Trendyol ile ilgili hikayeler

• Trendyol, “KOBİ Kredisi Pazar Yeri’ projesi kapsamında Akbank, Fibabanka ve VakıfBank ile işbirliğine gitti. Hedef: Proje ile KOBİ’lerin, avantajlı ticari kredi olanaklarına erişimini sağlayan Trendyol, satıcıların nakit ihtiyaçlarını karşılayarak büyümelerine katkı sağlamayı amaçlıyor.

22 May 2024

• Trendyol (DSM Grup) ile Pasha Holding LLC arasında Azerbaycan sınırları içerisinde e-ticaret ve e-ticaret yönelik lojistik faaliyetlerde bulunmak üzere tam işlevsel bir ortak girişimin kurulması için Rekabet Kurulu'na başvuruda bulunuldu.

16 May 2024

• Trendyol, Akbank ve VakıfBank ile pazaryeri sahipleri için yeni işbirliklerine imza attı. Ayrıntılar: Trendyol pazaryeri sahipleri, Trendyol sistemine entegre edilen bir başvuru süreciyle Akbank ’ın aylık %3,69’dan başlayan faiz oranlarıyla avantajlı ticari kredi ürünlerine kolay ve hızlı bir şekilde ulaşıyor. İlk kez Akbanklı olacak KOBİ’ler ise bu ayrıcalıkların yanı sıra 25.000 TL’ye kadar 12 ay vadeli 0 faizli kred i avantajından da faydalanabiliyor. ...Devamını Oku

15 May 2024

• 2024 yılı ilk çeyreğinde Türk üreticiler Trendyol üzerinden en çok Suudi Arabistan, Azerbaycan ve Birleşik Arap Emirlikleri'ne satış yaptı. Şehir bazında ise Riyad, Cidde, Bakü, Dubai ve Abu Dabi öne çıktı. Bununla birlikte: İlk çeyrekte yaklaşık 50 bin Trendyol satıcısı, A zerbaycan ve Körfez ülkelerinde toplam 16 milyon ürün sattı. Bu dönemde toplam 4,5 milyon müşteri tabanına ulaşan Trendyol satıcılarının en çok ilgi çeken ürünleri tişört, gömlek, mutf...Devamını Oku

17 Nis 2024

• Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK) , Trabzonspor-Fenerbahçe maçı sonrasında yaşanan olaylarla ilgili kararını açıkladı. Detaylar: Buna göre, Fenerbahçe’de Oosterwolde ile İrfan Can Eğribayat birer maç ceza alırken Trabzonspor’a ise iç sahada 6 maç seyircisiz oynama ile toplam 3,1 milyon lira para cezası verildi. Trabzonspor yardımcı antrenörü Egemen Korkmaz da 1 maç ceza aldı.

04 Nis 2024

• Trendyol , Körfez Bölgesi'ndeki ilk pop-up mağazasını Suudi Arabistan'ın başkenti Riyad'da açtı. Ek bilgi: Körfez Bölgesi'nde 2023 Eylül ayından bu yana Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Katar, Kuveyt, Bahreyn ve Umman'da pazar yeri modeliyle faaliyet gösteren Trendyol, burada 1 milyonu aşkın aktif müşteriye ulaştı.

03 Nis 2024

Aposto GündemAposto Gündem

HİKAYE

10 maddede bu hafta

Bir çırpıda öne çıkan haftanın gelişmeleri.

30 Mar 2024

10-maddede-bu-hafta-076
• Trendyol Süper Lig’de 17 Mart Pazar günü oynanan Trabzonspor-Fenerbahçe maçı sonrası çıkan olaylarla ilgili adliyeye sevk edilen 13 kişiden beşi tutuklandı.

21 Mar 2024

• Türk üreticiler, e-ticaret platformu Trendyol aracılığıyla Şubat ayında en çok Azerbaycan ve Suudi Arabistan'a satış yaptı; en çok e-ihracat yapan şehirler ise İstanbul, Bursa, İzmir, Ankara, Adana, Gaziantep, Denizli, Aydın, Mersin ve Antalya oldu.

20 Mar 2024

• Dubai'deki 2024 World Governments Summit'e katılan Trendyol , Meta'nın LLaMa2 modelinin üzerine Trendyol verilerini kullanarak Türkçe dilinde eğittiği e-ihracat odaklı modeli Trendyol LLM'i tanıttı .

16 Şub 2024