aposto-logo
TR
TREN

The Hunger Games ile ilgili hikayeler

🎶 The Hunger Games serisinin yeni filmi Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes , 17 Kasım’da vizyona girecek. Aynı gün film müziklerinden oluşan albüm de Geffen etiketiyle yayımlanacak. Detaylar: Albümde geçtiğimiz eylül ayında ikinci albümü Guts ’ı yayımlayan Olivia Rodrigo’nun da Can’t Catch Me Now isimli şarkısı yer alıyor. Albümün ve filmin tanıtımı için paylaşılan şarkıyı buradan dileyebilirsiniz. Başka kimler var?: Film müzikleri arasın...Devamını Oku

05 Kas 2023

✒️ The Hunger Games serisi, tiyatro oyunu formatında seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor. Ekip: Suzanne Collins’in küresel olarak tanınan ve Panem evrenini kuraya taşıyan roman serisi Açlık Oyunları , Olivier ödüllü oyun yazarı Conor McPherson tarafından sahneye taşınma görevini üstleniyor. Kimdir?: McPherson, Girl From the North Country ve The Weir gibi eserlerle tanınmıştı. Sanatçı, yeni adaptasyon için yönetmen Matthew Dunster’la el ele çalışacak.

29 Eki 2023

• The Hunger Games serisinin yeni filmi The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and Snakes ’in başrolünde geçtiğimiz sezonki West Side Story filmiyle tanınan Rachel Zegler’ın yer alacağı duyuruldu. Ne hakkında?: Suzanne Collins’in popüler roman serisinin öncesinde yaşananları konu alacak film, genç Coriolanus Snow’un Açlık Oyunları’na katılan gönüllülerden biriyle olan ilişkisine odaklanacak.

04 Haz 2022

• Lionsgate Play , Güneydoğu Asya bölgesinde Malezya pazarına da hizmete açıldığını duyurdu. Lionsgate’in seçkisinde The Hunger Games, The Twilight Saga, Now You See Me gibi gişe filmlerinin yer alacağı açıklandı. Şirket, 2019’da da Hindistan seyircisine hizmet sağlamaya başlamıştı. Sri Lanka, Bangladeş, Filipinler de şirketin aktif olduğu diğer ülkeler listesinde.

18 Eyl 2021