aposto-logo
TR
TREN

Lionsgate ile ilgili hikayeler

• The New York Times tarafından incelenen şirket içi belgelere göre, X'in (eskiden Twitter) reklam geliri bu yıl 75 milyon dolar kadar azalabilir. Ne olmuştu? Elon Musk'ın antisemitist yorumları desteklemesinin ardından IBM, Apple, Airbnb, Lionsgate, Netflix, Uber ve Disney'in de dahil olduğu 100'ü aşkın şirketin platformda reklam vermeyi durdurduğu bildirilmişti.

28 Kas 2023

• The New York Times tarafından incelenen şirket içi belgelere göre, X'in (eski adıyla Twitter) reklam geliri bu yıl 75 milyon dolar kadar azalabilir. Perspektif: Elon Musk'ın antisemitist yorumları desteklemesinin ardından IBM, Apple, Airbnb, Lionsgate, Netflix, Uber ve Disney dahil 100'ü aşkın şirketin platformda reklam vermeyi durdurduğu bildirilmişti.

27 Kas 2023

Show BusinessShow Business

HİKAYE

Stüdyoların Değişimi: Discovery'nin Warner Media ile Birleşmesi

Dünyanın en büyük stüdyolarından biri olan Warner Bros. Discovery ile birleşti. Hollywood'da neler oluyor?

13 Nis 2022

• Lionsgate Play , Güneydoğu Asya bölgesinde Malezya pazarına da hizmete açıldığını duyurdu. Lionsgate’in seçkisinde The Hunger Games, The Twilight Saga, Now You See Me gibi gişe filmlerinin yer alacağı açıklandı. Şirket, 2019’da da Hindistan seyircisine hizmet sağlamaya başlamıştı. Sri Lanka, Bangladeş, Filipinler de şirketin aktif olduğu diğer ülkeler listesinde.

18 Eyl 2021