aposto-logo
TR
TREN
Bültenler
Radyo
Üyelik

Bültenler

Radyo

Aposto Üyelik

Aposto Hakkında

Kategoriler

Black Friday ile ilgili hikayeler

• Nintendo , oyun yayıncısı partnerlerine Switch 2 konsolunun çıkış tarihinin en erken Mart 2025 olacak şekilde ertelendiğini bildirdi . Neden önemli? Buna göre, 7 yılda yaklaşık 140 milyon adet satan popüler konsolun güncellenen yeni versiyonu, Noel ve Black Friday gibi önemli alışveriş dönemlerinde piyasada olamayacak.

20 Şub 2024

🎧 Pareto Spot'un üçüncü sezonuna Spotify üzerinden ulaşabilirsiniz. 🎧 Aposto Radyo'nun gelecekte hayatımızı değiştirmesini, bakış açımızı ve vizyonlarımızı şekillendirmesini beklediğimiz teknolojilere ve endüstrilere odaklanan pop up serisi Dönüm Noktası'nın üçüncü bölümünde, L’Oreal Luxe Genel Müdürü Ufuk Batur ile lüks kozmetik sektöründeki teknolojik dönüşümleri ve yükseliş trendlerini konuştuk. Okuma önerileri 🔖 Çin elektrikli araç yarışında açı...Devamını Oku

08 Ara 2023

Black Friday’in alışveriş karnesi

Her yıl olduğu gibi bu yıl da Kasım ayının son cuması, markaların birbirinden iddialı indirim kampanyalarıyla alışveriş festivaline dönüştü.

01 Ara 2023

🎧 Pareto Spot'un üçüncü sezonuna Spotify üzerinden ulaşabilirsiniz. 🎧 Aposto Radyo'nun gelecekte hayatımızı değiştirmesini, bakış açımızı ve vizyonlarımızı şekillendirmesini beklediğimiz teknolojilere ve endüstrilere odaklanan pop up serisi Dönüm Noktası'nın ikinci bölümünde, Brandefense CEO'su Hakan Uzun ile güvenlik tehditlerinin giderek daha karmaşık bir hâle geldiği bu dönemde siber güvenliğin önemini konuştuk. Okuma önerileri 🔖 Elektrikte “Serb...Devamını Oku

01 Ara 2023

ParetoPareto

HİKAYE

Black Friday işlem hacmi yıllık bazda %70 artış gösterdi

İstanbul, en çok işlem yapan şehir olarak geçen yılın zirvesindeki yerini korudu. Toplam işlemlerin %70’i İstanbul, Ankara ve İzmir şehirlerinde yapıldı.

01 Ara 2023

• iyzico, 2023 Black Friday dönemindeki alışveriş istatistiklerini açıkladı. Buna göre, 24 Kasım Cuma günü üye iş yerlerindeki işlem hacmi bir önceki yıla kıyasla %70 artış gösterdi. Ortalama sepet tutarı ise %75,6 artarak 652 liradan 1.145 liraya çıktı.

28 Kas 2023

DuendeDuende

HİKAYE

🏔️ Björk ve Dirty Projectors yeniden bir arada

Björk ve Dirty Projectors, Mount Wittenberg Orca düet albümlerinin genişletilmiş versiyonunu yayımlayacak.

19 Nis 2023

DuendeDuende

HİKAYE

Record Store Day'in War Child dayanışması

The Cure, Miles Davis, The Police, Brian Eno, Celeste gibi efsanevi müzisyen ve müzik gruplarının seçki işlerinin özel baskı satışlarından elde edilecek gelirlerin bir kısmı War Child hayır kurumuna bağışlanacak.

11 Nis 2023

Fun’t Facts 2020'de çevrim içi satışlar 9 milyar dolar ile rekor seviyeye ulaştı. 2021'de ise 88 milyon tüketici çevrim içi alışveriş yaptı. 2021 yılında Black Friday’in Birleşik Krallık'taki sera gazı emisyonu etkisi 386.243 ton olarak ölçüldü. Bu sayı 3.679 mavi balinanın ağırlığına eş değer. The Guardian, 2017'de Amazon deposundan her 93 saniyede bir kamyonun ayrıldığını açıkladı. Deniz taşımacılığının insan kaynaklı karbon emisyonlarının %3-4'ünü oluşturduğu ...Devamını Oku

27 Kas 2022

HİKAYE

Black Friday'in Karanlık Yüzü

❗️ Bu ceketi satın alMA.

Nur Kardelen Ay

·

27 Kas 2022