiz teknolojilere ve endüstrilere odaklanan pop up serisi Dönüm Noktası'nın ikinci bölümünde, Brandefense CEO'su Hakan Uzun ile güvenlik tehditlerinin giderek daha karmaşık bir hâle geldiği bu dönemde siber güvenliğin önemini konuştuk.

Okuma önerileri

🔖 Elektrikte “Serbest Tüketici” tarihçesi

🔖 Güneşten gölgeye: İklim değişirken seyahat

📱 Son olarak: Pareto'nun LinkedIn hesabını takip etmeyi unutmayın!

Mutlu hafta sonları.

Kaydet

Okuma listesine ekle

Paylaş

Pareto

Pareto

İş dünyasından içgörü, sektör analizleri ve gelecek öngörüleri her pazartesi ve cuma e-posta kutunuzda.

İLGİLİ BAŞLIKLAR

pop up

yapay zeka

Pareto Spot

Spotify

Aposto Radyo

Brandefense

Black Friday

Pareto

NEREDE YAYIMLANDI?

ParetoPareto

BÜLTEN SAYISI

🏭 İklim karnesi, tüketim vergisi

İklim İçin 350 Derneği ile SEFİA, BIST 30 şirketlerinin iklim karnelerini inceledi. OECD ve ACEA verilerine göre, AB ülkelerinde otomobilden alınan KDV oranı %17-27 arasında değişirken bu oran Türkiye’de %20 oldu.

01 Ara 2023

Odeabank ile birlikte
Chris LeBoutillier Undplash

YAZARLAR

Pareto

İş dünyasından içgörü, sektör analizleri ve gelecek öngörüleri her pazartesi ve cuma e-posta kutunuzda.

İLGİLİ OKUMALAR

;