aposto-logo
TR
TREN

31 Ekim - Doğuş Teknoloji - Quando
Doğuş Teknoloji ile birlikte

Bu bir uyarı mesajıdır : NotiSecure Doğuş Teknoloji , şirketlerde uyumluluğu iyileştirip farkındalığı kalıcı kılabilmek için ürettiği sürekli farkındalık çözümü NotiSecure ile çalışanların kurum politikalarına uyumluluğunu hızlandırmaya yardımcı oluyor. Nedir? Yeni nesil farkındalık ürünü NotiSecure , uyarı mesajları ile farkındalığı kalıcı kılarak çalışanlarınızın kurum politikalarına uyumunu iyileştiriyor. Sektörel düzenlemelere uyum gereksinimlerini göz önünde bulundurarak farkındalığı artırmak amacıyla geliştirilen ürün, çalışanların kurum kültürü, regülasyon ve bilgi güvenliği gibi tüm şirket politikalarına uyumluluğunu iyileştirmek için günümüzde oldukça önem taşıyor. Neden NotiSecure? Farkındalığın davranışsal olarak kalıcı olmasını hedefleyen NotiSecure , şirket yapınıza, bulunduğunuz sektöre ve ekip dinamiklerine göre özelleştirilebilen esnek kural setleri tanımlamanızı sağlıyor. İhlal anlarında şirketinizin ve çalışanlarınızın mahremiyetini koruyor. İnsan kaynakları yetkilileri, NotiSecure'un şirket içerisindeki yazışma dilinde yarattığı farkındalığın artışını takip edebileceği raporlara ve farkındalık skorlarına ulaşabiliyor. Esnek kural setleriyle çalışanlarınızı ihlal gerçekleşmeden anında uyarıyor, ihtiyaca özel eğitim programlarıyla sürekli farkındalık yaratıyor. Kurum dilinin kapsayıcı, müşteri iletişiminin tutarlı olmasına destek oluyor. Bir örnek: NotiSecure’un toplumsal cinsiyet eşitliği değerlerini desteklemek için yapılandırıldığı bir senaryoda, NotiSecure’a eşit dil yaklaşımına uygun olmayan 100’ün üzerinde kelime tanımlayarak e-posta hesaplarına entegrasyonu gerçekleştiriliyor. Mail yazışmalarında cinsiyetçi kelimeleri tespit ederek bir pop-up penceresi içerisinde kullanıcılara uyarıda bulunuyor, ayrıca ekip iş birliği uygulamaları üzerinden de bildirim gönderiyor. Cinsiyetçi ifade barındırabilecek kelimeler yerine kullanılabilecek alternatiflerin listesini paylaşıyor. Uyarı mesajınızı aldıysanız artık demo talep etmek ve detaylı bilgi almak için NotiSecure ’u ziyaret edebilirsiniz.

Daha fazlasını öğren

Quando

Quando

Türkiye’den ve dünyadan en önemli teknoloji, inovasyon, girişimcilik ve bilim haberleri.

• Yapay zeka modellerinin geliştirilmesini kolaylaştırmayı hedefleyen Santa Clara ve Seul merkezli girişim Moreh, katılımcıları arasında AMD, KT, Smilegate Investment ve Forest Partners'ın bulunduğu Seri B turunda 22 milyon dolar yatırım aldı. Toplam yatırım miktarı 30 milyon dolara ulaşan girişim, yatırımı araştırma ve geliştirmeye ek olarak 70 kişilik ekibini büyütmek için kullanacak.

  • Ne yapıyor? Moreh, büyük yapay zeka altyapıları için MoAI isimli bir yazılım geliştiriyor. Mevcut yazılımların büyük yapay zeka altyapıları için yetersiz olduğunu savunan girişim, MoAI ile daha esnek yapay zekâ altyapıları oluşturulmasını mümkün kılıyor.

Kaydet

Okuma listesine ekle

Paylaş

Quando

Quando

Türkiye’den ve dünyadan en önemli teknoloji, inovasyon, girişimcilik ve bilim haberleri.

İLGİLİ BAŞLIKLAR

yapay zeka

Yapay zeka

yapay zekâ

Santa Clara

Smilegate Investment

NEREDE YAYIMLANDI?

QuandoQuando

BÜLTEN SAYISI

📜 Yapay zeka emri, danışma organı

Musk'ın X'e yönelik planları. Apple'a Apple Watch ithalat engeli. Meta'nın yeni abonelik modelleri. BM'nin yapay zeka danışma organı. ABD'nin yapay zeka kontrolünde ilk büyük adımı.

31 Eki 2023

Doğuş Teknoloji ile birlikte
María Alconada Brooks/The Washington Post

YAZARLAR

Quando

Türkiye’den ve dünyadan en önemli teknoloji, inovasyon, girişimcilik ve bilim haberleri.

İLGİLİ OKUMALAR

;