aposto-logo
TR
TREN

Dead Oceans ile ilgili hikayeler

Slowdive, Everything Is Alive 1️⃣ Slowdive, Everything Is Alive En son altı yıl önce kendi isimlerini taşıyan albümleriyle 1995-2014 yılları arasında grup formatından koptukları zamanın acısını çıkaran Slowdive, yeni şarkılarla adım adım yürüdükleri beş numaralı uzunçalarlarını Dead Oceans etiketiyle servis etti. 1990’lı senelerde shoegaze öncüleri olarak müzik tarihine düşen grup 30 yıl sonra temsil ettikleri janrı korumaya devam ediyor. 2️⃣ Becc...Devamını Oku

03 Eyl 2023

Mitski | Fotoğraf: Ebru Yıldız • İkisi bir arada: 15 Eylül’de Dead Oceans etikeyle yedinci stüdyo albümünü yayınlamaya hazırlanan New York merkezli şarkıcı ve söz yazarı Mitski, iki yeni şarkı paylaştı. Aranjör ve orkestra şefi Drew Erickson’un işbirliğiyle Los Angeles’taki Sunset Sound Stüdyoları’nda kaydedilen Star ve Heaven isimli şarkılar, albümün puslu teması hakkında sinyaller veriyor.

27 Ağu 2023

• Altı yıllık bir aranın ardından Everything Is Alive adını verdikleri beşinci stüdyo albümlerini 1 Eylül’de yayımlamaya hazırlanan Reading çıkışlı kült shoegaze grubu Slowdive , yeni bir şarkı paylaştı. the slab isimli şarkı, Dead Oceans plak şirketinden çıkacak albümün üçüncü teklisi oldu.

13 Ağu 2023

• Slowdive , altı yıllık bir aranın ardından Everything Is Alive adını verdikleri beşinci stüdyo albümlerinin duyurdu. Britanya topraklarının en köklü shoegaze gruplarından biri olan Slowdive, 1 Ekim’de Dead Oceans etiketiyle yeni albümünü yayımlayacak. Grup, bu müjdeli haberin yayına bir de kisses isimli tekli ekledi. Noel Paul’un yönetmenliğinde bir video klip eşliğinde yayımlanan tekliyi buradan dinleyebilirsiniz.

25 Haz 2023