aposto-logo
TR
TREN

Sharapova Aman New York’ta

Bir tenisçi, bir otel ve herkesi buluşturan bir inziva.

Aposto Seyahat

Aposto Seyahat

Aposto Seyahat, her hafta e-posta kutunda.

Nedir? Aman, dünyanın eski 1 numaralı tenisçisi, aynı zamanda Aman'ın ilk Global Wellness Elçisi olan Maria Sharapova'nın öncülük ettiği bir wellness çağını başlatıyor. Sharapova, Aman New York'ta çeşitli inzivalar tasarladı. Ayrıca bu buluşmalara 2024'te açılacak olan Amanpuri'de 3 gecelik bir inziva deneyimi de ekleniyor.

Nerede? New York, ABD

Bir önizleme: Aman New York'ta Sharapova tarafından özel olarak tasarlanan yarım günlük Güç ve İyileşme inzivası bu ortaklığın en önemli örneklerinden. Programda ise; Arva'da kahvaltı, 60 dakikalık güç ve kondisyon antrenmanı, 90 dakikalık Spa Evi bakımı ve 30 dakikalık refleksoloji eğitimi var. Grup aktiviteleri, uzman oturumları ve Sharapova ile yapılacak inziva programları hakkında detaylı bilgi burada.

Meraklısına: Aman New York ayrıca Manhattan merkezli bir kozmetik cerrahi muayenehanesi olan bodySCULPT ile de işbirliği yaptı. Kulağımıza gelen fısıltılara göre minimal ve ileri tıbbi tedavi seçenekler sunmayı amaçlayan merkez, şimdilerde ziyaretçilerini beklemeye başladı bile. 

Hikâyeyi paylaşmak için:

Kaydet

Okuma listesine ekle

Paylaş

Aposto Seyahat

Aposto Seyahat

Aposto Seyahat, her hafta e-posta kutunda.

NEREDE YAYIMLANDI?

Aposto SeyahatAposto Seyahat

BÜLTEN SAYISI

YAZARLAR

Rana Mengü

Editor @ Aposto

Aposto Seyahat

Aposto Seyahat, her hafta e-posta kutunda.

İLGİLİ OKUMALAR

;